Ako nájdem jaskyne v Maneatre?

Ako nájdem jaskyne v Maneatre? 1

Veľká hra na hranie rolí v otvorenom svete z akčného webu od spoločnosti Tripwire Interactive, Maneater, bola vydaná pre spoločnosť Microsoft. Windows, Hracia stanica 4, a Xbox One počas posledného týždňa v máji 2020. Hra umožňuje hráčom hrať sa s ploutvami legendárneho morského dravca a loviť nielen vodné živočíchy, ale aj milovníkov pobrežia Port Clovis. Napriek svojmu jasne špičkovému konceptu sa táto lákavá hra na hranie rolí Shark Fighters stala obľúbeným titulom fanúšikov. Herná komunita vzdala hold svojej zábavnej hodnote a očarujúcej grafike, ktorá ukazuje morskú komunitu. Dnes je náš sprievodca o hľadaní jaskýň v hre.

Kritický aspekt Manatéra sa rýchlo pohybuje po obrovskej rozlohe mora na mape. Jaskyne vám s týmto účelom pomáhajú. Ide v podstate o oblasti, ktoré slúžia pre vaše žraloky ako bezpečné útočiská. Umožňujú tiež vybaviť všetky vylepšenia a rýchle výlety na ľubovoľné miesto. V každej oblasti mapy je jedinečná jaskyňa. Môžete ho použiť na rýchly presun z jednej oblasti do druhej. Najprv však musíte nájsť jaskyne, aby ste sa pri najbližšom stretnutí dostali k rýchlemu cestovaniu. Teraz začnime nášho sprievodcu Grottos.

Ako nájdem jaskyne v Maneatre?

Ako nájdem jaskyne v Maneatre?

V Manatore je niekedy ľahké nájsť jaskyne v iných časoch. Ak sa rozhodnete ignorovať príbeh a sústrediť sa na objavovanie mapy v maximálnej možnej miere, môže byť únavné nájsť jaskyne, ak už neviete, aké sú ich presné polohy. Ak plánujete odomknúť väčšinu mapy pred hlavným príbehom, je vhodné nájsť každú jaskyňu, ktorá sa neskôr v hre použije ako miesto na rýchle cestovanie.

Pomerne spoľahlivou metódou na nájdenie jaskýň je začatie lovu v centrálnej oblasti oblasti. Našťastie bude jaskyňa vo všeobecnosti slúžiť ako bod ľahkého prístupu do väčšiny oblastí regiónu, v ktorom sa nachádza. Musí to byť, samozrejme, na určitom užitočnom mieste.

Podľa našich skúseností je zďaleka najlepším spôsobom, ako nájsť jaskyňu, pozor na konkrétnu bójku v tejto oblasti. Tieto typy bójí budú mať svetlooranžové káble, ktoré ladne siahajú nadol do jaskyne. Tieto môžu slúžiť ako jednoduché a zreteľné značky pre jaskyňu, keď prvýkrát dosiahnete oblasť. Je možné, že tieto káble sú určené na napájanie malých ponoriek v jaskyniach. Umožnilo by to dokumentárnej posádke pokračovať vo filmovaní vašich podvodných dobrodružstiev a vysielať ich na Animal Planet.

Keď nájdete každú z jaskýň, zistíte, že rýchle cestovanie bude pre vás oveľa jednoduchšie. Jaskyne budú pôsobiť ako vaše centrum v každej oblasti, takže môžete rýchlo prechádzať medzi rôznymi oblasťami. Toto je užitočná funkcia, ak sa snažíte získať všetky zberateľské predmety v hre.

Táto príručka mala pomôcť hráčom Maneateru nájsť Grottos. Dúfame, že sa náš sprievodca ukáže byť užitočným pri ich hľadaní v tomto dynamickom svete Manatéra. Ak sa vám náš sprievodca páčil, prečo ísť a vyskúšať naše najlepšie tipy a triky pre iPhone, tipy a triky pre PC, tipy a triky pre hry a Android. Môžete sa tiež prihlásiť na odber svojich vlastných YouTube channel a zadajte súťaž za 150 dolárov. Podobne, ak máte nejaké otázky alebo pripomienky, komentujte nižšie svoje meno a e-mailovú identifikáciu. Šťastná hra!