Ako nainštalujem IPTV na Samsung Smart TV?

Ako nainštalujem IPTV na Samsung Smart TV? 1

Ako nain┼ítalujem a nakonfigurujem IPTV na Samsung Smart TV? IPTV znamen├í internetov├Ż telev├şzny protokol, ktor├Ż n├ím pom├íha sledova┼ą ┼żiv├ę kan├íly a filmy na internete. Prehr├íva─Ź IPTV je k dispoz├şcii pre v┼íetky zariadenia smartphones, po─Ź├şta─Źe, tablety a dokonca aj inteligentn├ę telev├şzory.

Ako nainštalujem IPTV na Samsung Smart TV?

Pre zariadenia s Androidom m├í IPTV ve─ża apk, ktor├ę si m├┤┼żete stiahnu┼ą a nain┼ítalova┼ą. ─î├ştan├şm tohto ─Źl├ínku to bude mo┼żn├ę nain┼ítalujte IPTV na Samsung Smart TV, Aplik├ícia IPTV je k dispoz├şcii na Google Play Store, Nasleduj├║ kroky pre nain┼ítalujte IPTV na Samsung Smart TV.

  Zapnite telev├şzor Samsung Smart TV. Nezabudnite, ┼że telev├şzor mus├ş by┼ą pripojen├Ż k internetu, aby mohol s┼ąahova┼ą aplik├ície

  Kliknite na Smart Hub, Na dia─żkovom ovl├ída─Źi stla─Źte viacfarebn├ę tla─Źidlo v strede. Toto tla─Źidlo sa vol├í ┼íikovn├Ż Hub, S niektor├Żmi dia─żkov├Żmi ovl├ída─Źmi je to tla─Źidlo s dizajnom domu. Prich├ídza to moje pl├íny,

  Vyberte aplik├ície Samsung. Cho─Ćte na Smile pomocou ┼í├şpok na dia─żkovom ovl├ída─Źi moje aplik├ície a vyberte Samsung Apps kliknut├şm na tla─Źidlo v strede ┼í├şpok.

  Vyberte kateg├│riu s aplik├íciami “Naj─Źastej┼íie stiahnut├ę” z V ─żavom menu sa na pravej strane obrazovky zobraz├ş zoznam aplik├íci├ş.

  N├íjdite aplik├íciu IPTV: v kateg├│rii ÔÇ×Najviac stiahnut├ęÔÇť, vyberte aplik├íciu ÔÇ×Smart ipTVÔÇť. Otvor├ş sa str├ínka aplik├ície.

  Klepnite na nastavenia. Na str├ínke aplik├ície kliknite raz na tla─Źidlo Stiahnu┼ą a potom na In┼ítal├ícia, teda beh, To je v┼íetko, stiahli ste si aplik├íciu IPTV do svojho inteligentn├ęho telev├şzora Samsung.

  Uvedomte si, ┼że aplik├ícia nie je bezplatn├í, st├íle pon├║ka sk├║┼íobn├║ dobu 7 dn├ş Cena aplik├ície ÔÇ×Smart iPTVÔÇť je 549 ÔéČ, ktor├í sa plat├ş raz na webe v├Żvoj├íra: http://siptv.eu/activation

  Po dokon─Źen├ş procesu budete presmerovan├ş priamo na strana prihl├í┼íka Smart iPTV a budete ho m├┤c┼ą za─Źa┼ą pou┼ż├şva┼ą.