Ako nain┼ítalova┼ą program na Smart TV

Ako nain┼ítalova┼ą program na Smart TVAko nain┼ítalova┼ą program na Smart TV

Nov├ę telev├şzory dok├í┼żu ove─ża viac ne┼ż len sledova┼ą spr├ívy, dokument├írny film alebo dobr├Ż film. T├íto nov├í gener├ícia telev├şzorov s n├ízvom Smart TV je pripojen├í na internet. Teraz si m├┤┼żete stiahnu┼ą a nain┼ítalova┼ą programy do telev├şzora. Potom ste pripraven├ş, uvid├şme sa ako nain┼ítalova┼ą program do inteligentnej telev├şzie!

Ako si stiahnete Obchod Play na svojej inteligentnej telev├şzii?

Ako nain┼ítalova┼ą program na Apple telev├şzia

    Po zapnut├ş zapnite telev├şzor, ak ste nastavili predvolen├Ż telev├şzor Apple TV, zobrazen├ę priamo Apple TV. Upozor┼łujeme, ┼że ak ste telev├şzor nenakonfigurovali na pripojenie k v├ím Apple TV box, rob├ş to pou┼ż├şva┼ą funkcie Apple TV. Nezabudnite, ┼że ak v├í┼í telev├şzor nie je pripojen├Ż k internetu, nebudete m├┤c┼ą s┼ąahova┼ą aplik├ície. Nezabudnite, ┼że ak m├íte star├║ telev├şziu (tretej gener├ície alebo star┼íej), nebudete to m├┤c┼ą urobi┼ą stiahnu┼ą aplik├ície na Apple telev├şzia, Otvorte App Store, vyberte App Store (ÔÇ×AÔÇť ceruzka, kefa a prav├ştko) a klepnite na touchpad na dia─żkovom ovl├ída─Źi. Teraz ste v App Store. Ak ste si aplik├íciu stiahli ÔÇťApple Dia─żkov├ę ovl├ídanie telev├şzoraÔÇ×Vo va┼íom iPhone mus├şte otvori┼ą a potom prejs┼ą do App Store. Pozrite si mo┼żnosti App Store Choices. Ke─Ć je App Store otvoren├Ż, prejdite sa dovn├║tra, aby ste sa dozvedeli o r├┤znych dostupn├Żch aplik├íci├ích. Upozor┼łujeme, ┼że ke─Ć otvor├şte App Store, na str├ínke s├║ uveden├ę najob─ż├║benej┼íie aplik├ície. Program m├┤┼żete vyh─żada┼ą pomocou mo┼żnosti H─żada┼ą. Ak ju chcete aktivova┼ą, pohnite prstom po dotykovej obrazovke dia─żkov├ęho ovl├ída─Źa a potom zadajte n├ízov aplik├ície, ktor├í v├ís zauj├şma. M├┤┼żete si tie┼ż prezera┼ą aplik├ície pod─ża kateg├│rie. Sta─Ź├ş si vybra┼ą kateg├│riu. Vyberte ot├ízku, na obrazovke vyberte program, pohnite prstom po dotykovej obrazovke dia─żkov├ęho ovl├ída─Źa a zobraz├ş sa str├ínka aplik├ície. Upozor┼łujeme, ┼że ak ste na karte kateg├│rie, mus├şte vybra┼ą kateg├│riu a potom zobrazi┼ą aplik├ície. Kliknite na polo┼żku Z├şska┼ą na strane aplik├ície, ktor├í v├ís zauj├şma, vyberte biele tla─Źidlo na obrazovke so ┼í├şpkou smeruj├║cou nadol a slovo Dosta┼ą umiestnen├ę ni┼ż┼íie a potom stla─Źen├şm dotykovej ─Źasti dia─żkov├ęho ovl├ída─Źa v├Żber potvr─Ćte. Aplik├ícia sa potom stiahne z App Store. Majte na pam├Ąti, ┼że platen├ę aplik├ície zobrazuj├║ biele tla─Źidlo ceny a pod slovom K├║pi┼ą. M├┤┼że sa od v├ís po┼żadova┼ą zadanie poveren├ş pre platen├ę aplik├ície.

Ako nain┼ítalova┼ą program na Amazon Fire TV

    pre nain┼ítalova┼ą aplik├íciu na Smart TV zapnite telev├şzor. Ke─Ć ho zapnete, ak ste nastavili predvolen├Ż telev├şzor Amazon Fire TV, sa zobraz├ş priamo na webov├Żch str├ínkach. Upozor┼łujeme, ┼że ak ste nepripojili USB Amazon Fire TV, vyu┼żite to Amazon Fire TV, Nezabudnite, ┼że ak v├í┼í telev├şzor nie je pripojen├Ż k internetu, nebudete m├┤c┼ą s┼ąahova┼ą aplik├ície. Pomocou dia─żkov├ęho ovl├ídania prejdite do hlavnej ponuky, cho─Ćte do─żava kliknut├şm na ─żav├║ stranu ve─żk├ęho prstencov├ęho tla─Źidla. Ponuka sa zobrazuje zvislo na─żavo od obrazovky. Otvoren├ę aplik├ície. Na ─żavom bo─Źnom paneli prejdite nadol na aplik├ície, ke─Ć vyberiete, v├Żber potvr─Ćte kliknut├şm v strede prstencov├ęho tla─Źidla. Toto je tla─Źidlo Select na dia─żkovom ovl├ída─Źi. Prech├ídzajte medzi aplik├íciami, m├┤┼żete si prezera┼ą aplik├ície prostredn├şctvom nieko─żk├Żch t├ęm, ako s├║ vybran├ę aplik├ície, najlep┼íie bezplatn├ę aplik├ície a ─Ćal┼íie. Ak chcete preh─żad├íva┼ą zoznam aplik├íci├ş v jednej kateg├│rii. Kliknite na polo┼żku Kateg├│rie a potom vyberte t├║, ktor├║ chcete nain┼ítalova┼ą. Zobrazi┼ą aplik├íciu, na┼íli ste aplik├íciu a chcete viac inform├íci├ş? Kliknite na ┼łu pomocou tla─Źidla Vybra┼ą na dia─żkovom ovl├ída─Źi. Zobraz├ş sa str├ínka aplik├ície. Vyberte stiahnutie. Ak chcete aplik├íciu stiahnu┼ą, na str├ínke aplik├ície kliknite na tla─Źidlo Prevzia┼ą a na dia─żkovom ovl├ída─Źi kliknite na tla─Źidlo Vybra┼ą. Potom sa aplik├ícia za─Źne s┼ąahova┼ą Amazon Fire TV, V pr├şpade platenej aplik├ície bude cena uveden├í na tla─Źidle namiesto slova ÔÇ×DownloadÔÇť. V┼íimnite si, ┼że v skor├Żch verzi├ích syst├ęmu Amazon Fire TV, namiesto polo┼żky Prevzia┼ą sa zobrazuje polo┼żka Prevzia┼ą alebo In┼ítalova┼ą.

Ako nain┼ítalova┼ą program do telev├şzora Samsung Smart

    Zapnite telev├şzor. Nezabudnite, ┼że ak chcete s┼ąahova┼ą aplik├ície, v├í┼í telev├şzor mus├ş by┼ą pripojen├Ż na internet. Kliknite na Smart Hub, Na dia─żkovom ovl├ída─Źi stla─Źte viacfarebn├ę tla─Źidlo v strede. Toto tla─Źidlo sa naz├Żva inteligentn├ę Hub, Na niektor├Żch dia─żkov├Żch ovl├ída─Źoch je to tla─Źidlo s dizajnom domu. Dodr┼żiavate moje rozvrhy. Vyberte polo┼żku Samsung Apps. Prejdite na Moje aplik├ície pomocou ┼í├şpok na dia─żkovom ovl├ídan├ş a vyberte Samsung Apps kliknut├şm na tla─Źidlo v strede ┼í├şpok. Vyberte kateg├│riu aplik├ície. V ─żavom menu uvid├şte zoznam kateg├│ri├ş aplik├íci├ş. Vyberte kateg├│riu, napr├şklad najob─ż├║benej┼íie hry at─Ć. Upozor┼łujeme, ┼że funkcia vyh─żad├ívania v├ím umo┼żn├ş zaregistrova┼ą sa a potom n├íjs┼ą po┼żadovan├Ż program. N├íjdite aplik├íciu. Vyberte aplik├íciu v kateg├│rii, ktor├║ vyberiete. Otvor├ş sa str├ínka aplik├ície. Dotknite sa polo┼żky Nastavenia. Na str├ínke aplik├ície kliknite na Na─Ź├şta┼ą, potom Nain┼ítalova┼ą a potom Spusti┼ą. To je v┼íetko, nain┼ítalovali ste aplik├íciu do svojho telev├şzora Samsung. Upozor┼łujeme, ┼że ak aplik├ícia nie je bezplatn├í, cena sa zobraz├ş na str├ínke aplik├ície. Po dokon─Źen├ş procesu prejdete priamo na str├ínku aplik├ície a m├┤┼żete ju za─Źa┼ą pou┼ż├şva┼ą.

Ako sledova┼ą filmy na Kodi 2018

Ako nain┼ítalova┼ą program do telev├şzora LG Smart TV

    Zapnite telev├şzor a nezabudnite, ┼że ak chcete s┼ąahova┼ą aplik├ície, mus├şte by┼ą pripojen├ş k internetu. Stla─Źte Smart. Stla─Źte tla─Źidlo Smart na dia─żkovom ovl├ída─Źi. Web sa zobraz├ş na va┼íom telev├şzore. Otvorte svoj profil a na obrazovke stla─Źte tla─Źidlo Pripoji┼ą. Toto je tla─Źidlo so znakom nakreslen├Żm v pravom hornom rohu obrazovky. Prejdite na Login, zadajte po┼żadovan├ę inform├ície vr├ítane va┼íej e-mailovej adresy a hesla. Prech├ídzajte kateg├│riami, v dolnom vodorovnom pruhu, pripojte sa k dia─żkov├ęmu ovl├ídaniu, umiestnite kurzor doprava a preh─żadajte r├┤zne kateg├│rie, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą. Vyberte kateg├│riu. Vyberte kateg├│riu, napr├şklad LG Smart World. Zobraz├ş sa str├ínka pre t├║to kateg├│riu a uvid├şte dostupn├ę aplik├ície. V├Żberom t├ęmy v hornej ─Źasti ponuky, napr├şklad vzdel├ívania, z├şskate pr├şstup k aplik├íci├ím v danej t├ęme. Skontrolujte aplik├íciu a kliknite na aplik├íciu. Otvor├ş sa prezenta─Źn├í str├ínka. Kliknite na tla─Źidlo In┼ítalova┼ą. Hne─Ć pod n├ízvom vyberte tla─Źidlo In┼ítalova┼ą. V┼íimol som si, ┼że cena bude nap├şsan├í tu, ak ide o platen├║ aplik├íciu. Vyberte Prija┼ą. Budete po┼żiadan├ş o prijatie stiahnutia, kliknite na tla─Źidlo Prija┼ą. S┼ąahovanie sa spust├ş. Po dokon─Źen├ş vyberte polo┼żku ┼átart a u┼żite si aplik├íciu.

Ako nain┼ítalova┼ą program do telev├şzora Sony Android Smart TV

Zapnite telev├şzor a nezabudnite, ┼że ak chcete s┼ąahova┼ą aplik├ície, mus├şte by┼ą pripojen├ş k internetu. Kliknite na Domov. Stla─Źte tla─Źidlo Domov na dia─żkovom ovl├ída─Źi. Web sa zobraz├ş na va┼íom telev├şzore. Pr├şstup k aplik├íci├ím. Pos├║van├şm prsta po touchpade sa pos├║vajte r├┤znymi sekciami v ─Źasti Aplik├ície. Ke─Ć sa pomocou dia─żkov├ęho ovl├ída─Źa presuniete do aplik├ície, klepnite na Ulo┼żi┼ą. Toto je prv├í (viacfarebn├í) ikona na─żavo od aplik├íci├ş. Pozrite si r├┤zne aplik├ície. Prejdite si r├┤zne t├ęmy a zozn├ímte sa s cel├Żm radom aplik├íci├ş. Okrem toho m├┤┼żete priamo vyh─żada┼ą program pod─ża n├ízvu pomocou ikony lupy. Vyberte ot├ízku, vyberte program a stla─Źte dotykov├║ ─Źas┼ą dia─żkov├ęho ovl├ída─Źa. Otvor├ş sa str├ínka aplik├ície. Kliknite na tla─Źidlo In┼ítalova┼ą. Na str├ínke aplik├ície, hne─Ć pod n├ízvom, kliknite na tla─Źidlo In┼ítalova┼ą a uk├í┼żte na citliv├║ ─Źas┼ą dia─żkov├ęho ovl├ída─Źa. Uvedomte si, ┼że cena sa nastav├ş namiesto tla─Źidla In┼ítalova┼ą na tla─Źidlo pre platen├║ aplik├íciu. Kliknite na tla─Źidlo Pokra─Źova┼ą. Kliknut├şm na Pokra─Źova┼ą v strede pravej ─Źasti obrazovky sa zobraz├ş v├Żzva na prijatie prevzatia. Po dokon─Źen├ş in┼ítal├ície kliknite na Otvori┼ą a otvorte si nov├║ aplik├íciu.

Pr├íve sme hovorili ako nain┼ítalova┼ą program do inteligentnej telev├şzie, Uvedomte si, ┼że v pr├şpade t├Żchto tzv. Inteligentn├Żch telev├şzorov m├┤┼żu aktualiz├ície odstr├íni┼ą niektor├ę nain┼ítalovan├ę aplik├ície. ┼Żiadny probl├ęm, m├┤┼żete si ich zadarmo stiahnu┼ą znova. Sp├┤sob na─Ź├ştania a in┼ítal├ície aplik├ície sa m├┤┼że l├ş┼íi┼ą na z├íklade modelov rovnakej zna─Źky.

Ako nain┼ítalova┼ą Kodi na Samsung Smart TV