Ako nain┼ítalova┼ą v├Żvoj├írov iOS a iPadOS 14 beta

Nainštalujte ikonu iOS 14 beta iPadOS 14 beta - iOS 14

Po prejave 22. j├║na na WWDC 2020 Apple vydali po─Źiato─Źn├ę verzie beta iba pre v├Żvoj├írov pre ─Ćal┼íie aktualiz├ície softv├ęru pre iOS 14 a iPadOS 14. Ak m├íte Apple ├Ü─Źet v├Żvoj├íra si teraz m├┤┼żete stiahnu┼ą a nain┼ítalova┼ą iOS 14 beta alebo iPadOS 14 beta.

iOS 14 a iPadOS 14: v├Żvoj├ír beta dorazil

Apple uviedol, ┼że prv├í verejn├í beta verzia pre iOS 14, iPadOS 14 a ─Ćal┼íie aktualiz├ície opera─Źn├ęho syst├ęmu bud├║ ─Źoskoro k dispoz├şcii v┼íetk├Żm ─Źlenom Apple Program Beta prostredn├şctvom ┼ípecializovanej webovej str├ínky spolo─Źnosti na adrese beta.apple.com. Do pr├şchodu verejn├Żch st├ívok ─Źlenovia Apple Program pre v├Żvoj├írov m├í pr├şstup k verzii beta iba pre v├Żvoj├írov iOS 14 a iPadOS 14 developer.apple.com.

Apple vysvet─żuje, ┼że v├Żvoj├íri nebud├║ pou┼ż├şva┼ą tieto verzie beta:

T├íto verzia je ur─Źen├í iba pre v├Żvoj├írov softv├ęru, aby otestovali svoje aplik├ície a za─Źali implementova┼ą nov├ę technol├│gie na iOS 14 a iPadOS 14. Nezabudnite si z├ílohova┼ą svoje zariadenie a nain┼ítalova┼ą iba na syst├ęmy, ktor├ę m├┤┼żete v pr├şpade potreby odstr├íni┼ą.

Existuj├║ upozornenia: Nein┼ítalujte softv├ęr pred vydan├şm na zariadenia, ktor├Żm d├┤verujete ka┼żd├Ż de┼ł.

Obr├ízok sn├şmky WWDC 2020 pre syst├ęm iOS 14, hrdina

IOS 14 pon├║ka widgety na domovskej obrazovke, klipy aplik├íci├ş, kni┼żnicu aplik├íci├ş, ktor├í automaticky organizuje v┼íetky aplik├ície a ─Ćal┼íie

Teraz iDownloadBlog ch├ípe, ┼że existuj├║ ─żudia, ktor├ş d├ívaj├║ prednos┼ą ┼żivotu s prevahou krvi, ale aj t├ş odv├í┼żni ─żudia by mali by┼ą s t├Żmito beta program├ítormi opatrn├ş. Pokia─ż nie ste program├ítor s n├íhradn├Żm zariaden├şm niekde, kde m├┤┼żete testova┼ą beta verzie iOS 14 a iPadOS 14, ├║primne v├ím odpor├║─Źame vyhn├║┼ą sa t├Żmto star├Żm verzi├ím beta alebo sa aspo┼ł zdr┼ża┼ą in┼ítal├ície va┼íich denn├Żch ovl├ída─Źov a┼ż do iOS. 14 a iPadOS 14 nebud├║ k dispoz├şcii na verejn├ę testovanie.

Obrázok hrdiny IPadOS 14

IPadOS 14 pon├║ka nov├Ż dizajn aplik├íci├ş pre iPad Apple Funkcie p├şsania rukou a ─Ćal┼íie ─Ćal┼íie v├Żhody

Podrobn├ę pokyny o tom, ako s┼ąahova┼ą a in┼ítalova┼ą iOS 14 beta na iPhone a iPad 14 beta na iPad, n├íjdete v pokynoch v na┼íom n├ívode.

predpoklady

Softv├ęrov├í podpora potrebn├í na in┼ítal├íciu verzie beta pre v├Żvoj├írov iOS 14 a beta pre v├Żvoj├írov iPadOS 14 je k dispoz├şcii od v├Żvoj├írov spolo─Źnosti Appleportal. Budete tie┼ż potrebova┼ą Apple ID ├║─Źtu, pomocou ktor├ęho sa m├┤┼żete prihl├ísi┼ą na port├íli pre v├Żvoj├írov Apple ID, ktor├ę pou┼ż├şvate na svojich zariadeniach.

Mus├şte by┼ą Apple ─îlen programu program├ítora pre pr├şstup do ─Źasti Downloads na port├íli Developer Portal, kde n├íjdete potrebn├ę konfigura─Źn├ę profily zariadenia. ├Ü─Źas┼ą na Apple V├Żvoj├írsky program stoj├ş 99 dol├írov ro─Źne, tak┼że nezabudnite na to.

Pred pokra─Źovan├şm sa uistite, ┼że v├í┼í iPhone a iPad sp─║┼łaj├║ ofici├ílne syst├ęmov├ę po┼żiadavky pre iOS 14 a iPadOS 14, ako je op├şsan├ę ni┼ż┼íie.

Syst├ęmov├ę po┼żiadavky IOS 14

IOS 14 je kompatibiln├Ż s nasleduj├║cimi zariadeniami.

 • iPhone 11 Pro Max
 • iPhone 11 Pro
 • iPhone 11
 • iPhone XS Max
 • iPhone XS
 • iPhone XR
 • iPhone X
 • iphone 8 viac
 • iphone 8
 • iphone 7 viac
 • iphone 7
 • iPhone 6s plus
 • iPhone 6s
 • iPhone SE (1, gener├ície)
 • iPhone SE (2, gener├ície)
 • Ipod Touch (7, gener├ície)
 • Ako vid├şte, syst├ęmov├ę po┼żiadavky na syst├ęm iOS 14 s├║ rovnak├ę ako po┼żiadavky na syst├ęm iOS 13.

  Po┼żiadavky na syst├ęm IPad OS 14

  IPadOS 14 je kompatibiln├Ż s nasleduj├║cimi tabletami:

 • iPad Pro 12.9-inch (4, gener├ície)
 • iPad Pro 12.9-inch (3, gener├ície)
 • iPad Pro 12.9-inch (2, gener├ície)
 • iPad Pro 12.9-inch (1, gener├ície)
 • 11-palcov├Ż iPad Pro (2, gener├ície)
 • 11-palcov├Ż iPad Pro (1, gener├ície)
 • iPad Pro 10.5palcov├Ż
 • iPad Pro 9,7palcov├Ż
 • iPad (7, gener├ície)
 • iPad (6, gener├ície)
 • iPad (5, gener├ície)
 • ipad mini (5, gener├ície)
 • ipad mini 4
 • iPad Air (3, gener├ície)
 • iPad Air 2
 • Beta m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą dvoma sp├┤sobmi.

  Ako nain┼ítalova┼ą iOS 14 beta alebo iPadOS 14 beta

  Existuj├║ dva sp├┤soby, ako nain┼ítalova┼ą verziu beta pre v├Żvoj├írov iOS 14 alebo iPadOS 14.

  Najprv m├┤┼żete svoje zariadenie obnovi┼ą na beta verziu pomocou Finder na po─Ź├şta─Źi Mac s podporou Catalina, ktor├Ż vykon├í ─Źist├║ in┼ítal├íciu, ─Źo je d├┤le┼żit├ę! – vyma┼żte v┼íetky ├║daje a nastavenia zariadenia. Pr├şpadne si m├┤┼żete zvoli┼ą druh├║ met├│du, ktor├í pou┼ż├şva dobr├Ż star├Ż mechanizmus aktualiz├ície softv├ęru na aktualiz├íciu zariadenia na verziu beta v├Żvoj├íra bez straty obsahu.

  Ako nain┼ítalova┼ą iOS 14 alebo iPadOS 14 beta pomocou zariadenia iOS

  Tento sp├┤sob in┼ítal├ície OS 14 beta alebo iPadOS 14 beta je vynikaj├║ci, ak m├íte Mac so softv├ęrom MacOS 10.15 Catalina – nemus├şte pou┼ż├şva┼ą Appledo pre v├Żvojov├ę prostredie s viacer├Żmi gigabajtami Xcode a nemus├şte upgradova┼ą Mac na MacOS 11 ,0 Big Sur beta.

  1) Otvorte Safari Safari na Appleportal iPhone alebo iPad pre v├Żvoj├írov na adrese developer.apple.com/download a prihl├íste sa pomocou svojho Apple ─î├şslo ├║─Źtu

  Nainštalujte iOS 14 beta iPadOS 14 beta

  2) dotykov├í Opera─Źn├Ż syst├ęm pod n├ízvom Prevzatie softv├ęru Beta v hornej ─Źasti obrazovky kliknite na ikonu Nain┼ítalujte profil v sekcii iOS 14 Beta alebo iPadOS 14 Beta v z├ívislosti od verzie beta, ktor├║ chcete nain┼ítalova┼ą.

  Nainštalujte iOS 14 beta iPadOS 14 beta

  3) Zobraz├ş sa spr├íva oznamuj├║ca, ┼że webov├í str├ínka sa pok├║┼ía stiahnu┼ą konfigura─Źn├Ż profil zariadenia. Autorizujte t├║to akciu dotykom Dovoli┼ą,

  Nainštalujte iOS 14 beta iPadOS 14 beta

  4) Spr├íva potvrdzuje stiahnutie konfigura─Źn├ęho profilu. In┼ítal├íciu profilu mus├şte dokon─Źi┼ą kliknut├şm na Nastavenia bl├şzkosti zaho─Ćte spr├ívu.

  Nainštalujte iOS 14 beta iPadOS 14 beta

  5) Teraz cho─Ćte na Nastavenia Ôćĺ Profil stiahnut├Ż alebo nav┼ít├şvte Nastavenia Ôćĺ V┼íeobecn├ę Ôćĺ Profil na zariaden├ş iOS a klepnite na polo┼żku Softv├ęrov├Ż profil Beta pre iOS 14 alebo Softv├ęrov├Ż profil IPadOS 14 Beta n├íjden├ę pod stiahnut├Żm nadpisom profilu. Konfigura─Źn├Ż profil Apple nastav├ş zariadenie iOS na pou┼żitie s v├Żvoj├írom verzie beta. Ak nevid├şte konfigura─Źn├Ż profil, nebol stiahnut├Ż alebo bol nespr├ívny, vr├í┼ąte sa preto sp├Ą┼ą na krok 1,

  Nainštalujte iOS 14 beta iPadOS 14 beta

  6) dotykov├í In┼ítal├ícia v pravom hornom rohu pokra─Źujte a zadajte hesl├í, ak sa to vy┼żaduje.

  konfigura─Źn├Ż profil

  7) Teraz by ste mali s├║hlasi┼ą so spusten├şm procesu nastavenia iOS alebo iPadOS 14. Klepnite na In┼ítal├ícia v pravom hornom rohu pokra─Źujte a potvr─Ćte akciu kliknut├şm na tla─Źidlo In┼ítalova┼ą v rozba─żovacej ponuke. Ak ste zmenili n├ízor, jednoducho klepnite na Zru┼íi┼ą, aby ste preru┼íili proces in┼ítal├ície.

  Obrazovka s├║hlasu

  8) Nakoniec sa zobraz├ş ─Ćal┼íie dial├│gov├ę okno, v ktorom sa uv├ídza, ┼że na za─Źatie procesu in┼ítal├ície budete musie┼ą re┼ítartova┼ą svoje zariadenie iOS. dotykov├í re┼ítart ─Źi chcete zariadenie re┼ítartova┼ą okam┼żite alebo Teraz nie ak chcete re┼ítartova┼ą manu├ílne nesk├┤r.

  Ako nain┼ítalova┼ą v├Żvoj├írov iOS a iPadOS 14 beta 1

  9) Po re┼ítartovan├ş zariadenia so syst├ęmom iOS prejdite na str├ínku Nastavenia Ôćĺ V┼íeobecn├ę Ôćĺ Aktualiz├ícia softv├ęru a po─Źkajte, k├Żm sa na obrazovke aktualiz├ície softv├ęru neobjav├ş v├Żvoj├írska verzia iOS alebo iPadOS 14. Proces spust├şte klepnut├şm na Stiahnite a nain┼ítalujte a po zobrazen├ş v├Żzvy pokra─Źujte v zad├ívan├ş k├│du.

  Widgety na domovskej obrazovke iPhone na iOS 14

  Miniaplik├ície na plochu – kone─Źne!

  10) Va┼íe zariadenie teraz za─Źne in┼ítalova┼ą softv├ęr pred verziou beta, ktor├Ż m├┤┼że chv├ş─żu trva┼ą. Tak┼że nev├íhajte a zoberte desiatu. Po re┼ítartovan├ş beta zariadenia pre v├Żvoj├írov iOS alebo iPadOS 14 mus├şte aktualiz├íciu dokon─Źi┼ą – ┼ąuknite na polo┼żku Kontyntynuj a vlo┼żte svoj Apple I┼áIEL BY SOM heslo aby beta verzia mohla aktualizova┼ą nastavenia iCloud. Po dokon─Źen├ş stla─Źte za─Źa┼ą a dostanete sa na obrazovku beta verzie iOS alebo iPadOS 14.

  IOS 14 a iPadOS 14 bud├║ zverejnen├ę tento rok na jese┼ł.

  Potrebujem pomoc? Op├Żtajte sa iDB!

  Ak sa v├ím tento tutori├íl p├í─Źil, odovzdajte ho svojim priate─żom a zanechajte koment├ír ni┼ż┼íie.

  Zasekn├║┼ą sa? Neviete, ako na svojom zariaden├ş robi┼ą ur─Źit├ę veci Apple zariaden├ş? Dajte n├ím vedie┼ą prostredn├şctvom [email┬áprotected] a bud├║ce rie┼íenie m├┤┼że by┼ą rie┼íen├şm.

  Svoje vlastn├ę n├ívrhy m├┤┼żete odosla┼ą prostredn├şctvom [email┬áprotected],