Ako nap├íli┼ą prezent├íciu na DVD?

Chyst├íte sa predstavi┼ą svoj projekt spolupracovn├şkom alebo sa podeli┼ą o vz├ícne spomienky so svojou rodinou? Prezent├ícia na DVD je skvelou prenosnou mo┼żnos┼ąou. Teraz sa mus├şte rozhodn├║┼ą, ktor├Ż softv├ęr je najlep┼íie na napa─żovanie prezent├ície na DVD. Ak chcete zisti┼ą, ktor├Ż program je pre v├ís najvhodnej┼í├ş, pozrite sa na┼ł bli┼ż┼íie 3 sp├┤soby.

Vytvorte prezent├íciu DVD v Windows Re┼żis├ęr

Rozhodli ste sa vytvori┼ą v├Żnimo─Źn├║ prezent├íciu? D├┤ver─Źiv├Ż Windows Movie Maker je skvel├í vo─żba pre Windows Pou┼ż├şvatelia PC. Program nemus├şte s┼ąahova┼ą a in┼ítalova┼ą, je to vstavan├í aplik├ícia pre Windows 7 a star┼íie verzie OS. Pou┼ż├şvatelia Windows 8 OS a nov┼íie verzie maj├║ pokro─Źilej┼íieho s├║rodenca tejto aplik├ície s n├ízvom Windows Video editor.

Ak chcete v┼íetko skontrolova┼ą, prejdite do ponuky ┼átart alebo zadajte meno do vyh─żad├ívacieho po─ża. Nev├íhajte a otvorte to. Pote┼í├ş intuit├şvnym rozhran├şm. Aj ke─Ć len pre pr├şpad, ┼że naraz├şte na nejak├ę ot├ízky o pou┼ż├şvan├ş programu, po─Ćme si stru─Źne prejs┼ą v┼íetky kroky spolo─Źne.

  1. Pridajte svoje s├║bory do Windows Re┼żis├ęr

Najprv vyberte polo┼żku Nov├Ż projekt. Ak chcete prida┼ą s├║bory, pou┼żite tla─Źidlo Prida┼ą, vyberte jeden alebo viac prie─Źinkov v po─Ź├şta─Źi alebo na internete a potom vyberte s├║bory, s ktor├Żmi budete pracova┼ą. ─Äal┼íia vec, ktor├║ mus├şte urobi┼ą, je usporiada┼ą obr├ízky v po┼żadovanom porad├ş a v pr├şpade potreby prida┼ą vide├í. Obrovsk├í v├Żhoda Windows Movie Maker je kompatibiln├Ż so v┼íetk├Żmi ob─ż├║ben├Żmi typmi medi├ílnych s├║borov, tak┼że nebudete ma┼ą ┼żiadny probl├ęm s pou┼ż├şvan├şm r├┤znych form├ítov m├ędi├ş.

  1. Okore┼łte svoju prezent├íciu

Teraz prejdeme k o┼żiveniu prezent├ície. V tomto kroku sa pohrajte so ┼ít├Żlom va┼íich sn├şmok. Ste hrd├Żm rodi─Źom a vytvor├şte kr├ítky pr├şbeh o prvom roku svojho die┼ąa┼ąa? Potom si pre─Ź├ştajte ┼íabl├│ny v kreslenom ┼ít├Żle, zme┼łte farby pod─ża svojho vkusu. Ak sa chyst├íte predstavi┼ą svoj projekt spolupracovn├şkom, va┼íej prezent├ícii bude najviac vyhovova┼ą ├║h─żadn├í minimalistick├í ┼íabl├│na.

Potom spojte v┼íetky hotov├ę sn├şmky s prechodmi, v─Ćaka ktor├Żm bude va┼ía prezent├ícia vyzera┼ą takmer ako z filmu. N├íjdite si preto ─Źas a vyberte si tak├Ż, ktor├Ż zodpoved├í typu v├í┼ího pr├şbehu, rozhodne to stoj├ş za to. Ak chcete zobrazi┼ą uk├í┼żku prechodu v gal├ęrii, umiestnite na┼ł kurzor a pou┼żite ─żubovo─żn├ę z va┼íich predvolieb.

  1. Nap├íli┼ą prezent├íciu

Ak chcete uzavrie┼ą dohodu, ulo┼żte s├║bor do po─Ź├şta─Źa. Najprv vezmite disk CD alebo DVD a vlo┼żte ho. Napriek tomu, ┼że to znie zrejm├ę, vezmite si priate─żsk├║ pripomienku a skontrolujte, ─Źi je disk, ktor├Ż budete pou┼ż├şva┼ą, pr├ízdny a nebud├║ vymazan├ę ┼żiadne cenn├ę fotografie, obchodn├ę dokumenty ani in├ę d├┤le┼żit├ę inform├ície. Potom kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi na s├║bor videa, ktor├Ż ste ulo┼żili, zvo─żte mo┼żnos┼ą Odosla┼ą do. Potom budete musie┼ą nieko─żko min├║t po─Źka┼ą, k├Żm program dokon─Ź├ş proces napa─żovania.

Toto je sp├┤sob, ako nap├íli┼ą prezent├íciu na disk DVD Windows Re┼żis├ęr. Ke─Ć┼że tento program je ukon─Źen├Ż, pri jeho pou┼ż├şvan├ş sa m├┤┼żu vyskytn├║┼ą probl├ęmy. Pohodlnej┼íiu mo┼żnos┼ą n├íjdete v na┼íom zozname alternat├şvneho softv├ęru.

Na vyp├ílenie prezent├ície pou┼żite SmartSHOW 3D

SmartSHOW 3D je program na profesion├ílnej ├║rovni s priate─żsk├Żm rozhran├şm, ktor├ę u─żah─Źuje ovl├ídanie. Obsahuje viac ako 200 animovan├Żch ┼íabl├│n pre sn├şmky, gal├ęriu viac ako 400 efektov a prechodov, stovky zvukov├Żch st├┤p, ktor├ę vyhovej├║ ka┼żd├ęmu vkusu. SmartSHOW 3D poskytuje v┼íetk├Żm nov├Żm pou┼ż├şvate─żom sk├║┼íobn├║ dobu, aby ste mali sol├şdnu ┼íancu porozumie┼ą, ─Źi v├ím to vyhovuje alebo nie. Pozrime sa, ako vytvori┼ą prezent├íciu DVD s programom SmartSHOW 3D.

  1. Vyberte obrázky

Za─Źnite v├Żberom s├║borov, ktor├ę chcete pou┼żi┼ą na prezent├íciu. Ke─Ć to urob├şte, otvorte prie─Źinok so s├║bormi a vyberte tie, s ktor├Żmi budete pracova┼ą. ─Äal┼íia vec, ktor├║ mus├şte urobi┼ą, je presun├║┼ą vybran├ę s├║bory na ─Źasov├║ os. Ak sa chyst├íte upozorni┼ą na nezabudnute─żn├Ż moment, sk├║ste strieda┼ą poradie svojich obr├ízkov, aby sa zmenili na pr├şbeh. V pr├şpade, ┼że vytvor├şte prezent├íciu pre sch├┤dzu v kancel├írii alebo ┼íkolsk├║ prezent├íciu, s├║stre─Ćte sa na vn├║torn├║ logiku obr├ízkov├ęho vl├íkna a myslite na to, ako bude zodpoveda┼ą va┼íej re─Źi. Program ─Ćalej pon├║ka u┼ż├şvate─żovi gal├ęriu so stovkami vopred pripraven├Żch ┼íabl├│n kol├í┼ż├ş, tak┼że si v nej m├┤┼żete prech├ídza┼ą a pres├║va┼ą obr├ízky, ktor├ę vyhovuj├║ va┼íim fotografi├ím.

  1. Nechajte to vynikn├║┼ą

Gal├ęria 3D m├ędi├ş SmartSHOW pon├║ka svojim u┼ż├şvate─żom stovky vstavan├Żch skladieb, mel├│di├ş a zvukov. Priate─żsk├ę rozhranie v├ím ich umo┼ż┼łuje ─żahko prida┼ą. Sta─Ź├ş klikn├║┼ą na ten, ktor├Ż ste sa rozhodli pou┼żi┼ą, a zobraz├ş sa na ─Źasovej osi. V pr├şpade potreby ho m├┤┼żete zn├ş┼żi┼ą, zr├Żchli┼ą alebo upravi┼ą hlasitos┼ą. Program v├ím pon├║ka mo┼żnos┼ą prida┼ą viac zvukov├Żch st├┤p vr├ítane t├Żch, ktor├ę sa nenach├ídzaj├║ v jeho vstavanej gal├ęrii. M├┤┼żete tak urobi┼ą koment├ír a urobi┼ą svoj pr├şbeh pr├ş┼ąa┼żlivej┼í├şm pre div├íkov.

Vizu├ílne efekty s├║ pri prezent├ícii nevyhnutn├ę. Vyberte si, ─Źo sa v├ím p├í─Źi, ─Źi u┼ż je to zlo┼żit├Ż 3D efekt alebo jednoduch├Ż farebn├Ż prechod. M├íte k dispoz├şcii viac ako 350 prechodov a anim├íci├ş, nezab├║dajte, ┼że nebudete unesen├ş, najm├Ą ak svoju prezent├íciu budete pou┼ż├şva┼ą v kancel├írii alebo v ┼íkole.

Pre t├Żch, ktor├ş nechc├║ tr├ívi┼ą ─Źas prehliadan├şm gal├ęrie, ktor├║ SmartSHOW 3D pon├║ka, je k dispoz├şcii prezent├ícia 5 mo┼żnos┼ą min├║t. Znamen├í to, ┼że si m├┤┼żete vybra┼ą ┼íabl├│nu so zodpovedaj├║cim soundtrackom, ktor├Ż pre v├ís skombinoval profesion├ílny dizajn├ęr.

  1. Vypálte projekt na DVD

Ulo┼żte svoju prezent├íciu priamo na DVD. Je to tak jednoduch├ę, ako to znie. Najprv otvorte kartu Vytvori┼ą a kliknite na polo┼żku Vytvori┼ą prezent├íciu DVD. Potom v├ím program pon├║kne mo┼żnos┼ą prisp├┤sobi┼ą projekt pomocou hudby na pozad├ş, titulov alebo obr├ízkov. V pr├şpade, ┼że sa u┼ż nechcete zaobera┼ą prisp├┤sobovan├şm prezent├ície, tento krok presko─Źte a vyberte mo┼żnos┼ą Bez ponuky. V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je klikn├║┼ą na polo┼żku Nap├íli┼ą DVD a vybra┼ą pr├şponu s├║boru.

Chcete viac inform├íci├ş alebo video n├ívod? ├Źs┼ą do https://smartshow-software.com/how-to-burn-a-slideshow-to-a-dvd.php

Napa─żujte prezent├íciu na DVD pomocou programu PowerPoint

PowerPoint je zn├ímy n├ístroj na vytv├íranie prezent├íci├ş. Je to ve─żmi pr├şstupn├ę pre Windows Pou┼ż├şvatelia OS, preto┼że s├║ s├║─Źas┼ąou bal├şka Microsoft Office Suite. D├í sa ─żahko vytvori┼ą z├íkladn├║ prezent├íciu a zv├Ż┼íi┼ą z├íujem o anim├ície a zvuky. Tu pouk├í┼żeme na jeho z├íkladn├ę mo┼żnosti a d├íme v├ím stru─Źn├Ż n├ívod.

  1. Vytvorte prezentáciu

PowerPoint je softv├ęr vhodn├Ż pre za─Źiato─Źn├şkov. U┼ż├şvate─ż ak├ęhoko─żvek veku a praxe je dostato─Źne sk├║sen├Ż na to, aby pres├║val fotografie a spustil proces vytv├írania prezent├ície. V pr├şpade, ┼że ste narazili na nejak├ę ┼ąa┼żkosti, neprepadajte panike. Vzh─żadom na popularitu programu PowerPoint existuje na internete odpove─Ć na v┼íetky mo┼żn├ę ot├ízky.

  1. Pridajte nejak├Ż ┼ít├Żl

Pou┼żitie z├íkladn├ęho programu neznamen├í skon─Źi┼ą s nudnou prezent├íciou, preto┼że PowerPoint poskytuje pou┼ż├şvate─żovi n├ístroje na pridanie ┼ít├Żlu a farby do prezent├ície. Vysk├║┼íajte to, za─Źnite na karte N├ívrh a vyberte ┼íabl├│nu. Vopred pripraven├í ┼íabl├│na vyzer├í ├║h─żadne a hod├ş sa na prezent├íciu ak├ęhoko─żvek druhu, ─Źi u┼ż je ur─Źen├í na obchodn├ę stretnutia alebo ┼íkolsk├ę vedeck├ę projekty. Ak m├íte pocit, ┼że prezent├ícii ch├Żba osobnos┼ą, upravte farby, hudbu na pozad├ş alebo zvuky ┼ípeci├ílnych efektov na prechod medzi sn├şmkami.

  1. Ulo┼żte a napa─żujte svoj s├║bor

Teraz po─Ćme zisti┼ą, ako vlo┼żi┼ą prezent├íciu na DVD. Najprv ulo┼żte svoj projekt kliknut├şm na polo┼żku Ulo┼żi┼ą ako na karte S├║bor. Vlo┼żte pr├ízdny disk DVD a otvorte jeho okno, potom skop├şrujte s├║bor prezent├ície a kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi na polo┼żku Prilepi┼ą v okne disku. Vyberte mo┼żnos┼ą Nap├íli┼ą a spustite prezent├íciu. Potom chv├ş─żu po─Źkajte, preto┼że postup vy┼żaduje nieko─żko min├║t.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/3kSK7cG