Ako nain┼ítalova┼ą Hulu na Windows 7 Apple Telev├şzia v roku 2020

Hulu je vynikaj├║ca streamovacia slu┼żba na sledovanie filmov a telev├şznych programov na po┼żiadanie spolu so ┼żiv├Żmi kan├ílmi. ┼átandardn├Ż bal├şk $ 50,99 za mesiac v├ím umo┼ż┼łuje sledova┼ą v┼íetky filmy a telev├şzne rel├ície s be┼żn├Żmi reklamami. Ak chcete tieto reklamy odstr├íni┼ą, m├┤┼żete si k├║pi┼ą bal├şk 11,99 dol├írov / mesiac. Spolo─Źnos┼ą Hulu ned├ívno uviedla na trh nov├║ slu┼żbu ┼żiv├ęho telev├şzneho vysielania (44,99 dol├írov / mesiac) na streamovanie kan├ílov zo siet├ş ako HGTV, ESPN, FOX, CBX, ABC, NBC a mnoho ─Ćal┼í├şch. Hulu je ofici├ílne kompatibiln├Ż s mnoh├Żmi platformami. V tomto ─Źl├ínku si uk├í┼żeme, ako nain┼ítalova┼ą a streamova┼ą Hulu prenosov├ę zariadenia Apple telev├şzia ,

Je k dispoz├şcii aplik├ícia Hulu Apple TV?

├üno. Aplik├ícia Hulu je ofici├ílne dostupn├í pre Apple telev├şzia 2, 3, 4 a 4K. Pre modely druhej a tretej gener├ície budete ma┼ą predin┼ítalovan├║ aplik├íciu Classic Hulu a pou┼ż├şvatelia s ┼łou Apple 4 a 4K si m├┤┼żete stiahnu┼ą najnov┼íiu aplik├íciu Hulu z obchodu App Store.

Klasick├í aplik├ícia Hulu na Apple telev├şzia 2 a 3

Ako sme u┼ż uviedli, pou┼ż├şvatelia s modelmi druhej a tretej gener├ície bud├║ ma┼ą na svojom zariaden├ş predin┼ítalovan├║ aplik├íciu Classic Hulu. M├í v┼íak ur─Źit├ę obmedzenia. Nepodporuje ┼żiv├ę telev├şzne vysielanie, viac zariaden├ş a pr├şstup k rekord├ęru. M├┤┼żete streamova┼ą ─Ćal┼í├ş pr├ęmiov├Ż obsah Showtime. Nem├íte v┼íak pr├şstup k obsahu v in├Żch doplnkoch, ako s├║ STARZ, Cinemax a HBO. Preto┼że tieto zariadenia nie s├║ podporovan├ę obchodom s aplik├íciami, nem├┤┼żete si stiahnu┼ą najnov┼íiu aplik├íciu Hulu.

Najnov┼íia aplik├ícia Hulu na Apple telev├şzia 4 a 4K

Vzh─żadom na to, ┼że Apple telev├şzia 4 A 4K podporuje s┼ąahovanie aplik├íci├ş z App Store, m├┤┼żete si stiahnu┼ą a nain┼ítalova┼ą najnov┼íiu verziu aplik├ície Hulu z App Store. Na rozdiel od klasickej verzie najnov┼íia aplik├ícia Hulu prich├ídza s elegantn├Żm, prisp├┤soben├Żm vzh─żadom a podporou pre ┼żiv├ę telev├şzne vysielanie a DVR. M├┤┼żete tie┼ż vysiela┼ą doplnkov├ę siete, ako s├║ HBO, Showtime, Starz a Cinemax (ak s├║ prihl├ísen├ę). Podporuje tie┼ż vytv├íranie r├┤znych profilov pre v┼íetk├Żch ─Źlenov dom├ícnosti. M├┤┼żete napr├şklad vytvori┼ą profil pre die┼ąa na streamovanie filmov a telev├şznych rel├íci├ş t├Żkaj├║cich sa det├ş.

Kroky na in┼ítal├íciu najnov┼íej aplik├ície Hulu na Apple telev├şzia 4 a 4k

# 1 : Za─Źnite svoj Apple TV a cho─Ćte na Obchod s aplikaciami ,

Ako nain┼ítalova┼ą Hulu na Windows 7 Apple Telev├şzia v roku 2020 1

# 2 : Pomocou virtu├ílnej kl├ívesnice nap├ş┼íte a vyh─żadajte aplik├íciu Hulu.

# 3 : Na obrazovke sa zobrazia v├Żsledky vyh─żad├ívania. Vyberte ofici├ílnu aplik├íciu Hulu.

# 4 : Kliknite na obdr┼ża┼ą stiahnu┼ą aplik├íciu.

# 5 : Ak sa zobraz├ş v├Żzva, zadajte svoje identifika─Źn├ę heslo Apple,

# 6 : Po in┼ítal├ícii spustite aplik├íciu v├Żberom ikony Otvoren├ę ,

Ako nain┼ítalova┼ą Hulu na Windows 7 Apple Telev├şzia v roku 2020 2

# 7 : Kliknite na Prihl├ísi┼ą sa a zadajte svoje prihlasovacie ├║daje Hulu.

# 8 : Po prihl├ísen├ş sa na obrazovke zobraz├ş domovsk├í obrazovka aplik├ície Hulu.

Ako nain┼ítalova┼ą Hulu na Windows 7 Apple Telev├şzia v roku 2020 3

# 9 : Vyberte a prehrajte titul, ktor├Ż chcete streamova┼ą.

Ako sa pozera┼ą na Hulu Live TV na Apple telev├şzia

Nie je potrebn├ę in┼ítalova┼ą ┼żiadnu aplik├íciu pre Hulu Live TV. Zaregistrujte sa do bal├şka Hulu Live TV a pomocou t├Żchto prihlasovac├şch ├║dajov v u┼ż nain┼ítalovanej aplik├ícii Hulu m├┤┼żete sledova┼ą ┼żiv├ę telev├şzne vysielanie Apple TV. Pou┼ż├şvatelia by si mali pam├Ąta┼ą na skuto─Źnos┼ą, ┼że aplik├ícia Live TV v aplik├ícii Hulu je kompatibiln├í iba s telev├şznymi modelmi spolo─Źnosti Apple 4. gener├ícia a viac.

Ak ste ve─żk├Żm fan├║┼íikom streamovania ┼żiv├Żch telev├şznych kan├ílov bez k├íblovej alebo satelitnej slu┼żby, Hulu je vynikaj├║ca slu┼żba. Nov├ş pou┼ż├şvatelia maj├║ z├írove┼ł pr├şstup k bezplatnej sk├║┼íobnej dobe syst├ęmu Windows 7 7 dn├ş na testovanie funkci├ş aplik├ície Hulu.