Ako nájsť stratené kľúče v systéme Android: Kontrola brány

Kedy ste naposledy stratili kľúče od auta? Často vás zamknú z domu a musíte zavolať zámočníka alebo niekoho zavolať?

U niektorých sa to môže stať častejšie ako u iných, ale nakoniec všetci prídeme o niečo, čo je v našich životoch nevyhnutné. Ak si nedáte pozor, váš pes môže utiecť, môže vám byť ukradnutý bicykel alebo dokonca prídete o peňaženku. Našťastie vám Gatekeeper Chain pomôže nájsť chýbajúce položky.

Obzvlášť sa mi páči, keď nachádzam svoje kľúče, pretože ich vždy nechávam za sebou. Gatekeeper má tiež jedinečnú funkciu na uzamknutie počítača, kedykoľvek vstanete a odídete od neho, čím zabránite ľuďom v prístupe k vašim citlivým informáciám.

Reťaz Gatekeeper môžete kúpiť priamo tu. Funguje to s aplikáciou Android, ktorá vám povie, kedykoľvek sa vzdialite príliš ďaleko od reťazca Gatekeeper. Môžete si tiež stiahnuť softvér Gatekeeper a vložiť ho do počítača alebo Mac. (Tento softvér sa používa iba na uzamknutie počítača.)

v krabici

Naše hodnotenie Gatekeeper GKChain: 4.0 mimo 5 hviezdy

kúpte teraz

Získajte aplikáciu nižšie:

stiahnuť na Google Play

Dobro

Gatekeeper sa predáva predovšetkým ako spôsob ochrany vašich citlivých informácií vo vašom počítači. Je to úžasná správa pre ľudí, ktorí nechcú, aby si kolegovia snoopy zahrávali s osobnými údajmi, keď bežíte na toaletu.

V tomto ohľade Gatekeeper funguje dobre. Technológia si stále hľadá cestu k väčším a lepším veciam, ale Gatekeeper ponúka pohľad do budúcnosti digitálneho zabezpečenia. Fórum Gatekeeper je celkovo malý a spoločnosť vám ponúka niekoľko farebných možností, ktoré zodpovedajú vašej osobnosti.

všetko, čo dostanete

Dodáva sa tiež s dvoma batériami, malou slučkou na kľúče a USB súčasťou, ktorú je možné pripojiť k počítaču. Fob je dostatočne pevný na aplikáciu a pútko na kľúče je skvelé na prichytenie na kľúčenku, tašku alebo dokonca na obojok vášho psa.

Keď odídete od diaľkového ovládača, začne vám pípať telefón a prívesok, aby ste sa mohli vrátiť a nájsť čokoľvek, na čo ste zabudli. Funguje to skvele a trochu vám to uľahčuje zapamätanie si kľúčov pri odchode z domu. Navigácia v aplikácii je tiež veľmi jednoduchá a trvalo mi niekoľko sekúnd, kým môj telefón našiel Gatekeeper prostredníctvom Bluetooth.

Aplikácia

Keď odídete od počítača, zariadenie uzamkne všetko ako profesionál, takže je prakticky nemožné, aby ktokoľvek prehľadával vaše súbory (prinajmenšom bez toho, aby ste strávili slušný čas). Aj keď niekto vytiahne USB z vášho počítača, systém si stojí za svojim a bojuje za bezpečnosť vašich dát.

Zlý

Keď som sa pokúsil otvoriť Gatekeeper a vymeniť batériu, omylom som odtrhol jeden z upevňovacích prvkov, ktoré pri zatváraní držia pohromade. Mohol by som to pripísať svojej veľkolepej sile, ale myslím si, že plast je len trochu slabý.

Otvorená batéria

Nie som veľkým fanúšikom používania batérií v tomto svete nabíjateľných zariadení, v ktorých žijeme. Tiež som si všimol, že spoľahlivosť ovládača závisí od toho, či signál Bluetooth vydrží silný. Aj keď to väčšinu času fungovalo, občas sa zdalo, že aplikácia bojuje so silou signálu.

Chápem, že sa táto technológia bude zlepšovať, ale majte na pamäti, že Gatekeeper sa môže líšiť v tom, keď sa rozhodne pípať, keď odídete od kľúčov.

K dispozícii je tiež funkcia, ktorá vám umožní skúsiť nájsť kľúče (alebo iné položky) potom, ako ste od nich odišli. Povedzme teda, že ste boli v hlasnom bare a keď ste odchádzali, nepočuli ste pípať telefón. Aplikácia Gatekeeper vám ukáže meter, ako ďaleko ste od ovládača.

Je to v poriadku, ale spôsobuje to, že hráte „horúcu a studenú“ hru, pričom meradlo vám oznámi, kedy sa dostanete bližšie. Radšej by som mal mapu s presným umiestnením kľúčov.

Spodná čiara

Gatekeeper ponúka ľuďom jedinečnú príležitosť spojiť prepojenie s Gatekeeper a dúfajme, že si všimnú, keď po sebe niečo zanechajú. Stručne povedané, môžete zamknúť počítač alebo použiť telefón s Androidom, aby vás upozornil, keď odídete od kľúčov alebo iných položiek.

Celkové nastavenie systému Gatekeeper – 5 mimo 5 hviezdy

Nastavenie je najúžasnejšou súčasťou systému Gatekeeper, pretože stačí vložiť batériu do ovládača, zaistiť ju kľúčmi a nainštalovať aplikáciu do počítača.

Nastaviť

Keď je aplikácia nainštalovaná, pomôže vám nájsť ovládač, ktorý je pripojený k vašim kľúčom, a dokonca vám umožní uložiť a pomenovať konkrétne zariadenie. To je skoro všetko. Potom môžete pridať ľubovoľný počet ovládačov Gatekeeper.

Upozornenia strážcu brány – 4.5 mimo 5 hviezdy

Akonáhle dostanete Gatekeeper na kľúče, môžete ho nastaviť tak, aby vás upozornil vždy, keď odídete. V zásade to vydáva pípanie, keď sa dostanete príliš ďaleko od kľúčov. Váš telefón zapípa a zapne sa kľúčenka.

na kľúčenke

Ak chcete aktivovať toto upozornenie, stačí spárovať ovládač s telefónom a v hornej časti je malá záložka Upozornenie. Kliknutím na toto tlačidlo ho označíte ako „Zapnuté“. To je asi tak všetko. Teraz, keď vstanete a odídete od zariadenia, pípne vám na telefón a upozorní vás, kedykoľvek sa chystáte niečo po sebe zanechať.

Upozornenia

Komponenty, ktoré sú súčasťou balenia – 4 mimo 5 hviezdy

Všetko, čo je súčasťou strážcu brány

Na svojich obrázkoch tieto dve batérie neukazujem, ale v balení sú dve batérie pre prípad, že tej prvej dôjde šťava. Jednoducho som urobil obrázky potom, čo som jednu z batérií vložil do Gatekeeper. Ako som už uviedol, nepáči sa mi myšlienka vybiť túto batériu, ale dúfajme, že v budúcnosti prídu na spôsob dobitia zariadenia.

USB je malé a prenosné, čo je úžasné, ale prial by som si, aby vám dali malé prenosné puzdro alebo niečo podobné, pretože vždy mám pocit, že oň prídem, ak ho vytiahnem z počítača. Ovládač Gatekeeper je štýlový a dostatočne odolný, aby zvládol úlohy, ktoré je potrebné vykonať.

Ak by ste ho hodili o zem, pravdepodobne by sa zlomil, ale je to trochu smiešne. Myslím si, že tieto materiály vydržia každodenné použitie.

Umiestnenie položiek pomocou Gatekeeper – 3 mimo 5 hviezdy

Druhým účelom aplikácie je zaistenie ovládača Gatekeeper, ktorý vám pomôže pri hľadaní položky (s pripojeným ovládacím prvkom) v prípade, že ste ju úplne stratili. .

Aplikácia Gatekeeper

Toto je jediná oblasť, kde Gatekeeper trochu sklamal, ale veľmi dúfam, že príde zlepšenie, pretože spoločnosť má veľa podpory, ako môžete vidieť na ich veľmi úspešnej kampani na Kickstarteri.

V zásade som pripevnil fob na svoju sadu kľúčov a pokúsil som sa odísť od klávesov s telefónom v ruke. Príležitostne ma to začalo upozorňovať pípaním, ale bolo to veľmi rozporuplné. Tiež som zistil, že merač na nájdenie niečoho, čo ste stratili, nebol taký užitočný.

Lokalizácia

To znamená, že je to jedna z novších funkcií od Gatekeeper, takže si neviem predstaviť, že by strácali veľa času vylepšovaním systému a tým, že je úžasný v budúcnosti, keď nájdete čokoľvek, čo stratíte.

Podpora a cena – 5 mimo 5 hviezdy

Spoločnosť Gatekeeper poskytuje priamu e -mailovú podporu a niekoľko užitočných odkazov a pokynov na stiahnutie na stránke sťahovania. Zistil som, že reagujú na všetky moje požiadavky a cena je v súlade so zvyškom trhu, takže si môžete vziať niekoľko týchto ovládačov Gatekeeper pre celú rodinu a nemusíte sa báť, že by ste prelomili banku.

Štandardná cena je 49,99 dolárov za jeden reťazec a zámok GK a pri kúpe dvoch súčasne môžete ušetriť za 94,99 dolárov.

Záver

Ak vždy zistíte, že strácate kľúče alebo niektoré ďalšie položky, ktoré sú pre vás dôležité, ovládač a aplikácia Gatekeeper sú príjemným spôsobom, ako vás upozorniť, než odídete. Dúfam, že vám táto recenzia pomohla nájsť stratené kľúče v systéme Android, pretože je to skutočne praktické malé zariadenie.

Ak máte akékoľvek otázky o Gatekeeper, podeľte sa o svoje myšlienky v sekcii komentárov. Vyskúšajte niektoré z najlepších aplikácií zabezpečenia, aby bol váš telefón Android v bezpečí.