Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako n├íjs┼ą straten├Żch priate─żov v aplik├ícii Snapchat

Odstr├ínenie priate─żov zo slu┼żby Snapchat je celkom jednoduch├ę. Ak u┼ż nechcete niektor├Żch pou┼ż├şvate─żov sledova┼ą, m├┤┼żete ich zo zoznamu odstr├íni┼ą pomocou nieko─żk├Żch klepnut├ş. To znamen├í, ┼że ak je proces ─żahk├Ż, je ─Źasto rovnako ─żahk├ę robi┼ą chyby.

M├┤┼żete omylom odstr├íni┼ą niekoho, koho ste na ni─Ź nenapadlo. Alebo ─Źo ak sa v├ím podar├ş vyrie┼íi┼ą konflikt, ktor├Ż ste mali, ale oops! U┼ż boli odstr├ínen├ę! Vedie to k hrozn├ęmu oto─Źn├ęmu r├ímu?

Nie nevyhnutne. Nemus├şte sa ob├íva┼ą, preto┼że m├┤┼żete okam┼żite prida┼ą svojich priate─żov. Pred ich op├Ątovn├Żm pridan├şm v┼íak mus├şte zada┼ą niektor├ę inform├ície o ich profile. ─îo sa stane, ak si nepam├Ąt├íte svoje u┼ż├şvate─żsk├ę meno?

V z├ívislosti od toho, ak├ę inform├ície o nich m├íte, m├┤┼żete na pridanie priate─żov zo slu┼żby Snapchat pou┼żi┼ą r├┤zne met├│dy. Tento ─Źl├ínok vysvet─żuje ┼ítyri r├┤zne sp├┤soby, ako n├íjs┼ą va┼íich odstr├ínen├Żch priate─żov.

Ako n├íjs┼ą straten├Żch priate─żov

Ak ste omylom vymazali priate─ża a chcete ho prida┼ą znova, m├┤┼żete to urobi┼ą ak├Żmko─żvek sp├┤sobom. M├┤┼żete ich prida┼ą pomocou pou┼ż├şvate─żsk├ęho mena, zo zoznamu kontaktov, zo zoznamu priate─żov alebo pomocou k├│du snap.

Dobrou vlastnos┼ąou programu Snapchat je, ┼że priatelia ─Źasto zost├ívaj├║ na zozname priate─żov, aj ke─Ć ich odstr├ínite, hoci je ve─żmi obmedzen├Ż. Tak┼że ak si nepam├Ąt├íte pou┼ż├şvate─żsk├ę meno alebo kontaktn├ę inform├ície svojho priate─ża a pr├íve teraz ich nechtiac odstr├ínite, mali by ste si najprv overi┼ą, ─Źi s├║ st├íle vo va┼íom zozname priate─żov.

Pridajte odstr├ínen├ęho priate─ża zo svojho zoznamu priate─żov

Ak je pou┼ż├şvate─żsk├ę meno v├í┼ího priate─ża st├íle na zozname priate─żov, m├┤┼żete ich ─żahko prida┼ą sp├Ą┼ą. Ak to chcete urobi┼ą, mali by ste:

 1. Prejdite do aplikácie Snapchat.
 2. Dotknite sa svojho u┼ż├şvate─żsk├Ż profil v ─żavej hornej ─Źasti obrazovky.Snapchat Ako n├íjs┼ą straten├ęho priate─ża
 3. n├íjs┼ą priatelia a vyberte Moji priatelia,Snapchat N├íjs┼ą straten├Żch priate─żov
 4. Ke─Ć otvor├şte zoznam, uvid├şte v┼íetk├Żch pou┼ż├şvate─żov, ktor├Żch sledujete a ktor├ş v├ís sleduj├║.

Aj ke─Ć ste odstr├ínili viacer├Żch priate─żov, m├┤┼żu zosta┼ą na tomto zozname s mal├Żm znamienkom plus napravo od ich mena. To znamen├í, ┼że v├ís st├íle sleduj├║ a nie s├║ si vedom├ş obrovskej chyby, ktor├║ ste pr├íve urobili. Ak ich chcete prida┼ą znova, stla─Źte znamienko plus. V├í┼í odstr├ínen├Ż priate─ż bude op├Ą┼ą va┼í├şm priate─żom.

T├íto met├│da samozrejme funguje, iba ak v├ís sleduje aj v├í┼í priate─ż.

Pridajte odstr├ínen├ęho priate─ża s jeho pou┼ż├şvate─żsk├Żm menom Snapchat

Ak si pam├Ąt├íte pou┼ż├şvate─żsk├ę meno svojho priate─ża, m├┤┼żete ich znova r├Żchlo prida┼ą. Mus├şte ich n├íjs┼ą pomocou mo┼żnosti vyh─żad├ívania. Postupujte pod─ża t├Żchto krokov:

 1. V ponuke aplik├íci├ş otvorte aplik├íciu Snapchat.
 2. vybra┼ą Prid├ívanie priate─żov ikona v pravom hornom rohu obrazovky (profil so znamienkom plus hore)Snapchat N├íjdite straten├ęho priate─ża
 3. Do vyh─żad├ívacieho po─ża za─Źnite zad├íva┼ą pou┼ż├şvate─żsk├ę meno.
 4. Profil by sa mal zobrazi┼ą.Ako n├íjs┼ą straten├Żch priate─żov na Snapchat
 5. Kliknite na Prida┼ą napravo.

Po vykonan├ş t├Żchto krokov sa v├ím podarilo znova prida┼ą priate─ża.

Pridajte odstr├ínen├ęho priate─ża z kontaktov

Snapchat tie┼ż synchronizuje v┼íetky va┼íe kontakty, aby ste ich v aplik├ícii mohli ─żahko n├íjs┼ą a prida┼ą. Ak chcete prida┼ą priate─ża zo svojho zoznamu kontaktov, postupujte pod─ża t├Żchto pokynov:

 1. Otvorte aplikáciu Snapchat.
 2. Kliknite na Prid├ívanie priate─żov ikonu v pravom hornom rohu obrazovky.
 3. koh├║tik V┼íetky kontakty na pravej strane obrazovky.Ako n├íjs┼ą straten├ęho priate─ża na Snapchat
 4. Zobraz├ş sa zoznam v┼íetk├Żch va┼íich kontaktov, ktor├ş maj├║ ├║─Źet Snapchat.
 5. N├íjdite svojho priate─ża a zapnite ho Prida┼ą napravo.

Ak nen├íjdete odstr├ínen├ęho priate─ża vo svojich kontaktoch a viete, ┼że ste mali svoje kontaktn├ę inform├ície, existuje mo┼żnos┼ą, ┼że deaktivovali svoj ├║─Źet Snapchat. Na druhej strane m├┤┼żu jednoducho pou┼ż├şva┼ą in├Ż e-mail alebo ─Ź├şslo snapchatu.

Pridajte priate─ża pomocou k├│du Snapcode

─Äal┼í├şm sp├┤sobom, ako n├íjs┼ą svojho priate─ża, je pou┼żi┼ą jeho Snapcode. Ak vlastn├şte na telef├│ne fotografiu Snapcode v├í┼ího priate─ża, Snapchat ─żahko n├íjde svoj profil. Ak to chcete urobi┼ą, mali by ste:

 1. Cho─Ćte na Snapchat.
 2. Kliknite na ikonu svojho profilu v ─żavom hornom rohu.
 3. vybra┼ą Prid├ívanie priate─żov z obrazovky profilu.Snapchat N├íjs┼ą straten├Żch priate─żov
 4. Kliknite na icon ghost napravo od vyh─żad├ívacieho po─ża.N├íjdite straten├Żch priate─żov na sn├şmke
 5. n├íjs┼ą Snapcode obr├ízok z gal├ęrie.
 6. Kliknite na obrázok.

Snapchat naskenuje k├│d, n├íjde priate─ża a prid├í ho sp├Ą┼ą do zoznamu priate─żov.

Nezabudnite, ┼że k├│d Snapcode mus├ş ma┼ą spr├ívnu ve─żkos┼ą. Ak je obr├ízok orezan├Ż, roztiahnut├Ż alebo zmenen├Ż in├Żm sp├┤sobom, nebude fungova┼ą.

Dostanete trochu vysvetlenia

Ke─Ć odstr├ínite priate─ża zo svojho zoznamu priate─żov, nebud├║ ┼żiadne spr├ívy. Va┼íi priatelia nevedia, ┼że ste ich odstr├ínili. Ke─Ć ich v┼íak prid├íte sp├Ą┼ą, pravdepodobne z aplik├ície dostan├║ spr├ívu, v ktorej sa uv├ídza, ┼że ÔÇ×(va┼íe pou┼ż├şvate─żsk├ę meno) bolo do v├ís pridan├ę!ÔÇť

Ak k tomu d├┤jde, mo┼żno budete musie┼ą vysvetli┼ą, ┼że ste ich omylom odstr├ínili. ─îi u┼ż je to skuto─Źn├í pravda alebo mal├í biela lo┼ż, je ├║plne na v├ís. Ale hej, aspo┼ł sa n├ím podarilo obnovi┼ą veci tak, ako boli predt├Żm, ne┼ż sa veci vymkli z r├║k!

U┼ż ste niekedy n├íhodou vymazali priate─ża? Ak├ę s├║ tipy, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu z├şska┼ą veci sp├Ą┼ą na str├ínke Snapchat?

─Äal┼íie skvel├ę tipy pre slu┼żbu Snapchat n├íjdete v na┼íich ─Ćal┼í├şch ─Źl├ínkoch, ako napr├şklad Ako zisti┼ą, ─Źi niekto skontroloval va┼íe str├ínky v slu┼żbe Snapchat.

Table of Contents