Ako nájsť niekoho v spore bez čísla?

Discord je úžasná platforma pre hráčov z celého sveta. Poskytuje vám prístup k funkciám chatu v hre, a tým poskytuje lepší herný zážitok. V skutočnosti vám platforma ponúka vynikajúcu možnosť komunikácie.

Ako by ste však niekoho pridali do služby Discord bez toho, aby ste poznali číslo značky? Existuje niekoľko možností, ktoré vám v tom pomôžu. Ale predtým – môže to byť ideálna možnosť zistiť, aké je číslo značky Discord a ho Discord pomocou tohto čísla identifikuje používateľov.

Discord-vynikajúca voľba pre komunikáciu v hre

Ak ste hráč, máte veľa dôvodov, prečo by ste sa chceli pripojiť k spoločnosti Discord. Ponúka vám niekoľko pokročilých možností komunikácie s ostatnými hráčmi v rozhraní podobnom chatu. Špičkové prispôsobenia dostupné na platforme sú jednou z jedinečných možností.

Funkcie, ako napríklad rýchle zablokovanie alebo odblokovanie niekoho alebo vymazanie rozhovorov Discord, by z neho urobili jednu zo vzrušujúcich možností. Keď nájdete niekoho, s kým sa chcete skontaktovať, Discord vám to umožní urobiť pomerne rýchlo. Jednoduchou úlohou je odoslať im žiadosť o priateľstvo a pridať ich do svojej zbierky priateľov v službe Discord (Discord vám samozrejme dokonca umožňuje odosielať priame správy niekomu, kto v službe Discord nie je vašim priateľom).

Ako pridať niekoho do Discordu obvyklým spôsobom?

Štandardným spôsobom pridania niekoho do Discordu je použitie čísla značky. Ak ste používateľom programu Discord, nájdete svoje ID používateľa a značku vo svojom profile. Ak chcete niekoho pridať do služby Discord, potrebujete túto značku a ID používateľa.

Discord popisuje identitu každého používateľa na základe štvorciferného čísla značky Discord a jeho používateľského mena. Syntax ID užívateľa programu Discord má nasledujúci formát:

 • Používateľské meno
 • # symbol a
 • Jedinečné štvorciferné číslo Discord

Ak nepoznáte niekoho štvormiestne číslo značky, nebudete ho môcť pridať do zoznamu svojich priateľov. Aj keď nájdenie značky Discord člena môže byť trochu náročné, nie je to nemožné.

Aj keď je témou súčasného príspevku vedieť, ako nájsť niekoho v službe Discord bez čísla, najskôr sa pozrime na to, aby sme našli niekoho s číslom Discord.

 • Otvorte zoznam svojich priateľov a kliknite na položku Discord. Môžete to urobiť kliknutím na Priatelia možnosť na ľavej strane palubnej dosky Discord.
 • Našli by ste zoznam všetkých priateľov, ktorých už máte. Budú zaradené do kategórií online, čakajúce a blokované.
 • Okrem toho by ste našli aj možnosť Pridať priateľa.

 • Kliknite na Pridať priateľa, a mali by ste dostať možnosť pridať osobu do Discordu.
 • Budete musieť pridať iba číslo značky Discord osoby, ktorú chcete pridať.
 • Potom kliknite na možnosť Poslať žiadosť o priateľstvo.

To je všetko. Osobe bude odoslaná vaša žiadosť o priateľstvo a teraz musíte počkať, kým dotknutá osoba vašu žiadosť o priateľstvo neprijme.

Ako nájsť niekoho v službe Discord bez čísla?

To bol štandardný spôsob pridania niekoho do Discordu. Číslo značky Discord môžete získať od osoby alebo mnohými inými spôsobmi. Ale čo keď nemáte žiadnu predstavu o čísle značky Discord? Ako nájsť niekoho v službe Discord bez čísla?

V ideálnom prípade vám to Discord neumožňuje. Nie sú k dispozícii žiadne možnosti, ako pridať niekoho do Discord bez čísla.

Môžete postupovať podľa nižšie uvedených krokov:

 • Budete musieť nájsť profil používateľa, ktorého chcete pridať do programu Discord. To by ste dokázali, ak ste na osobu narazili v akomkoľvek chate alebo inde.
 • Kliknite na profilový obrázok používateľa.
 • To je všetko. Mali by ste nájsť podrobnosti o profile používateľa spolu s číslom značky a rolami značky Discord.

Teraz, keď poznáte značku Discord používateľa, s ktorým sa chcete spojiť, môžete pridať používateľa do svojho profilu Discord pomocou vyššie uvedenej metódy.

Ak kliknete pravým tlačidlom myši na profil používateľa, dostanete sa na inú stránku, ktorá vám umožní ihneď odoslať žiadosť o priateľstvo.

Záverečné myšlienky

Ak hľadáte informácie o tom, ako nájsť niekoho v službe Discord bez čísla, s ľútosťou vám musíme oznámiť, že taká možnosť v službe Discord neexistuje. Na pridanie osoby do programu Discord potrebujete číslo značky Discord a súvisiace údaje, ako napríklad meno používateľa.

Ak však nepoznáte číslo značky Discord príslušného používateľa, môžete sa rozhodnúť pre vyššie uvedené spôsoby vyhľadania čísla značky Discord a potom pridať osobu podľa obvyklej možnosti.

Vyššie uvedené tipy na najlepšie možnosti, ako nájsť niekoho v službe Discord bez čísla, by vám mali pomôcť dosiahnuť najlepší štandard výkonnosti pri vzájomnej komunikácii.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/2IHNsdi