Ako nain┼ítalova┼ą Google Play na Android: Vneste nov├Ż ┼żivot do star├ęho obchodu

Chcete aktualizova┼ą svoj Google Play Store preto┼że va┼ía aktu├ílna verzia sa st├íle n├║tene zatv├íra? Chcete sa pozrie┼ą na najnov┼íie funkcie v novom Google Play Store aktualizova┼ą? Ste unaven├ş zo star├ęho rozlo┼żenia Google Play Store a h─żad├íte zmenu?

Ak ste na niektor├║ z t├Żchto ot├ízok odpovedali ├íno, potom sa nebojte, preto┼że t├íto pr├şru─Źka v├ís nau─Ź├ş, ako nain┼ítalova┼ą najnov┼íiu verziu Google Play Store na va┼íom zariaden├ş s Androidom. Najnov┼íia dostupn├í verzia je 4.5.10 a bol prepusten├Ż 6. decembra.

Pomocou tejto pr├şru─Źky sa nau─Ź├şte, ako nain┼ítalova┼ą Google Play v syst├ęme Android za nieko─żko min├║t. S├║bor APK je ofici├ílne podp├şsan├Ż spolo─Źnos┼ąou Google, ─Źo znamen├í, ┼że aplik├ícia je ├║plne stabiln├í a jej in┼ítal├ícia je bezpe─Źn├í.

Zoznam zmien vo verzii 4.5.10

Indik├ítor pre n├íkupy v aplik├ícii, ─Źo znamen├í, ┼że Obchod Play zobrazuje indik├ítor pre v┼íetky aplik├ície, ktor├ę vy┼żaduj├║ ─Ćal┼íie n├íkupy v r├ímci aplik├ície. Ve─żkos┼ą a farby hviezdi─Źiek pre hodnotenie boli zmenen├ę. Tie┼ż si v┼íimnete r├┤zne farby hviezd pre r├┤zne kateg├│rie aplik├íci├ş Avatari s├║ teraz v kruhoch namiesto tradi─Źn├Żch ┼ítvorcov v predch├ídzaj├║cich verzi├ích M├┤┼żete odstr├íni┼ą svoje recenzie Bola pridan├í nov├í funkcia informa─Źn├ęho kan├íla aktiv├şt, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje zdie─ża┼ą va┼íu aktivitu v obchode Play vr├ítane +1 a recenzi├ş s ostatn├Żmi prostredn├şctvom slu┼żby Google+ The celkov├ę rozlo┼żenie textu pre recenzie bolo zmenen├ę Aplik├ície hodnoten├ę va┼íimi kontaktmi na Google+ bud├║ teraz k dispoz├şcii ako odpor├║─Źania a recenzie kontaktov bud├║ k dispoz├şcii v hornej ─Źasti ka┼żdej aplik├ície

Predpoklad

Vo v├Ą─Ź┼íine nov├Żch zariaden├ş s Androidom Google automaticky aktualizuje Obchod Play v┼żdy, ke─Ć vyd├í aktualiz├íciu, a ak pou┼ż├şvate relat├şvne nov├ę zariadenie s Androidom, je pravdepodobn├ę, ┼że v├í┼í Google Play Store aplik├ícia sa aktualizovala automaticky. Ak chcete skontrolova┼ą svoju aktu├ílnu verziu, postupujte pod─ża ni┼ż┼íie uveden├Żch krokov.

Krok 1

Otvor Google Play Store aplik├íciu na svojom zariaden├ş s Androidom

Krok 2

Klepnite na tla─Źidlo Menu vpravo hore a vyberte polo┼żku Nastavenia.

Nastavenia Google Play

Krok 3

Prejdite nadol a na karte O mne skontrolujte svoju verziu Buildu. Ak je tam uveden├ę Verzia 4.5.10, potom u┼ż m├íte vo svojom zariaden├ş nain┼ítalovan├║ najnov┼íiu aktualiz├íciu!

Verzia Obchodu Play

.

Manuálna inštalácia

Ak va┼ía verzia zostavy zobrazuje in├║ verziu ne┼ż 4.5.10 a potom pod─ża pokynov ni┼ż┼íie nain┼ítalujte s├║bor Google Play Store aktualiz├ícia na va┼íom zariaden├ş s Androidom

Krok 1

Stiahnu┼ą najnov┼íie Google Play Store apk s├║bor tu. M├┤┼żete si ho tie┼ż stiahnu┼ą prostredn├şctvom tohto zrkadla. Ve─żkos┼ą s├║boru je pribli┼żne 60,63 Mb.

Krok 2

Pripojte svoje zariadenie Android k po─Ź├şta─Źu pomocou k├íbla micro USB. Zapnite na svojom zariaden├ş re┼żim ukladacieho priestoru USB, ak nie je predvolene povolen├Ż.

Povolenie ├║lo┼żiska USB

Krok 3

Hne─Ć ako zariadenie rozpozn├í v├í┼í po─Ź├şta─Ź, malo by sa objavi┼ą vyskakovacie okno automatick├ęho prehr├ívania. Kliknut├şm na polo┼żku Otvori┼ą prie─Źinok zobraz├şte s├║bory. Ak sa kontextov├ę okno automatick├ęho prehr├ívania nezobraz├ş, prejdite na polo┼żku Tento po─Ź├şta─Ź a vyberte polo┼żku Vymenite─żn├Ż disk.

Automatick├ę prehr├ívanie syst├ęmu Android

Krok 4

Prejdite do adres├íra, do ktor├ęho ste stiahli s├║bor apk, do po─Ź├şta─Źa, a skop├şrujte tento s├║bor do kore┼łov├ęho ├║lo┼żiska v├í┼ího zariadenia. Po dokon─Źen├ş prenosu odpojte zariadenie od po─Ź├şta─Źa.

Krok 5

Ak pou┼ż├şvate ak├║ko─żvek verziu syst├ęmu Android ni┼ż┼íiu ako 4.0, cho─Ćte do aplik├ície Nastavenia, klepnite na Aplik├ície a uistite sa, ┼że je za─Źiarknut├ę pol├ş─Źko Nezn├íme zdroje. Pre verzie syst├ęmu Android vy┼í┼íie 4.0, re┼żim Nezn├íme zdroje je mo┼żn├ę povoli┼ą klepnut├şm na Zabezpe─Źenie v aplik├ícii Nastavenia. Ak sa v├ím po povolen├ş Nezn├íme zdroje zobraz├ş varovn├í spr├íva, klepnite na OK.

Povolen├ę nezn├íme zdroje

Varovanie pred neznámymi zdrojmi

Krok 6

Stiahnite si a nain┼ítalujte spr├ívcu s├║borov ASTRO alebo in├ęho spr├ívcu s├║borov do svojho zariadenia Android, ak ho e┼íte nem├íte nain┼ítalovan├Ż. Spr├ívcu s├║borov ASTRO si m├┤┼żete stiahnu┼ą pomocou ni┼ż┼íie uveden├ęho tla─Źidla Google Play.

Stiahnu┼ą na Google Play

Krok 7

Otvorte spr├ívcu s├║borov a klepnite na Google Play Store apk, ktor├Ż ste preniesli cez po─Ź├şta─Ź. Ak sa zobraz├ş kontextov├ę okno Nahradi┼ą aplik├íciu, klepnite na Ok.

Vyme┼łte aplik├íciu

Krok 8

Klepnut├şm na tla─Źidlo In┼ítalova┼ą spust├şte proces in┼ítal├ície.

In┼ítalova┼ą tla─Źidlo

Krok 9

Klepnut├şm na polo┼żku Otvori┼ą spust├şte nov├║ verziu s├║boru Google Play Store alebo klepnut├şm na Hotovo ukon─Ź├şte in┼ítal├ítor po dokon─Źen├ş procesu in┼ítal├ície.

Obchod Play je nain┼ítalovan├Ż

To je v┼íetko! ├Üspe┼íne ste nain┼ítalovali najnov┼íiu verziu s├║boru Google Play Store na va┼íom zariaden├ş s Androidom.

Staršie verzie

Zatia─ż ─Źo najnov┼íie Google Play Store verzia je stabiln├í a mala by fungova┼ą dobre na v├Ą─Ź┼íine zariaden├ş s Androidom, niektor├Żm zariadeniam s Androidom m├┤┼że d├┤js┼ą k n├ísiln├ęmu zatvoreniu. Ak Obchod Play vo va┼íom zariaden├ş nefunguje spr├ívne alebo sa v├ím nep├í─Źia nov├ę funkcie alebo rozlo┼żenie, m├┤┼żete si nain┼ítalova┼ą predch├ídzaj├║cu aktualiz├íciu aplik├ície. Predch├ídzaj├║ce verzie aplik├ície si m├┤┼żete stiahnu┼ą ni┼ż┼íie. Vy┼í┼íie uveden├ę kroky bud├║ fungova┼ą s akouko─żvek verziou s├║boru Google Play Store aplik├ícia

Záver

The Google Play Store aplik├íciu musia ma┼ą takmer v┼íetci pou┼ż├şvatelia syst├ęmu Android, preto┼że je to jedna z najatrakt├şvnej┼í├şch funkci├ş syst├ęmu Android. Obchod Play v├ím umo┼ż┼łuje s┼ąahova┼ą a in┼ítalova┼ą va┼íe ob─ż├║ben├ę aplik├ície z mili├│nov aplik├íci├ş, ktor├ę s├║ v s├║─Źasnosti k dispoz├şcii. Preto┼że v├Ą─Ź┼íina pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu Android tr├ívi ve─ża ─Źasu pou┼ż├şvan├şm Obchodu Play na s┼ąahovanie svojich ob─ż├║ben├Żch aplik├íci├ş, celkov├ę rozlo┼żenie a dizajn m├┤┼żu by┼ą nudn├ę. Predch├ídzaj├║ca verzia Obchodu Play tie┼ż nemus├ş vo va┼íom zariaden├ş spr├ívne fungova┼ą. Ak je to tak, potom m├┤┼żete ─żahko nain┼ítalova┼ą aktualiz├íciu Obchodu Play ru─Źne, aby ste sa zbavili v┼íetk├Żch ch├Żb a z├şskali nov┼íie rozlo┼żenie.

Po in┼ítal├ícii slu┼żby Google Play sa nau─Źte pou┼ż├şva┼ą dar─Źekov├║ kartu Google Play a ak ju nen├ívid├şte, v┼żdy existuj├║ alternat├şvy.

Vy┼í┼íie uveden├ę kroky by mali fungova┼ą takmer na v┼íetk├Żch zariadeniach s Androidom. Ak potrebujete ─Ćal┼íiu pomoc, nev├íhajte polo┼żi┼ą ni┼ż┼íie uveden├ę ot├ízky o in┼ítal├ícii slu┼żby Google Play v syst├ęme Android!