Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako nájsť svoje Apple Watch Pingom z iPhone

ping Apple Watch z iPhone

Kedykoľvek svoj iPhone nenájdete, môžete na svojom paneli použiť funkciu ping Apple Watch aby ste na ňu zazvonili. Po klepnutí na tlačidlo ping v Ovládacom centre WatchOS začne iPhone zvoniť a výsledkom je okamžité nájdenie zariadenia. Nie je veľa používateľov, ktorí vedia, že môžete tiež pingovať Apple Watch v prípade straty priamo z iPhone.

Ak tak urobíte, na zariadení sa prehrá pingový zvuk Apple Watch to vám umožní ľahko nájsť zariadenie. ping Apple Watch z iPhone môže byť veľmi užitočná v prípade, že ste svoje hodinky niekde umiestnili a neviete, kde. To môže byť tiež užitočné, ak vaše Apple Watch stratil, pravdepodobne spadol pod gauč atď.

Čítajte ďalej a zistite, ako prehrávať zvuk Apple Watch z iPhone a ľahko ich nájdite.

Prehrajte Pinging Sound On Watch z iPhone

Tu sú kroky, ktoré môžete nájsť Apple Watch s iPhone. Pomocou týchto krokov môžete svoj iPhone vytvoriť Apple Watch ring. Pomôže vám to nájsť stratených Apple Watch,

krok 1, Aby to fungovalo Apple Watch musí byť pripojený k internetu prostredníctvom WiFi. Po tom, čo ste sa o tom ubezpečili, pokračujte nasledujúcimi krokmi.

krok 2, Na vašom iPhone spustite ‘Nájdite iPhone‘Aplikáciu a prihláste sa na svoj účet iCloud.

krok 3, Teraz zo zoznamu Apple zariadenia klepnite na Apple Watch na ktorom chcete prehrávať zvuk.

krok 4, Hodinky by sa mali objaviť na mape spolu s ostatnými Apple zariadenia, ktoré vlastníte. Klepnite na ikonu Hodinky.

ping Apple Watch z iPhone

krok 5, Nakoniec v ponuke klepnite na tlačidlo „Prehrať zvuk“.

To by malo začať hrať pinging zvuk na Apple Watch, ktoré by vám pomohli nájsť, kde to je. Keď nájdete zariadenie, jednoducho klepnite na tlačidlo „Zrušiť“, aby sa zvuk zvonenia zastavil.

Takže nabudúce stratíte svoje Apple Watch stačí na to ping použiť svoj iPhone. Ak máte nejaké otázky o tom, ako ping Apple Watch z iPhone, dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie.

Nájdite svoj iPhone Apple Watch

Môžete tiež použiť funkciu iPhone ping, ktorá používateľom umožňuje rýchlo nájsť svoj nesprávne umiestnený iPhone pomocou Apple Watch, Takto to funguje.

Nájdite iPhone od Apple Watch

  1. Na tvojom Apple Watch prístup na obrazovku Control Center.
  2. Keď ste v Ovládacom centre, klepnite na tlačidlo iPhone, ako je to znázornené na obrázku vyššie.

Akonáhle klepnete na toto tlačidlo, váš iPhone začne vyzváňať a bude vás informovať o jeho umiestnení. IPhone musí byť v dosahu Apple WatchRozsah Bluetooth, aby to fungovalo.