Ako n├íjs┼ą bzu─Źiaci materi├íl v uviaznut├Żch h─║bkach?

Ako n├íjs┼ą bzu─Źiaci materi├íl v uviaznut├Żch h─║bkach? 1

Stranded Deep je jednou z najpopul├írnej┼í├şch indie hier o pre┼żitie. Hra bola v skorom pr├şstupe takmer 5 rokov na Steam. Hra by mala poch├ídza┼ą zo slu┼żby Early Access u┼ż v roku 2019, ale jej ├║spech ich prin├║til pokra─Źova┼ą v prid├ívan├ş ─Ćal┼íieho obsahu. T├║to hru vydala spolo─Źnos┼ą Telltale Games, ale ke─Ć sa spolo─Źnos┼ą zatvorila, t├şm Beam sa rozhodol z├şska┼ą vydavate─żsk├ę pr├íva a prevzia┼ą hru na PS4.

Kone─Źne potom 5 rokov od uvedenia Steam je Stranded Deep teraz k dispoz├şcii aj na PS4. Ak ste hrali t├║to hru, mo┼żno ste sa stretli s nie─Ź├şm, ─Źo sa vol├í ÔÇ×bi─ŹovanieÔÇť. Ak v├ís zauj├şma, ako uviaznu┼ą v Stranded Deep, nebojte sa. Tu je kompletn├Ż n├ívod, ako z├şska┼ą uviazac├ş materi├íl v plietol hlboko.

Ako n├íjs┼ą bzu─Źiaci materi├íl v uviaznut├Żch h─║bkach?

Lashing Material je jedn├Żm z najpou┼ż├şvanej┼í├şch materi├ílov v Stranded Deep. Ak ste hrali hru, mus├şte si v┼íimn├║┼ą, ┼że v mnoh├Żch receptoch je potrebn├ę uviazanie. Aj ke─Ć chcete lie─Źi┼ą jed, je potrebn├ę bi─Źovanie. V─Ćaka tomu je jedn├Żm z najd├┤le┼żitej┼í├şch materi├ílov v hre. Ak chcete r├Żchlo z├şska┼ą bzu─Źiaci materi├íl, postupujte takto:

1, Uistite sa, ┼że m├íte kame┼ł n├ístroj

Ako n├íjs┼ą bzu─Źiaci materi├íl v uviaznut├Żch h─║bkach? 2

To je nevyhnutn├ę, ak chcete by┼ą bzu─Źen├ş. Predt├Żm, ako sa dostanete do popruhov, mali by ste sa uisti┼ą, ┼że m├íte kame┼łov├Ż n├ístroj. Ak nem├íte kamenn├Ż n├ístroj, urobil by ho aj kamenn├Ż n├┤┼ż. Stru─Źne povedan├ę, potrebujete rezn├Ż n├ístroj. Ak nem├íte kamenn├Ż n├ístroj, mali by ste najsk├┤r n├íjs┼ą jednoduch├Ż kame┼ł. Nach├ídza sa na zemi. Zoberte to a otvorte svoje remeseln├ę menu. Ke─Ć ste v remeselnej ponuke, m├┤┼żete z ponuky vytvori┼ą kamenn├Ż n├ístroj.

2, Pou┼żite kame┼łov├Ż n├ístroj na rezanie malej palmy

Ako n├íjs┼ą bzu─Źiaci materi├íl v uviaznut├Żch h─║bkach? 3

Ak m├íte rezn├Ż n├ístroj, mus├şte n├íjs┼ą mal├ę palmy a stromy jucca. Stromy s├║ v d┼żungli. Rastliny palmy s├║ dlh├ę asi dve a┼ż dve a vyzeraj├║ ako ve─żmi mal├ę ┼ípicat├ę kr├şky. Po druh├ę, stromy jucca s├║ vysok├ę asi ┼íes┼ą metrov a vyzeraj├║ ako vysok├ę kopije.

Akon├íhle n├íjdete stromy, mus├şte zobra┼ą rezn├Ż n├ístroj do ─Źinnosti. Jedna rezka z rezn├ęho n├ístroja m├┤┼że z├şska┼ą list s malou palmou, zatia─ż ─Źo t├í ist├í trv├í desa┼ą kusov, ak existuje strom Yucca. Nakoniec budete potrebova┼ą ┼ítyri z t├Żchto listov na navrhnutie prip├║tania.

3, Vytvorte bzu─Źiaci materi├íl

asdds

Akon├íhle budete ma┼ą listy, ste pripraven├ş navrhn├║┼ą kotvenie. Vr├í┼ąte sa do remeseln├ęho menu a m├┤┼żete si vytvori┼ą popruh so ┼ítyrmi listami. T├Żmto sp├┤sobom budete m├┤c┼ą bzu─Źa┼ą. Pri zbere listov nezabudnite zhroma┼żdi┼ą dostatok listov v z├ívislosti od po─Źtu prip├║tan├ş, ktor├ę potrebujete, a nezabudnite, ┼że ka┼żd├ę prip├║tanie trv├í ┼ítyri listy.

To je v┼íetko, ─Źo potrebujete vedie┼ą o bzu─Źen├ş v Stranded Deep. Ak potrebujete ─Ćal┼íiu pomoc t├Żkaj├║cu sa tejto hry alebo inej hry, dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch ni┼ż┼íie a my v├ím radi pom├┤┼żeme.