Ako nájsť bzučiaci materiál v uviaznutých hĺbkach?

Ako nájsť bzučiaci materiál v uviaznutých hĺbkach? 1

Stranded Deep je jednou z najpopulárnejších indie hier o prežitie. Hra bola v skorom prístupe takmer 5 rokov na Steam. Hra by mala pochádzať zo služby Early Access už v roku 2019, ale jej úspech ich prinútil pokračovať v pridávaní ďalšieho obsahu. Túto hru vydala spoločnosť Telltale Games, ale keď sa spoločnosť zatvorila, tím Beam sa rozhodol získať vydavateľské práva a prevziať hru na PS4.

Konečne potom 5 rokov od uvedenia Steam je Stranded Deep teraz k dispozícii aj na PS4. Ak ste hrali túto hru, možno ste sa stretli s niečím, čo sa volá „bičovanie“. Ak vás zaujíma, ako uviaznuť v Stranded Deep, nebojte sa. Tu je kompletný návod, ako získať uviazací materiál v plietol hlboko.

Ako nájsť bzučiaci materiál v uviaznutých hĺbkach?

Lashing Material je jedným z najpoužívanejších materiálov v Stranded Deep. Ak ste hrali hru, musíte si všimnúť, že v mnohých receptoch je potrebné uviazanie. Aj keď chcete liečiť jed, je potrebné bičovanie. Vďaka tomu je jedným z najdôležitejších materiálov v hre. Ak chcete rýchlo získať bzučiaci materiál, postupujte takto:

1, Uistite sa, že máte kameň nástroj

Ako nájsť bzučiaci materiál v uviaznutých hĺbkach? 2

To je nevyhnutné, ak chcete byť bzučení. Predtým, ako sa dostanete do popruhov, mali by ste sa uistiť, že máte kameňový nástroj. Ak nemáte kamenný nástroj, urobil by ho aj kamenný nôž. Stručne povedané, potrebujete rezný nástroj. Ak nemáte kamenný nástroj, mali by ste najskôr nájsť jednoduchý kameň. Nachádza sa na zemi. Zoberte to a otvorte svoje remeselné menu. Keď ste v remeselnej ponuke, môžete z ponuky vytvoriť kamenný nástroj.

2, Použite kameňový nástroj na rezanie malej palmy

Ako nájsť bzučiaci materiál v uviaznutých hĺbkach? 3

Ak máte rezný nástroj, musíte nájsť malé palmy a stromy jucca. Stromy sú v džungli. Rastliny palmy sú dlhé asi dve až dve a vyzerajú ako veľmi malé špicaté kríky. Po druhé, stromy jucca sú vysoké asi šesť metrov a vyzerajú ako vysoké kopije.

Akonáhle nájdete stromy, musíte zobrať rezný nástroj do činnosti. Jedna rezka z rezného nástroja môže získať list s malou palmou, zatiaľ čo tá istá trvá desať kusov, ak existuje strom Yucca. Nakoniec budete potrebovať štyri z týchto listov na navrhnutie pripútania.

3, Vytvorte bzučiaci materiál

asdds

Akonáhle budete mať listy, ste pripravení navrhnúť kotvenie. Vráťte sa do remeselného menu a môžete si vytvoriť popruh so štyrmi listami. Týmto spôsobom budete môcť bzučať. Pri zbere listov nezabudnite zhromaždiť dostatok listov v závislosti od počtu pripútaní, ktoré potrebujete, a nezabudnite, že každé pripútanie trvá štyri listy.

To je všetko, čo potrebujete vedieť o bzučení v Stranded Deep. Ak potrebujete ďalšiu pomoc týkajúcu sa tejto hry alebo inej hry, dajte nám vedieť v komentároch nižšie a my vám radi pomôžeme.