Ako nájsť kľúče Oathkeeper & Oblivion v srdciach kráľovstva 3

– Reklama –

Posledná aktualizácia v Kingdom Hearts 3 vyšiel a aktualizácia je zadarmo pre všetkých hráčov. Táto aktualizácia prináša fanúšikom obľúbené Oblivion a Oathkeeper Keyblades späť do hry. Ak ste fanúšikom a chcete nájsť Keyblades bez straty času, jednoducho si prečítajte tento článok s návodom, kde nájdete tieto úžasné položky / zbrane v hre.

O kráľovských srdciach 3 aktualizovať

  • Verzia aktualizácie je 10,07 tentoraz a aktualizácia vyšla na vzduchu spolu s najnovšou spustenou DLC s názvom Re: Mind. Táto aktualizácia obsahuje položky s názvom Oathkeeper a Oblivion a tieto dva kľúčenky sú jedným z najobľúbenejších medzi hráčmi Kingdom Hearts.
  • Aj keď tieto zbrane nie sú len odomknutými predmetmi pre vrstvy, v skutočnosti musia hráči trošku pracovať, aby získali čepele. Získanie obidvoch čepelí by však bolo veľmi vzrušujúce, pretože v neskoršej hre by ste mohli čepele dvojnásobne ovládať, aby ste získali vzrušujúcejšiu hru.
  • Podľa upútavky videozáznamu Re: Mind DLC je veľa hráčov, ktorí si mysleli, že Keyblades sú prvé, ak si kúpite iba DLC, ale po spustení novej aktualizácie vyšlo najavo, že Keyblades nie sú časť plateného DLC, ale bezplatnej aktualizácie hlavnej hry samotnej. Takže si užite nové podniky v hre a dôkladne si prečítajte, aby ste našli čepele v žiadnom momente.

Ako získať Oblivion Keyblade

Hráči musia mať na pamäti, že musia mať Dôkaz Čas uplynulý v rámci Kráľovstva srdca 3 aby ste získali prístup k Oblivion Keyblade. Aby si hráči mohli zozbierať čas uplynulú, musia dokončiť hru najmenej raz v najväčšej ťažkosti, t. Kritický režim, Teraz aj pre skúseného hráča, ktorý dokončuje Kingdom Hearts 3 je veľmi náročná a časovo náročná úloha. V kritickom režime sú nepriatelia divokí a dokážu zničiť každého nepripraveného alebo nízko kvalifikovaného hráča. Na zvládnutie bojových techník musia hráči ovládať techniky Strážcov a Dodgov, aby prežili v kritickom režime.

Ale táto mamutá úloha by stála za to, pretože prístup k Oblivion Keyblade by poskytol Sora Tmavý tvar jeho postavy, ktorá je dosť podobná postavám protivládneho.

Ako získať Oathkeeper Keyblade

Aby hráči mohli vyzdvihnúť slávnu Oathkeeper Keyblade, musia hráči získať Dôkaz o sľuboch, Teraz, ak chcete získať stránku Dôkaz sľubov, možno už nebudete musieť prejsť náročnou úlohou, ale určite dlhou a nudnou úlohou. Hráči musia nájsť a odfotografovať všetkých 90 skrytých Mickeysov v celej hernej mape, aby ju získali. Ako vieme, že v Kingdom Hearts existuje veľa máp 3 ktoré sú dosť veľké a rozľahlé. Najjednoduchším spôsobom, ako získať všetky obrázky, by bolo tráviť čas na svete jeden po druhom a využívať online sprievodcov s cieľom nájsť skryté miesta Mickeys. Čepeľ by sa získala okamžite po získaní osvedčenia o sľuboch.

Nezabudnite však, že ak chcete čepeľ duálne ovládať, musíte vykonať obidve úlohy, ktoré sme diskutovali vyššie, takže pri hraní hry v kritickom režime nehrozí nič.

Ako Dual Wield zabudnutie a Oathkeeper

Rovnaké ako Roxas späť na Kingdom Hearts 358 /2 Dni, Sora by mali prístup k schopnosti duálneho ovládania Keyblades po získaní obidvoch Keyblades. Ak chcete použiť tieto dvojité čepele, musíte začať hru od nuly znova s ​​akoukoľvek úrovňou obtiažnosti, aby ste si mohli užiť nové bojové štýly. S týmito čepeľami by Sora dokázala spôsobiť obrovské škody nepriateľom a mohla by tiež vytvoriť silnejšiu osobnosť Sory.

Ďalšie odmeny

Zábava v hlavnom príbehu s dvojitou čepeľou nestačí, a preto vývojári zaistili, že si budete môcť vychutnať funkcie dvojitej čepele v najnovšej hre DLC, ak ste ju zakúpili a odomkli dvojité čepele ako dobre. Takto môžete mať výhodu nad všetkými nepriateľmi v najnovšej DLC s názvom Re: Mind.

Related Articles

Back to top button