Ako nain┼ítalova┼ą Windows 10 na tablete Android?

In┼ítal├ícia in├ęho opera─Źn├ęho syst├ęmu na in├ę zariadenie s in├Żm opera─Źn├Żm syst├ęmom sa v dne┼ínej dobe st├íva m├│dou. Ste niekto, kto prem├Ż┼í─żal, ─Źi by bolo mo┼żn├ę nain┼ítalova┼ą Windows 10 OS pre tablet Android? Potom tu m├┤┼żete n├íjs┼ą nieko─żko odpoved├ş na va┼íe ot├ízky.

Kde a pre─Źo je to potrebn├ę Windows 10 OS pre Android?

No u┼ż toho m├íme dos┼ą Windows tablety s├║ v s├║─Źasnej dobe k dispoz├şcii. Kde je teda potrebn├í in┼ítal├ícia Windows 10 OS na tablete Android? Ve─żmi platn├í ot├ízka, ale m├íme svoje vlastn├ę d├┤vody, pre─Źo z neho v├Żslovne urobi┼ą vynikaj├║cu vo─żbu na vykonanie ─Źistej in┼ítal├ície Windows 10 na tablete so syst├ęmom Android.

Aj ke─Ć existuje ve─żk├Ż po─Źet Windows Tablety, ktor├ę s├║ u┼ż k dispoz├şcii, n├íjdete viac tabletov s Androidom ako vl├ídcov Windows tablety. Tablety so syst├ęmom Android v┼żdy pon├║kaj├║ viac technickej realizovate─żnosti a funkci├ş, a pr├íve to z neho rob├ş jednu z najlep┼í├şch mo┼żnost├ş, s ktorou sa m├┤┼żete vyda┼ą. V skuto─Źnosti niektor├ę tablety s Androidom dokonca prich├ídzaj├║ s mo┼żnos┼ąou kl├ívesnice, tak┼że je ove─ża praktickej┼íie ich pou┼ż├şva┼ą ako najlep┼íiu mo┼żnos┼ą s Windows 10 OS.

Ako nain┼ítalova┼ą Windows 10 na tablete Android?

No, in┼ítal├ícia Windows 10 na tablete s Androidom nemus├ş by┼ą tak├ę jednoduch├ę, ako by sa mohlo zda┼ą. Skontrolujte, ─Źi v├í┼í tablet obsahuje v┼íetky funkcie, ktor├ę s├║ potrebn├ę na podporu Windows 10 funkci├ş. M├┤┼żete tie┼ż narazi┼ą na nieko─żko softv├ęrov├Żch ch├Żb.

Najlep┼íou mo┼żnos┼ąou by bolo zvoli┼ą ─Źist├║ in┼ítal├íciu. Mo┼żnos┼ą ─Źistej in┼ítal├ície Windows 10 na tablete so syst├ęmom Android OS sa odpor├║─Źa znova. Pom├┤┼że v├ím to vyrie┼íi┼ą probl├ęmy, ako napr├şklad nekompatibilita alebo podobn├ę ─Ćal┼íie probl├ęmy.

Jedna z vynikaj├║cich mo┼żnost├ş, ktor├ę m├┤┼żu by┼ą celkom praktick├ę pri rie┼íen├ş va┼íich probl├ęmov s in┼ítal├íciou Windows 10 na tablete Android je pou┼żi┼ą n├ístroj Zmeni┼ą m├┤j softv├ęr. Nezabudnite v┼íak, ┼że tento n├ístroj patr├ş zdroju tretej strany a budete ho musie┼ą pou┼ż├şva┼ą na vlastn├ę riziko.

In┼ítal├ícia Windows 10 OS v syst├ęme Android pomocou funkcie Zmeni┼ą m├┤j softv├ęr

Ako sme u┼ż uviedli, uistite sa, ┼że v├í┼í tablet Android m├í ak├Żko─żvek hardv├ęr Windows 10 bude musie┼ą ma┼ą pr├şstup k. S t├Żm a rizikov├Żm faktorom spojen├Żm s pou┼żit├şm n├ístroja tretej strany na in┼ítal├íciu Windows 10 na va┼íom zariaden├ş s Androidom.

E┼íte jeden faktor by ste si mali zapam├Ąta┼ą, ne┼ż ho n├íjdete Windows 10 OS pre Android a nain┼ítalujte ho, NEDOSTANETE autentick├║ k├│piu Windows na va┼íom smartf├│ne. Z toho by sa mo┼żno stala oper├ícia v ┼íedej z├│ne. Rozhodne by sme od v├ís o─Źak├ívali, ┼że budete postupova┼ą maxim├ílne opatrne.

Tu sú kroky k inštalácii Windows 10 na tablete Android:

Krok 1 – Stiahnite si a nain┼ítalujte program Change My Software

Prv├Żm krokom bude in┼ítal├ícia Zmeni┼ą m├┤j softv├ęr aplik├ícia na va┼íom Windows PC. Aplik├íciu si m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą na z├íklade konkr├ętnych po┼żiadaviek. Aplik├ícia Change My Software je k dispoz├şcii v r├┤znych konfigur├íci├ích pre r├┤zne verzie Windows opera─Źn├Ż syst├ęm.

Preto┼że n├ís zauj├şma ─Źist├í in┼ítal├ícia windows 10 na tablete s opera─Źn├Żm syst├ęmom Android budeme musie┼ą nain┼ítalova┼ą konkr├ętnu verziu Zmeni┼ą m├┤j softv├ęr n├ístroj ur─Źen├Ż pre Windows 10. Vzh─żadom na skuto─Źnos┼ą, ┼że by v├ís tie┼ż mohlo zauj├şma┼ą nain┼ítalovanie akejko─żvek inej verzie Windows OS na tablete Android, m├┤┼żete si vybra┼ą pr├şslu┼ín├║ verziu Zmeni┼ą m├┤j softv├ęr.

M├┤┼żete z├şska┼ą pr├şstup k Zmeni┼ą m├┤j softv├ęr prostredn├şctvom tohto odkazu. Tento odkaz pozost├íva zo s├║boru ZIP s pr├şstupom k verzii n├ístroja pre ka┼żd├║ verziu s├║boru Windows opera─Źn├Ż syst├ęm.

Krok 2 – In┼ítal├ícia Windows 10 na tablete Android

Po nain┼ítalovan├ş aplik├ície Change My Software do svojho Windows PC, pokra─Źujte ─Ćal┼í├şmi krokmi. Nezabudnite, ┼że na svojom po─Ź├şta─Źi budete potrebova┼ą stabiln├ę a vysokor├Żchlostn├ę internetov├ę pripojenie Windows zariadenie.

Pri in┼ítal├ícii postupujte pod─ża t├Żchto pokynov Windows 10 na tablete Android:

  • Pripojte svoje zariadenie Android k Windows PC s USB k├íblom.
  • Spustite n├ístroj Change My Software v po┼żadovanej verzii na z├íklade Windows Verziu OS, ktor├║ chcete nain┼ítalova┼ą do svojho tabletu Android. V na┼íom pr├şpade by sme vybrali verziu pre Windows 10.
  • V aplik├ícii Change My Software vyberte mo┼żnos┼ą pre Android a potom vyberte zvolen├Ż jazyk.
  • N├ístroj teraz za─Źne s┼ąahova┼ą ovl├ída─Źe potrebn├ę pre va┼íu verziu Windows 10 do tabletu Android.
  • Po in┼ítal├ícii ovl├ída─Źov kliknite na mo┼żnos┼ą pre In┼ítal├ícia z rozhrania Change My Software.

Uistite sa, ┼że je v├í┼í po─Ź├şta─Ź pripojen├Ż k po─Ź├şta─Źu Windows PC, ke─Ć je in┼ítal├ícia zapnut├í. V pr├şpade, ┼że chcete pou┼ż├şva┼ą Android aj Windows v mo┼żnosti dvojit├ęho spustenia vo va┼íom tablete m├┤┼żete ponecha┼ą s├║bor Odstr├í┼łte Android mo┼żnos┼ą neza┼íkrtnut├í.

Po─Źkajte, k├Żm sa in┼ítal├ícia nedokon─Ź├ş. Akon├íhle to urob├ş, v├í┼í tablet Android sa s├ím spust├ş Windows 10. Ak ste sa rozhodli pre mo┼żnos┼ą dvojit├ęho zavedenia, v├í┼í tablet sa spust├ş ÔÇ×Vyberte opera─Źn├Ż syst├ęmÔÇť obrazovka.

V┼íetko, s ─Ź├şm sa mus├şte pri in┼ítal├ícii stara┼ą Windows 10 na tablete Android

Pou┼żitie programu Change My Software nie je ┼żiadnym sp├┤sobom leg├ílne a nie je schv├ílen├ę spolo─Źnos┼ąou Google ani Microsoft. V oboch pr├şpadoch by ste ur─Źite stratili z├íruku. Len sa ubezpe─Źte, ┼że ste starostlivo postupovali pod─ża mo┼żnost├ş a vybrali si pri in┼ítal├ícii spr├ívne mo┼żnosti Windows 10 na tablete Android.

Pri dodr┼żiavan├ş tipov a n├ívrhov, ktor├ę sme tu uviedli, bu─Ćte absol├║tne opatrn├ş. Sta─Ź├ş skontrolova┼ą mo┼żnosti a z├şska┼ą pr├şstup k najlep┼í├şm sk├║senostiam s in┼ítal├íciou Windows 10 funguj├║ci na va┼íom tablete Android.

Z├ívere─Źn├ę my┼ílienky

To bolo v┼íetko o tom, ako nain┼ítalova┼ą Windows 10 na tablete Android s ─żahkos┼ąou. Aby ste sa vyhli probl├ęmom, s ktor├Żmi sa pravdepodobne stretnete; bolo by dobr├ę rozhodn├║┼ą sa pre ─Źist├║ in┼ítal├íciu Windows 10 na tablete s opera─Źn├Żm syst├ęmom Android.

Starostlivo si pre─Ź├ştajte vy┼í┼íie uveden├ę kroky a z├şskajte pr├şstup k tomu najlep┼íiemu Windows z├í┼żitok z tabletu Android. Pode─żte sa s nami o svoje sk├║senosti.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/2Xfuq4P