Ako nájsť svoje momenty Dubsmash

Najobľúbenejším spôsobom, ako zostať v kontakte, je posielanie videozáznamov, fotografií s titulkami, nálepiek, gifov a ďalších zábavných vecí. Táto forma komunikácie ponúka dostatok priestoru pre kreativitu. Obzvlášť mladí ľudia prijali sociálne platformy online.

Aj keď nie tak veľký ako Facebook alebo InstagramDubsmash ponúka veľa atraktívnych funkcií. Táto jedinečná aplikácia vám umožňuje vybrať si časť zvuku z filmov a hudby, nahrávať video seba skladaním tohto kusu zvuku. Synchronizácia pier a tanečné výzvy sú v Dubsmashu zúrivosťou.

Dubsmah momenty

Dubsmash mal veľký vstup do sveta sociálnych médií, ale narazil v oblasti značky. Spoločnosť začala v Nemecku v roku 2014, ale odvtedy sa presťahovala do New Yorku. Toto hnutie sa časovo zhodovalo s dôležitými zmenami v rámci riadenia a vedenia spoločnosti. To tiež viedlo k preskúmaniu Dubsmashovho rozhrania a funkcií.

Pred opätovným spustením programu Dubsmash 19. októbra mohli používatelia navzájom posielať videá iba prostredníctvom aplikácií na odosielanie správ z platformy. Používatelia programu Dubsmash to teraz môžu urobiť bez opustenia aplikácie. Môžete tiež sledovať ľudí a získavať sledovateľov.

Dubsmash mal tiež funkciu s názvom „Moje momenty“, ktorá bola viditeľná iba pre vašich priateľov. Po kontrole bola táto funkcia odstránená.

Okrem toho v septembri 2016 spoločnosť Dubsmash oznámila prostredníctvom Twitter ktorí zavádzajú funkciu s názvom „Komunitné okamihy“. Chýba však aj v poslednej aktualizácii.

Trvalo chvíľu, kým našiel rovnováhu. Tvorcovia ju neuvádzajú na trh ako platforma sociálnych médií, ale skôr ako „zábavná aplikácia“. Preto sa nesnaží konkurovať TikTok a Snapchat. Aj tak ešte nie.

Kde začať s Dubsmashom?

Ak vás zaujíma Dubsmash a všetky zábavné funkcie, ktoré ponúka, musíte si najprv vytvoriť účet. Začnite premýšľať o používateľských menách a heslách. Potom pokračujte k:

  1. Stiahnite si aplikáciu Dubsmash pre svoj Android alebo iPhone.
  2. Spustite aplikáciu zo svojho zariadenia.
  3. Zadajte platnú e-mailovú adresu.
  4. Vyberte používateľské meno. Neexistuje však nijaká vulgárnosť. Tieto profily spoločnosť odstráni.
  5. Vyberte heslo.
  6. Prihlásiť sa.

Poznámka: O hesle: Začiatkom roku 2019 hackeri ukradli 620 miliónov účtov zo 16 webových stránok a predali ich na temnom webe. Percentuálny podiel kompromitovaných účtov patril používateľom Dusmash.

Spoločnosť Dubsmahs už upozornila svojich používateľov a vyzvala ich, aby zmenili svoje heslá. Je nepravdepodobné, že sa tak stane znova. Vždy je však dobrý nápad ubezpečiť sa, že vaše heslo je silnejšie.

Ako nájsť svoje momenty Dubsmash 1

Ako pridať zvuk do programu Dubsmash?

Na preskúmanie dabingu môžete použiť program Dubsmash a vybrať si tie, ktoré sa vám najviac páčia. Môžete však tiež nahrať zvuky a zaznamenať ich dabing. To je recept na veľa zábavy. Toto by ste mali urobiť:

  1. Prejdite na stránku svojho profilu.
  2. Všimnite si tri sekcie: Videá, Obľúbené a Zvuky. Vyberte položku Zvuky.
  3. Potom klepnite na veľké tlačidlo „Pridať nový zvuk“. Nahrajte si zvuk pomocou mikrofónu telefónu. Môžete tiež pridať zvuk, ktorý už máte v galérii.

Poznámka :: Každý načítaný zvuk sa zobrazí na karte „Zvuky“.

Pokiaľ ide o nahrávanie, nie ste obmedzení len na zvukové stopy. Môžete nahrať video a aplikácia extrahuje zvuk a video zahodí. Môžete nahrať zvuky až do 15 sekúnd a môžete ich skrátiť na 10 sekúnd, čo je limit trvania pre Dub.

Ako nájsť svoje momenty Dubsmash 2

Nech sa počíta každý okamih

Zostáva zistiť, či bude Dubsmash schopný napadnúť väčšie aplikácie zamerané na hudbu. Je však ľahko použiteľný a neprekoná vás zbytočne komplikovanými funkciami. Možno má aplikácia v budúcnosti ďalšiu revíziu, zdá sa však, že súčasný vzorec funguje.

Čo si myslíš o Dubsmash? Aké ľahké pre vás bolo, aby ste si na to zvykli?