Ako nain┼ítalova┼ą Live NetTV pre iOS (iPhone / iPad)?

Live NetTV je aplik├ícia na streamovanie, ktor├í v├ím umo┼żn├ş sledova┼ą ton ┼żiv├Żch telev├şznych kan├ílov na va┼íom zariaden├ş. Aplik├ícia hostuje ┼żiv├ę telev├şzne kan├íly z popul├írnych kraj├şn, ako s├║ USA, Ve─żk├í Brit├ínia, Ir├ín, Pakistan, Turecko, v├Żchodn├ę krajiny, India a mnoho ─Ćal┼í├şch. K aplik├ícii je mo┼żn├ę pristupova┼ą na platform├ích, ako s├║ Android (mobil / tablety), Windows, Firestick a Smart TV. V tejto pr├şru─Źke uk├í┼żeme, ako k nim z├şska┼ą pr├şstup ┼Żiv├ę NetTV na zariadenie iOS ako iPhone a iPad.

┼Żiv├ę NetTV pre Smart TV

┼Żiv├ę NetTV pre iOS (iPhone / iPad)

Aplik├ícia Live NetTV je bohu┼żia─ż k dispoz├şcii iba pre platformy Android. Preto nem├íte pr├şstup k aplik├ícii Live NetTV na va┼íom iPhone alebo iPad. Namiesto toho m├┤┼żete pomocou in├Żch alternat├şv sledova┼ą ┼żiv├ę telev├şzne kan├íly na zariadeniach iOS.

┼Żiv├ę NetTV pre iPhone / iPad – Alternat├şvy

Ke─Ć┼że slu┼żba Live NetTV nie je k dispoz├şcii pre zariadenia so syst├ęmom iOS, m├┤┼żete pou┼żi┼ą aj in├ę alternat├şvy, ako s├║ Kodi, Plex a Emby.

kodi

Kodi je popul├írne medi├ílne centrum, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą ako alternat├şvu k slu┼żbe Live NetTV. S pomocou nieko─żk├Żch Doplnky Kodi Live TV , m├┤┼żete bez probl├ęmov vysiela┼ą v┼íetky svoje ob─ż├║ben├ę ┼żiv├ę telev├şzne kan├íly. Spolu so ┼żivou telev├şziou m├┤┼żete vysiela┼ą filmy, karikat├║ry, anime vide├í, dokument├írne filmy, ┼íportov├ę vide├í (z├íznamy / zv├Żraznenie) a mnoho ─Ćal┼í├şch. Vzh─żadom k tomu, Kodi nie je k dispoz├şcii v ofici├ílnom obchode Apple, na in┼ítal├íciu syst├ęmu Kodi v syst├ęme iOS mus├şte pou┼żi┼ą Cydia impaktor. Pozrite si n├í┼í ┼ípecializovan├Ż ─Źl├ínok o Kodi pre iPhone / iPad a nain┼ítalujte aplik├íciu s ─żahkos┼ąou.

Ako nain┼ítalova┼ą Live NetTV pre iOS (iPhone / iPad)? 1

Plex

Plex je multimedi├ílny prehr├íva─Ź klient-server, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş sledova┼ą ┼żiv├ę telev├şzne vysielanie, filmy, ┼íport a ove─ża viac multimedi├ílneho obsahu. V pr├şpade ┼żivej telev├şzie mus├şte prevzia┼ą kan├íly Plex (doplnky). Nastaven├şm Plex Live TV a DVR m├┤┼żete na svojom zariaden├ş iOS sledova┼ą a nahr├íva┼ą ┼żiv├ę telev├şzne vysielanie.

Ako nain┼ítalova┼ą Live NetTV pre iOS (iPhone / iPad)? 2

Emby

Emby je posledn├í alternat├şva v na┼íom zozname. Podobne ako Plex pou┼ż├şva na streamy m├ędi├ş nakonfigurovan├ę m├ędium klient-server. In┼ítal├íciou Emby m├┤┼żete jednoducho streamova┼ą svoje ob─ż├║ben├ę ┼żiv├ę telev├şzne kan├íly.

Ako nain┼ítalova┼ą Live NetTV pre iOS (iPhone / iPad)? 3

Z├ívere─Źn├ę my┼ílienky

Live NetTV je popul├írna aplik├ícia, ktor├║ m├┤┼żete pou┼żi┼ą na sledovanie ┼żiv├Żch telev├şznych kan├ílov. Live NetTV bohu┼żia─ż nie je k dispoz├şcii na zariadeniach iOS. Po vydan├ş pre iPhone a iPad ─Źl├ínok aktualizujeme.