Ako napísať tučný text v textovej správe pre iPhone?

V e -maile sú veci ako Predmet. Potom existuje niekoľko možností formátovania, ktoré vám môžu pomôcť vyniknúť v určitých častiach vašej komunikácie. Keď ste však na SMS alebo iMessage v prípade iPhone, pravdepodobne nemáte možnosť formátovania textu. Hľadáte teda možnosti, ako v textovej správe pre iPhone napísať tučný text? Nie je to jednoduchá úloha, ale ani nemožná.

Prečo tučný text v textovej správe pre iPhone?

Možno chcete, aby vaše správy vyzerali profesionálne. To je dôvod, prečo hľadáte možnosti, ako v textovej správe pre iPhone napísať tučný text. Hrubý text vám môže pomôcť poskytnúť veľmi potrebný dôraz na niekoľko konkrétnych sekcií vašej správy alebo textu.

Tučný text môže byť užitočný aj pri jednoduchom organizovaní a vyhľadávaní správ. V prípade, že odosielate výrazne dlhšiu správu, môže byť zvýraznenie niekoľkých sekcií tučným písmom vynikajúcou možnosťou, ako nechať príjemcu prejsť dôležitými sekciami bez straty záujmu.

Môže byť tiež nápomocné nechať príjemcov preskočiť do správnych sekcií v správe vyhľadaním konkrétneho vlákna.

Ako napísať tučný text v textových správach pre iPhone?

Systém iOS v predvolenom nastavení neumožňuje formátovať text v textových správach. Aplikácia iMessage vám predovšetkým umožňuje použiť na textové správy v správach odoslaných cez ňu akékoľvek formátovanie. Existuje však niekoľko riešení, ktoré by vám mali pomôcť pri hľadaní tučného textu v zariadení iPhone.

V správach použite funkciu Predmet

Aplikácia Message v iPhone je vybavená funkciou Predmet. Ak chcete časť správy zvýrazniť tučným písmom, môžete v aplikácii na odosielanie správ povoliť funkciu Predmet a použiť ju na zvýraznenie textu v správe pre iPhone.

Ako povoliť predmetový riadok? Tu sú zahrnuté kroky.

Ak chcete na iMessage povoliť riadok Predmet, musíte zamieriť do Nastavenia. Postupujte podľa nižšie uvedených krokov:

  • Choď do nastavení
  • Vyber si Správy
  • Nájdite možnosť pre Zobraziť pole predmetu možnosť. Mali by ste ho nájsť v nastaveniach SMS/MMS.

Upozorňujeme, že aj keď je táto možnosť k dispozícii v nastaveniach SMS/MMS, platí aj pre správy iMessages.

Ďalej do textu iMessage pridajte riadok s predmetom. Hneď ako sa vrátite do aplikácie iMessage, pri pokuse o odoslanie novej správy by ste mali nájsť možnosť predmetu. Akýkoľvek text, ktorý zadáte do poľa Predmet, bude viditeľný tučným textom.

Možno by to bola najlepšia a najľahšia možnosť, ktorá vám pomôže získať v textových správach najlepšiu možnosť tučného textu. Ak chcete, aby bola celá textová správa tučným písmom, zadajte celú správu do poľa Predmet. Nechajte sekciu Textová správa alebo iMessage prázdnu. Vaša správa bude vyzerať rovnako ako obyčajná textová správa, ale tučným písmom.

Najlepšie na tomto triku je, že neexistuje žiadny limit na počet znakov, ktoré môžete zadať do Predmetového riadku, a teda môžete napísať celú svoju správu tučným písmom. V správach bude ako obvykle samozrejme obmedzený celkový počet znakov – čo môže závisieť od vášho poskytovateľa služieb.

Existuje nejaký spôsob, ako v bežných správach SMS zvýrazniť text?

No, bohužiaľ – nie. Funkcia Predmet je dostupná iba na iMessages. V bežnej aplikácii pre SMS ju nenájdete. Aj keď ho použijete v aplikácii SMS, správu nebudete môcť odoslať, ak do Predmetu napíšete čokoľvek.

Môže ísť o niekoľko aplikácií pre klávesnicu, ktoré môžu byť dostatočne nápomocné pri formátovaní textu v aplikácii iMessage alebo SMS. Možno však budete musieť skontrolovať presnú funkčnosť svojho zariadenia. IOS ako operačný systém je známy špičkovým zabezpečením a v aplikáciách tretích strán môžete nájsť niektoré funkcie, ktoré nefungujú alebo sú obmedzené.

Ovplyvní funkcia Predmetný riadok ďalšie služby?

Nie. S funkciou Predmet, ako je vysvetlené vyššie, si nemusíte robiť starosti s ovplyvňovaním akejkoľvek inej aplikácie vo vašom iPhone. Upozornenia, vyhľadávanie v centre pozornosti a ďalšie prvky vo vašom iPhone budú aj naďalej fungovať normálne. To žiadnym spôsobom neovplyvní bežnú funkciu vášho zariadenia.

Samozrejme, nemusíte používať funkcie pre všetky svoje potreby. Za takýchto okolností by bolo praktické zapnúť alebo povoliť funkciu Predmet iba vtedy, keď je to potrebné, a nechať ju deaktivovanú, ak sa nevyžaduje.

Vypnutie funkcie Predmet by malo byť samozrejmé. Zvlášť, keď viete, kde ho nájdete. Službu môžete nechať deaktivovanú a povoliť ju iba v prípade potreby.

Postupujte podľa týchto krokov:

  • Choď do nastavení
  • Klepnite na Správy
  • Teraz vyhľadajte možnosť Zobraziť pole predmetu pod SMS/MMS a deaktivujte ho.

Ak hľadáte najlepšie možnosti tučného textu v textovej správe pre iPhone, mala by to byť jediná možnosť, ktorá by vám v ideálnom prípade mala fungovať. Samozrejme, existujú aj ďalšie možnosti, ktoré by pomohli pri tučnom písaní textu na iPhone na celom zariadení, ale to vám nedovolí odosielať správy tučným písmom, pretože ho príjemca nebude môcť prijať tučným písmom.

Pozrite sa na možnosť hrubého textu v textovej správe pre iPhone a podeľte sa o to, ako vám to išlo. Ak ste našli ďalšie možnosti, ktoré by vám v úlohe mali pomôcť, podeľte sa o ne tiež.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/304QZKV