Ako nájsť testovaciu stanicu COVID19 pomocou Apple mapy


Pozrite si všetky lokálne testovacie miesta na jednej mape. Foto: Zachytávanie ľudského srdca / unsplash

Od včera Apple Mapy vám teraz môžu ukázať miestne testovacie stanice COVID-19, takže môžete nájsť najbližšiu a nechať ju skontrolovať. Je to skutočne ľahké, ale na aktiváciu novej vrstvy mapy je potrebné vyhľadávanie.

Tu je návod, ako nájsť test COVID: 19 vo vašom okolí. Poznámka: V súčasnosti funguje iba v Spojených štátoch.

Ako hľadať testovacie miesta COVID-19

Ak chcete zobraziť všetky 19 testovacích staníc COVID v okolí, otvorte internet Apple Aplikácia Mapy a rozbalte ju tak, aby viac či menej zobrazovala oblasť, v ktorej chcete hľadať. Ak sledujete mimo USA, jednoducho si vyberte mesto v USA. UU. A choď odtiaľ.

Potom začnite do vyhľadávacieho poľa v Mapách písať „COVID-19“. Jeden z výsledkov bude pravdepodobne najlepší Testy COVID-19-19, Klepnite na to a na mape sa zobrazia výsledky, rovnako ako keď hľadáte pizzeriu, pravdepodobne iba s menšími výsledkami.

Testovacie centrá koronavírusu vo vašom okolí

vyhľadávať Apple Mapy zobrazia všetky testovacie stanice COVIDOS19 vo vašej blízkosti.Vyhľadajte a ukážte všetky testovacie stanice COVID-19 vo vašej blízkosti. Foto: Cult of Mac

Po zdvihnutí zariadenia COVID-19 Testovaním miest v určenej oblasti ich môžete preskúmať ako ktorákoľvek iná skupina výsledkov vyhľadávania. Ak chcete zobraziť ďalšie podrobnosti, môžete prejsť prstom po mape, priblížiť mapu a bližšie sa pozrieť na miesta. Klepnutím na výsledok zobrazíte ďalšie podrobnosti.

Klepnutím na výsledok v niektorom z testovacích stredísk COVID-19 môžete zobraziť presnú adresu a telefónne číslo tejto konkrétnej testovacej inštitúcie. Je na nemocniciach a iných testovacích lokalitách, aby sa pridali do databázy, ktorá riadi novú vrstvu mapy. Testovacie centrá môžu pridať všetky podrobnosti, vrátane svojich webových stránok a prevádzkových hodín. (Výsledky vyhľadávania tiež priťahujú recenzie Yelpu pre prípad.)

Dúfajme, že nebudete musieť používať Apple Mapy na nájdenie testovacieho centra COVID-19 Ale mať tento ľahko použiteľný zdroj, ak ho potrebujete, je na nezaplatenie.