Ako n├íjs┼ą, s├║ k dispoz├şcii aktualiz├ície pre Moje aplik├ície v syst├ęme Android

So v┼íetk├Żmi t├Żmito aplik├íciami vo va┼íom Androide je ve─ża, aby ste s nimi dr┼żali krok. Napriek tomu je to tak├ę d├┤le┼żit├ę, preto┼że nielen┼że v├ím aktualiz├ície aplik├íci├ş prin├í┼íaj├║ najnov┼íie funkcie, ale m├┤┼żu v├ím tie┼ż pom├┤c┼ą odstr├íni┼ą chyby softv├ęru. Ak sa v├ím sledovanie z├íznamov zd├í nam├íhav├ę alebo zdrvuj├║ce, m├┤┼żete si nastavi┼ą automatick├ę aktualiz├ície pre v┼íetky svoje aplik├ície. Ak chcete ma┼ą v├Ą─Ź┼íiu kontrolu, m├┤┼żete aplik├ície aktualizova┼ą aj ru─Źne a na individu├ílnom z├íklade.

M├┤┼żu nasta┼ą situ├ície, ke─Ć spolo─Źnos┼ą Google pova┼żuje za potrebn├ę aktualizova┼ą aplik├íciu napriek preferovan├Żm nastaveniam aktualiz├íci├ş, ktor├ę m├íte k dispoz├şcii, ale malo by sa to sta┼ą iba vtedy, ak m├í aktualiz├ícia opravi┼ą kritick├║ chybu zabezpe─Źenia. Vypl├Żva to zo zmluvn├Żch podmienok slu┼żby Google Play.

Poskytneme tie┼ż inform├ície o tom, ako aktualizova┼ą telef├│ny a tablety (v skuto─Źnosti sa nel├ş┼íia), ako zru┼íi┼ą automatick├ę aktualiz├ície a ─Źo to znamen├í/─Źo robi┼ą, ak sa v├ím zobrazuj├║ chybov├ę spr├ívy. Mo┼żnosti s├║ v slu┼żbe Google Play trochu zastr─Źen├ę a nie s├║ ├║plne zrejm├ę, ale pom├┤┼żeme v├ím ich n├íjs┼ą a pou┼ż├şva┼ą.

Mus├ş┼í si pre─Ź├şta┼ą: Obnova havarovan├ęho syst├ęmu Android po ne├║spe┼ínej aktualiz├ícii

Met├│da 1: Aktualiz├ícia aplik├íci├ş automaticky

V─Ćaka bezstresov├ęmu pr├şstupu m├┤┼żete necha┼ą v┼íetky aplik├ície automaticky aktualizova┼ą. Google Play ned├ívno aktualizoval svoj vlastn├Ż vzh─żad, ─Źo u─żah─Źuje navig├íciu a pou┼ż├şvanie.

1. Otvorte Google Play

Ak ho nevid├şte na domovskej obrazovke, ur─Źite ho n├íjdete v z├ísuvke aplik├ície.

Aplikácia Google

2. Klepnite na ponuku

Niekedy sa ikona ikony hamburgeru naz├Żva aj pre tri naukladan├ę vodorovn├ę ty─Źe pripom├şnaj├║ce karbon├ítku medzi dvoma ┼żem─żami (mus├şte pou┼żi┼ą svoju fant├íziu) a v ─żavom hornom rohu je ikona ponuky.

Ponuka Play

3. Klepnite na polo┼żku Nastavenia

Budete ho musie┼ą pos├║va┼ą nadol, ale ke─Ć to urob├şte, prejdite na polo┼żku Nastavenia.

Nastavenia prehrávania 3

4. V├Żber ├║dajov verzus Wi-Fi

M├íte neobmedzen├ę mno┼żstvo d├ít? Ak nie, mo┼żno budete chcie┼ą vybra┼ą mo┼żnos┼ą aktualizova┼ą aplik├ície iba cez Wi-Fi. Niekedy sa zd├í, ┼że zaka┼żd├Żm, ke─Ć sa pozriem na svoj telef├│n, rob├ş alebo vykon├íva nejak├║ aktualiz├íciu. To m├┤┼że by┼ą v├Żznamn├ę, pokia─ż ide o vyu┼żitie d├ít.

D├ítov├ę Wifi

Tipy na rie┼íenie probl├ęmov:

V niektor├Żch pr├şpadoch bude mo┼żno potrebn├ę, aby ste aktualiz├íciu aplik├íci├ş dokon─Źili re┼ítartovan├şm syst├ęmu Android. Ak sa zobraz├ş chyba 535, s┼ąahovan├í aktualiz├ícia aplik├ície pravdepodobne nie je optimalizovan├í pre v├í┼í konkr├ętny Android. Ak chcete potvrdi┼ą, kontaktujte v├Żvoj├íra.

Met├│da 2: Aktualizujte aplik├ície ru─Źne

T├║to met├│du je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą na aktualiz├íciu aplik├íci├ş jednotlivo alebo hromadne. D├í sa pou┼żi┼ą na telef├│noch aj tabletoch. Je to dobr├Ż sp├┤sob, ako vyhodnoti┼ą, ─Źi skuto─Źne chcete aktualiz├íciu pred in┼ítal├íciou. Obnovenie aktualiz├íci├ş aplik├íci├ş m├┤┼że by┼ą obzvl├í┼í┼ą ┼ąa┼żk├ę, ak sa v├ím nep├í─Źia.

1. Otvorte Google Play

Google Play m├┤┼że by┼ą priamo na va┼íej domovskej obrazovke, ale ak nie, bude ur─Źite v z├ísuvke va┼íej aplik├ície.

2. Klepnite na tri pruhy (ponuka)

Vyberte tla─Źidlo Ponuka, ktor├ę v ─żavom hornom rohu vyzer├í ako tri vodorovn├ę ─Źiary. Toto tla─Źidlo bude va┼íim priate─żom, ke─Ć budete h─żada┼ą aktualiz├ície pre svoje aplik├ície v syst├ęme Android.

3. Vyberte polo┼żku Moje aplik├ície a hry

Moje aplikácie

4. Vyberte Aktualizácie

Aktualiz├ície je trochu nov├í mo┼żnos┼ą, ktor├í sa nach├ídza ved─ża Nain┼ítalovan├ę smerom k vrcholu.

Ako n├íjs┼ą, s├║ k dispoz├şcii aktualiz├ície pre Moje aplik├ície v syst├ęme Android 2

5. Vykonajte hromadn├Ż verzus individu├ílny v├Żber

Klepnite na Aktualiz├ícia vo va┼íich nain┼ítalovan├Żch aplik├íci├ích jednotlivo, alebo zvo─żte Aktualizova┼ą v┼íetko mo┼żnos┼ą stiahnu┼ą v┼íetky dostupn├ę aktualiz├ície.

6. Prijmite povolenia

Aktualiz├ície niektor├Żch aplik├íci├ş vy┼żaduj├║ nov├ę povolenia. Ak ├íno, dostanete upozornenie. Na prijatie aktualiz├ície m├┤┼że by┼ą potrebn├ę, aby ste tieto povolenia prijali.

Povolenia FitBit

7. (Volite─żn├ę) Prejdite na polo┼żku Nastavenia

Posu┼łte sa nadol v ponuke, kde ste vybrali Moje aplik├ície a n├íjdete ho smerom dnu.

8. Vyberte polo┼żku Automaticky aktualizova┼ą aplik├ície

9. Vyberte polo┼żku Neaktualizova┼ą aplik├ície automaticky

Predvolen├ę nastavenie je aktualizova┼ą aplik├ície automaticky cez Wi-Fi, tak┼że ak to chcete urobi┼ą ru─Źne, budete musie┼ą vybra┼ą t├║to mo┼żnos┼ą.

10. V pr├şpade bud├║cich aktualiz├íci├ş klepnite na Upozornenia

Aplik├ície sa u┼ż nebud├║ automaticky in┼ítalova┼ą bez toho, aby v├ís o to najsk├┤r po┼żiadali, ale ke─Ć bud├║ k dispoz├şcii, budete st├íle upozornen├ş.

Pozn├ímka: Ako vypn├║┼ą upozornenia na aktualiz├ície aplik├íci├ş

Ak vypnete upozornenia, budete chcie┼ą manu├ílne kontrolova┼ą aktualiz├ície aplik├íci├ş asi raz za t├Ż┼żde┼ł, ale niektor├ş to rad┼íej urobia namiesto toho, aby neust├íle dost├ívali otravn├ę spr├ívy. Nie je to ├║plne vhodn├ę, ale ak chcete vypn├║┼ą upozornenia, postupujte takto. Z toho ist├ęho Google Play nastavenie ponuka pop├şsan├í vy┼í┼íie (Prejdite na Ponuka> Moje aplik├ície> Nastavenia) N├íjs┼ą Ozn├ímenia a zru┼íte za─Źiarknutie pol├ş─Źka ved─ża neho.

Met├│da 3: Nie je potrebn├Ż Google Play: APKUpdater

Android m├í mo┼żnosti, tak pre─Źo by ste sa mali zasekn├║┼ą v slu┼żbe Google Play? Uk├ízalo sa, ┼że nie ste, ale nebude existova┼ą ┼żiadna mo┼żnos┼ą automatickej aktualiz├ície prostredn├şctvom APKUpdater. APKUpdater je v┼íak skvel├Ż, ke─Ć m├íte vlastn├║ ROM, ktor├í nepon├║ka slu┼żbu Google Play, alebo ve─ża aplik├íci├ş tret├şch str├ín.

1. Nain┼ítalova┼ą najnov┼íie vydanie

APKUpdater je k dispoz├şcii na stiahnutie na Github alebo XDA.

Na stiahnutie: APKUpdater

Ako n├íjs┼ą, s├║ k dispoz├şcii aktualiz├ície pre Moje aplik├ície v syst├ęme Android 3

2. Vyberte polo┼żku Aktualiz├ície

APKUpdater m├í ve─żmi podobn├ę rozhranie ako Google Play.

Aktualizova┼ą tab

3. Klepnite na In┼ítalova┼ą

4. (Volite─żn├ę) Vyh─żadajte nov├ę aplik├ície

Klepnite na Vyh─żad├ívanie kartu a zadajte svoj dotaz.

Tabu─żka vyh─żad├ívania

5. (Volite─żn├ę) Napl├ínujte kontroly aktualiz├íci├ş na pozad├ş

Vyber si nastavenie (ikona ozuben├ęho kolieska) a potom Skontroluj aktualiz├ície. Hodinu m├┤┼żete ur─Źi┼ą aj pomocou Aktualizova┼ą hodinu.

Napl├ínova┼ą aktualiz├ície

6. (Volite─żn├ę) Zobrazenie upozornen├ş na aktualiz├ície

Klepnite na nastavenie (ikona ozuben├ęho kolieska) v pravom hornom rohu. Vyber si V┼żdy.

7. (Volite─żn├ę) Pridajte aplik├ície do zoznamu Ignorova┼ą

Od nastavenie (ikona ozuben├ęho kolieska) v ─Źasti n├íjdete mo┼żnosti na vyl├║─Źenie ur─Źit├Żch aplik├íci├ş a typov aplik├íci├ş z aktualiz├ície Nastavenia filtra.

Ako n├íjs┼ą, s├║ k dispoz├şcii aktualiz├ície pre Moje aplik├ície v syst├ęme Android 4

8. (Volite─żn├ę) Vyberte t├ęmu

Prisp├┤sobte si vzh─żad APKUpdater. T├ęma je najlep┼íou mo┼żnos┼ąou v ─Źasti V┼íeobecn├ę nastavenia. Netu┼í├şm, pre─Źo sa predvolen├í t├ęma naz├Żva Blue Meth.

9. (Volite─żn├ę) Skontrolujte iba Wi-Fi

┼áetrite spotrebu d├ít a nechajte svoje aplik├ície aktualizova┼ą iba vtedy, ke─Ć je k dispoz├şcii Wi-Fi.

Iba WiFi 2

Záver

Ak chcete alternat├şvu k alternat├şve, APKTrack je ─Ćal┼íou aktualiza─Źnou aplik├íciou tretej strany na Google Play a je dos┼ą podobn├í APKUpdater. Vykon├íva zo┼íkrab├ívanie webov├Żch str├ínok na vyh─żad├ívanie va┼íich aktualiz├íci├ş a dokonca v├ím umo┼ż┼łuje vybra┼ą si, ktor├Ż vyh─żad├ívac├ş n├ístroj chcete pou┼żi┼ą na n├íjdenie dostupn├Żch s├║borov APK.

Ak├║ met├│du ste pou┼żili pri h─żadan├ş aktualiz├íci├ş pre svoje aplik├ície v syst├ęme Android? Stretli ste sa s nejak├Żmi probl├ęmami? Po┼ílite n├ím svoje my┼ílienky.

Odpor├║─Źan├Ż kredit obr├ízku