Ako nain┼ítalova┼ą Omega Custom ROM na Samsung Galaxy S5

Ak pou┼ż├şvate Samsung Galaxy Na chv├ş─żu S5, potom som si ist├Ż, ┼że budete ma┼ą z├íujem z├şska┼ą vo svojom telef├│ne ├║plne nov├Ż z├í┼żitok. Nain┼ítalovan├şm vlastnej pam├Ąte ROM m├┤┼żete zlep┼íi┼ą v├Żkon telef├│nu a z├şska┼ą mno┼żstvo nov├Żch funkci├ş. Aj ke─Ć ste s pou┼ż├şvate─żsk├Żm rozhran├şm na svojom zariaden├ş spokojn├ş Galaxy S5, som si ist├Ż, ┼że in┼ítal├ícia vlastnej pam├Ąte ROM v├ím pom├┤┼że vy┼ąa┼żi┼ą z telef├│nu maximum. Ak chcete nain┼ítalova┼ą jeden z najlep┼í├şch vlastn├Żch ROM na disku Galaxy S5, potom pokra─Źujte v ─Ź├ştan├ş a zistite, ako nain┼ítalova┼ą Omega custom ROM na Samsung Galaxy S5!

Pre─Źo si nain┼ítalova┼ą Omega ROM do svojho Galaxy S5?

Omega ROM je jednou z najob─ż├║benej┼í├şch vlastn├Żch ROM, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii pre Galaxy S5 a ak si nie ste ist├ş, ─Źi je to spr├ívna vo─żba, zv├í┼żte tieto funkcie.

ROM je plne prisp├┤sobite─żn├Ż. M├┤┼żete si vybra┼ą, ─Źi chcete v┼íetko alebo odstr├íni┼ą bloatware. Cool tapety, boot anim├ície a vypn├║┼ą anim├íciu. K dispoz├şcii je mno┼żstvo doplnkov├Żch aplik├íci├ş R├┤zne re┼żimy vr├ítane ┼ítvorsmernej ponuky re┼ítartu, neobmedzen├ęho sp├íjania kontaktov a re┼żimu fotoapar├ítu.

Predpoklady

Pred in┼ítal├íciou by ste mali ma┼ą na pam├Ąti nieko─żko vec├ş. Aby ste mohli nain┼ítalova┼ą vlastn├║ ROM, budete potrebova┼ą root pr├şstup k svojmu Galaxy S5. Ak ste e┼íte nezakorenili telef├│n, m├┤┼żete si pre─Ź├şta┼ą moju pr├şru─Źku, ako rootova┼ą prie─Źinok Galaxy S5. Budete tie┼ż potrebova┼ą nain┼ítalovan├║ vlastn├║ obnovu, aby ste mohli flashova┼ą ROM v telef├│ne. In┼ítal├ícia vlastnej pam├Ąte ROM a rootovanie telef├│nu s├║ riskantn├ę a mali by ste pokra─Źova┼ą iba na vlastn├║ zodpovednos┼ą.

Uistite sa, ┼że vytvor├şte ├║pln├║ z├ílohu v┼íetk├Żch d├┤le┼żit├Żch s├║borov. M├┤┼żete pou┼żi┼ą svoj Galaxy Predvolen├í funkcia z├ílohovania S5 alebo aplik├ícia tretej strany od Google Play Store. M├┤┼żete si pre─Ź├şta┼ą n├í┼í zoznam desiatich najlep┼í├şch z├ílohovac├şch aplik├íci├ş, aby ste si mohli z├ílohova┼ą svoje Galaxy S5. Pred in┼ítal├íciou tie┼ż skontrolujte, ─Źi je v├í┼í telef├│n nabit├Ż najmenej na 70%. T├íto pr├şru─Źka je len pre G900F Galaxy Variant S5 a ak sa ho pok├║site nain┼ítalova┼ą do ak├ęhoko─żvek in├ęho variantu, je pravdepodobn├ę, ┼że nakoniec svoj telef├│n zamurujete. Ak sa chcete dozvedie┼ą viac o Omega ROM, m├┤┼żete nav┼ít├şvi┼ą ofici├ílne vl├íkno XDA.

Ako nain┼ítalova┼ą Omega ROM

Uistite sa, ┼że d├┤sledne dodr┼żiavate ni┼ż┼íie uveden├ę kroky. Ak tieto pokyny nebudete spr├ívne dodr┼żiava┼ą, m├┤┼że sa sta┼ą, ┼że telef├│n zamurujete. To znamen├í, ┼że celkov├Ż proces in┼ítal├ície nie je tak├Ż n├íro─Źn├Ż a budete hotov├ş za nieko─żko min├║t.

Krok 1

Stiahnite si Omega ROM do po─Ź├şta─Źa. Tu si m├┤┼żete stiahnu┼ą najnov┼íiu verziu ROM. Ve─żkos┼ą s├║boru je pribli┼żne 1.7 GB tak┼że s┼ąahovanie m├┤┼że chv├ş─żu trva┼ą.

Krok 2

Pripojte svoj Galaxy S5 do po─Ź├şta─Źa pomocou k├íbla micro USB a kliknut├şm na polo┼żku Otvori┼ą prie─Źinok zobraz├şte s├║bory, ak sa v├ím zobraz├ş kontextov├ę okno AutoPlay.

Automatick├ę prehr├ívanie

Krok 3

Preneste s├║bor ZIP ROM do kore┼łov├ęho adres├íra telef├│nu. Odpojte telef├│n od po─Ź├şta─Źa.

Krok 4

Switch z tvojho Galaxy S5. Na spustenie syst├ęmu s├║─Źasne stla─Źte a podr┼żte tla─Źidl├í zv├Ż┼íenia hlasitosti, domov a vyp├şna─Ź Galaxy S5 pri obnove.

obnova s5

Krok 5

Po─Źas obnovy prejdite na mo┼żnos┼ą Vymaza┼ą ├║daje/Obnovi┼ą tov├írensk├ę nastavenia pomocou kl├ívesov na ovl├ídanie hlasitosti a vyberte ju pomocou tla─Źidla nap├íjania.

utierku na obnovu

Krok 6

Prejdite na oblas┼ą Vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą pomocou kl├ívesov na ovl├ídanie hlasitosti a vyberte ju pomocou tla─Źidla nap├íjania.

vyrovn├ívacia pam├Ą┼ą

Krok 7

Prejdite na polo┼żku Roz┼í├şren├ę a vyberte mo┼żnos┼ą Vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą dalvik.

obnovenie vymaza┼ą dalvik

Krok 8

Vyberte polo┼żku In┼ítalova┼ą zip zo sdcard.

inštalácia obnovy

Krok 9

Vyberte mo┼żnos┼ą Vybra┼ą zip z karty sdcard, prejdite do adres├íra, do ktor├ęho ste preniesli s├║bor zip ROM, a vyberte ho.

zip na obnovu

Krok 10

Po─Źkajte na dokon─Źenie procesu in┼ítal├ície. M├┤┼że to chv├ş─żu trva┼ą. Po dokon─Źen├ş vyberte mo┼żnos┼ą Re┼ítartova┼ą syst├ęm teraz. V├í┼í telef├│n sa teraz re┼ítartuje. To je v┼íetko! ├Üspe┼íne ste nain┼ítalovali Omega ROM do svojho Galaxy S5. Ak re┼ítartovanie trv├í dlho, nemus├şte sa ob├íva┼ą, preto┼że je to norm├ílne.

reštart reštartu

Záver

Jednou z mojich ob─ż├║ben├Żch funkci├ş v syst├ęme Android je in┼ítal├ícia vlastn├Żch ROM a aj ke─Ć je v├í┼í telef├│n skuto─Źne star├Ż, m├┤┼żete ho o┼żivi┼ą in┼ítal├íciou vlastnej ROM. Ak chcete zo svojho vy┼ąa┼żi┼ą maximum Galaxy S5, potom d├┤razne odpor├║─Źam nain┼ítalova┼ą vlastn├║ ROM, aby ste zlep┼íili celkov├Ż dojem. Ak h─żad├íte ─Ćal┼íie ROM pre Galaxy S5, potom si m├┤┼żete pre─Ź├şta┼ą m├┤j zoznam desiatich najlep┼í├şch vlastn├Żch ROM pre Galaxy S5. Pri in┼ítal├ícii Omega custom ROM na Samsung postupujte spr├ívne pod─ża v┼íetk├Żch pokynov Galaxy S5 a nev├íhajte sa op├Żta┼ą na ni┼ż┼íie uveden├ę ot├ízky.