Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

AKO: Nain┼ítalova┼ą ViPER4Android na Android 10 / Android Q

Z tejto pr├şru─Źky budete m├┤c┼ą nain┼ítalujte ViPER4Android na Android 10, Ak ste nad┼íencom syst├ęmu Android a te┼í├şte sa na vylep┼íenie zvukov├ęho syst├ęmu v├í┼ího zariadenia, ste na spr├ívnej str├ínke. ViPER4Android je zvukov├Ż re┼żim dostupn├Ż pre zariadenia s Androidom, ktor├Ż s ─żahkos┼ąou zvy┼íuje zvukov├Ż v├Żkon.

ViPER4Android je ve─żmi popul├írny zvukov├Ż re┼żim pre Android od roku 2013, podporuje ┼íirok├║ ┼ík├ílu zariaden├ş a verzi├ş pre Android. Ale nane┼í┼ąastie po syst├ęme Android 7,0 Nougat, v├Żvoj├ír za t├Żm, opustil svoj ─Ćal┼í├ş rozvoj. Nov┼íia verzia syst├ęmu Android preto nedostane ofici├ílnu podporu od p├┤vodn├ęho v├Żvoj├íra. Ale preto┼że to tak je 2020 a v├Ą─Ź┼íina zariaden├ş s Androidom je dod├ívan├í s Androidom 10, nebudete m├┤c┼ą pou┼ż├şva┼ą ViPER4Android ofici├ílne. M├íme v┼íak aj in├║ met├│du, pomocou ktorej je tento zvukov├Ż re┼żim funk─Źn├Ż aj v syst├ęme Android 10. ─î├ştajte dopredu; prevedieme v├ís cel├Żm procesom a poskytneme v┼íetky potrebn├ę odkazy na stiahnutie, aby ste ich mohli spusti┼ą ViPER4Android v syst├ęme Android 10,

ViPER4Android pre Android 10

Ak vysk├║┼íate star┼íiu met├│du nain┼ítalujte ViPER4Android na Android 10, nebude fungova┼ą, preto┼że Android 10 m├í v z├íkladnej funkcii ve─ża zmien. Po┼żadovan├Ż ovl├ída─Ź sa nepodar├ş nakonfigurova┼ą, preto┼że nie je aktualizovan├Ż pre najnov┼íie verzie syst├ęmu Android.

tak┼że, Ako nain┼ítalova┼ą ViPER4Android na Android 10? ├Üprimne povedan├ę, tento proces je pre za─Ź├şnaj├║cich pou┼ż├şvate─żov dos┼ą zlo┼żit├Ż. Nie je to ako blikanie jedn├ęho ZIP, aby sa mod nain┼ítaloval do v├í┼ího zariadenia. Ak v┼íak v┼íetky kroky spr├ívne vykon├íte z n├í┼ího sprievodcu ni┼ż┼íie, ur─Źite to bude fungova┼ą na va┼íom zariaden├ş. Testovali sme to na po─Ź├şta─Źoch Xiaomi Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro so syst├ęmom Android 10. Malo by to fungova┼ą aj na in├Żch zariadeniach, ktor├ę s├║ spusten├ę na platforme Android 10. Umo┼ż┼łuje teda za─Źa┼ą!

predpokladom

Predt├Żm, ako sa vyd├íte na samotn├Ż kurz, uistite sa, ┼że s├║ splnen├ę nasleduj├║ce po┼żiadavky nain┼ítalujte ViPER4Android na Android 10:

 • Va┼íe zariadenie mus├ş by┼ą zakorenen├ę pomocou n├ístroja Magisk. Ak nie, m├┤┼żete postupova┼ą pod─ża n├í┼ího podrobn├ęho sprievodcu, ako rootova┼ą va┼íe zariadenie Android pomocou n├ístroja bez syst├ęmu Magisk.
 • Ak je u┼ż predt├Żm nain┼ítalovan├í nejak├í kni┼żnica zvukov├Żch modifik├íci├ş, nezabudnite ju odin┼ítalova┼ą.
 • Ke─Ć ste si ist├ş, ┼że v syst├ęme nie je ┼żiadny zvukov├Ż modul, re┼ítartujte telef├│n a pokra─Źujte.

Pozri tie┼ż: AKO Nain┼ítalova┼ą Xposed Framework na Android 10!

AKO: Nain┼ítalova┼ą ViPER4Android na Android 10 / Android Q

 1. Stiahnite si ViPER4Android 2,7,1 APK a okam┼żite ho nain┼ítalujte do telef├│nu. ale nein┼ítalujte ovl├ída─Źe pr├íve teraz!
 2. Teraz prejdite do telef├│nu na Magisk Manager a nain┼ítalujte ho Kni┼żnica zvukov├Żch ├║prav (AML), Ak neviete, ako nain┼ítalova┼ą modul Magisk, m├┤┼żete postupova┼ą pod─ża n├í┼ího podrobn├ęho sprievodcu Ako nain┼ítalova┼ą moduly Magisk pomocou aplik├ície Magisk Manager.Nain┼ítalujte ViPER4Android na Android 10
 3. Po in┼ítal├ícii priamo nere┼ítartujte telef├│n aj ke─Ć to Magisk ┼żiada!
 4. Teraz sa vr├í┼ąte k aplik├ícii ViPER4Android, ktor├║ ste nain┼ítalovali v kroku 1,
 5. Klepnite na OK a grant superuser povolenie na in┼ítal├íciu po┼żadovan├Żch ovl├ída─Źov V4A.Nain┼ítalujte ViPER4Android na Android 10
 6. Po spr├ívnom nain┼ítalovan├ş ovl├ída─Źov by sa va┼íe zariadenie malo automaticky re┼ítartova┼ą.
 7. Po re┼ítarte cho─Ćte do Magisk Manager a vypnite AML: Moduly mana┼ż├ęra Magisk a zru┼íte za─Źiarknutie pol├ş─Źka Kni┼żnica zvukov├Żch ├║prav,
 8. Nezabudnite odin┼ítalova┼ą AML. Mus├şte ju iba zak├íza┼ą.

To je do zna─Źnej miery nain┼ítalova┼ą ViPER4Android na Android 10. Malo by to fungova┼ą dobre so v┼íetk├Żmi funkciami. U┼żite si to!

Po─Źka┼ą! To nie je v┼íetko! Po nain┼ítalovan├ş ViPER4Android do telef├│nu sa m├┤┼żu vyskytn├║┼ą nejak├ę probl├ęmy. M├┤┼żu sa vyskytn├║┼ą probl├ęmy ako skreslenie t├│nu zvonenia alebo ┼żiadny zvuk Bluetooth. V takom pr├şpade mus├şte flash nasleduj├║ce s├║bory:

 1. Pre skreslenie zvuku zvonenia / ozn├ímenia: Pomocn├şk na odstra┼łovanie upozornen├ş vo form├íte Flash
 2. Bez probl├ęmov so zvukom Bluetooth: Flash Viper Pie Fix v2 (Je to pre Pie, ale st├íle funguje na Android 10)

POZN├üMKA: Po blikan├ş opr├ív bude mo┼żno potrebn├ę znova nain┼ítalova┼ą ovl├ída─Ź ViPER4Android. Ak sa zobraz├ş v├Żzva na in┼ítal├íciu ovl├ída─Źov od spolo─Źnosti ViPER, pokra─Źujte a nain┼ítalujte ju znova.

verdikt

Tak┼że ste skon─Źili s in┼ítal├íciou ViPER4Android na Android 10 pomocou n├í┼ího tutori├ílu. Ak m├íte ak├ęko─żvek pochybnosti, komentujte ni┼ż┼íie. Odpovieme v├ím ─Źo najsk├┤r. Teraz si m├┤┼żete vychutna┼ą zvukov├Ż re┼żim ViPER na telef├│ne so syst├ęmom Android 10, vylep┼íi┼ą zvuk svojich telef├│nov pomocou dostupn├Żch ovl├ídac├şch prvkov a uvo─żni┼ą audiofil vo v├ís. ┼ápeci├ílne po─Ćakovanie V├Żvoj├ír XDA poskytn├║┼ą n├ím zdroje.