Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako nájsť telefónne čísla pomocou Google?

Bez ohľadu na to, aký vyhľadávací nástroj využívate, Google bude mať k dispozícii veľa užitočných údajov pre takmer čokoľvek.

Z tohto dôvodu môžete pomocou služby Google ľahko nájsť telefónne čísla. Stojí za zmienku, že ak už telefónne číslo poznáte, môžete jednoducho vykonať spätné vyhľadávanie čísla.

Neobávajte sa, nemusíte navštíviť žiadny tienistý web, aby ste dostali telefónne číslo firmy alebo osoby – v tomto článku sa zmienime o technikách, pomocou ktorých môžete nájsť telefónne čísla v službách Google.

Ako používať Google na nájdenie telefónnych čísel?

Note: Aj keď uvádzame jednoduché spôsoby, ako nájsť telefónne čísla na stránkach Google, nie je možné získať podrobnosti o každej osobe / firme. Niektorí sa rozhodnú zachovať svoje údaje v súkromí a pravdepodobne nikdy nezdieľajú svoje informácie online – takže pravdepodobne nebudete môcť získať žiadne podrobnosti.

Vyhľadanie kontaktu podľa mena

Ako nájsť telefónne čísla pomocou Google? 1

Je celkom jednoduché vyhľadať telefónne číslo jednoduchým použitím mena. Stačí zadať meno – prípadne celé meno.

V tom získate nejaké odkazy na vzdelávacie portály, profily sociálnych médií a ďalšie blogy (ak sa nachádzajú). Mali by ste sa pozrieť na výsledky okamžitého vyhľadávania, ktoré nájdete na prvej stránke.

Okrem výsledkov prvej stránky si môžete zvoliť aj prehliadanie ďalších stránok, ale nemusí to byť vždy dobrý nápad.

Niektorí tiež navrhujú, že ak poznáte adresu osoby, môžete skúsiť pripojiť k číslu PIN alebo akúkoľvek inú adresu a vyhľadať telefónne číslo.

Napríklad, ak je meno „XYZ“A názov oblasti je„S Colony„, Môžete jednoducho napísať XYZ S kolónia pri hľadaní skúste nájsť telefónne číslo.

Vyhľadanie telefónneho čísla podľa obchodného mena

Ako nájsť telefónne čísla pomocou Google? 2

Namiesto jednotlivca stačí zadať obchodné meno alebo značku, pre ktorú sa snažíte nájsť telefónne číslo.

Ak chcete k názvu pripojiť adresu alebo kód PIN, stačí postupovať podľa vyššie uvedeného formátu a jednoducho vykonať vyhľadávanie na stránkach Google.

Vyhľadanie telefónneho čísla podľa miesta

Ako nájsť telefónne čísla pomocou Google? 3

Väčšinu webových stránok na internete nájdete na stránkach Google – pokiaľ to nie je niečo nezákonné. Ak viete, že hľadaná osoba alebo firma je spojená s konkrétnym webovým serverom, môžete zadaním konkrétneho formátu vyhľadať kontaktné číslo.

Ako je znázornené na obrázku vyššie, stačí zadať meno alebo obchodné meno a potom pripojiť „site: xyz.com".

Ak hľadáte záznam na jednom webe, držte sa vyššie uvedeného formátu. A ak chcete hľadať na viacerých webových stránkach s podobnými rozšírenia domény, budete musieť pridať „Miesto: * edu.“Namiesto vyhľadávacieho dotazu namiesto celého celku doména,

Napríklad- "Názov stránky: ubergizmo.com".

Ďalšie tipy na nájdenie telefónneho čísla v službe Google

Výsledky vyhľadávania Google môžete spresniť, aby ste získali podrobnejšie informácie. Podobne ako to, čo sme uviedli vyššie, môžete jednoducho vyhľadať meno pomocou kombinácie ich e-mailovej adresy, používateľského mena na sociálnych sieťach alebo akýchkoľvek iných osobných informácií, ktoré máte so sebou.

Bolo by veľmi ťažké získať číslo, ak ho nezdieľajú online (alebo ak nemáte dostatok informácií na vyhľadávanie).

Okrem spoločnosti Google môžete podľa potreby použiť aj iné vyhľadávacie nástroje na vyhľadanie telefónnych čísel pre jednotlivcov alebo firmy.

Zabalenie

Postupy uvedené vyššie by vám mali ľahko pomôcť získať viac informácií o osobe / firme, aj keď nezískate telefónne číslo. Mali by ste preskúmať výsledky vyhľadávania a experimentovať s niekoľkými kombináciami informácií ako hľadanými výrazmi, aby ste sa pokúsili nájsť telefónne číslo.

Vyplnené. Prečítajte si viac o a.