Ako napl├ínova┼ą spr├ívy a nastavi┼ą pripomenutia v telegrame

Ak telegram ─Źasto pou┼ż├şvate, existuje nieko─żko ned├ívnych dodatkov, ktor├ę m├┤┼żu by┼ą pre v├ís u┼żito─Źn├ę – pripomienky a napl├ínovan├ę spr├ívy, o ktor├Żch sa bude diskutova┼ą tu, a schopnos┼ą vytvori┼ą si vlastn├ę t├ęmy. Pripomienky s├║ dostato─Źne jednoduch├Ż koncept – p├ş┼íete spr├ívu a aplik├ícia v├ím ju po┼íle v ─Źase, ke─Ć jej to ozn├ímite. Ak pou┼ż├şvate telegram po cel├║ dobu, m├┤┼że to by┼ą u┼żito─Źn├Ż n├ístroj. Schopnos┼ą pl├ínova┼ą spr├ívy hovor├ş sama za seba, m├┤┼żete to urobi┼ą v mnoh├Żch e-mailov├Żch klientoch, tak pre─Źo nie aj tu. Tu je postup, ako na telef├│ne iPhone urobi┼ą oboje:

Napl├ínovan├ę spr├ívy

  1. Ak chcete napl├ínova┼ą spr├ívu, jednoducho zadajte rozhovor, nap├ş┼íte spr├ívu a potom dlho stla─Źte tla─Źidlo odosla┼ą, k├Żm sa nezobrazia niektor├ę mo┼żnosti. Klepnite na Napl├ínova┼ą spr├ívu.
  2. Ako nastavi┼ą pripomenutia a napl├ínova┼ą spr├ívy v telegrame na iPhone a iPad.

  3. Nastavte ─Źas na odoslanie a klepnite na Odosla┼ą na …
  4. Ako nastavi┼ą pripomenutia a napl├ínova┼ą spr├ívy v telegrame na iPhone a iPad.

pripomenutie

  1. Pripomienky v podstate funguj├║ rovnako ako pl├ínovan├ę spr├ívy, a to iba v ─Źasti Ulo┼żen├ę spr├ívy. Prejdite na Nastavenia -> Ulo┼żen├ę spr├ívy, nap├ş┼íte spr├ívu a potom dlho stla─Źte ┼í├şpku odoslania.
  2. Ako nastavi┼ą pripomenutia a napl├ínova┼ą spr├ívy v telegrame na iPhone a iPad.

  3. Nastavte ─Źas a klepnite na tla─Źidlo pripomenutia.
  4. Ako nastavi┼ą pripomenutia a napl├ínova┼ą spr├ívy v telegrame na iPhone a iPad.

  5. Va┼ía pripomienkov├í spr├íva sa zobraz├ş vo va┼íich rozhovoroch vo vhodnom ─Źase. Uistite sa, ┼że m├íte svoje upozornenia nastaven├ę spr├ívne, aby ste boli upozornen├ş, ke─Ć sa zobraz├ş spr├íva.
  6. Ako nastavi┼ą pripomenutia a napl├ínova┼ą spr├ívy v telegrame na iPhone a iPad.