Ako nain┼ítalova┼ą Flyme 6 OS na zariadeniach Sony

Ako nain┼ítalova┼ą Flyme 6 OS na zariadeniach Sony 1Fly me 6 OS na zariadeniach Sony

Napr├şklad nain┼ítalujte Flyme 6 OS na zariadeniach Sony, Vlastn├şm Meizu a viete, pre─Źo som si vybral toto zariadenie? No, povedali ste, pre jeho firmv├ęr, Flyme. Firmv├ęr Flyme je jedn├Żm z najkraj┼í├şch opera─Źn├Żch syst├ęmov pre telef├│ny s Androidom, ak nie najkraj┼í├ş.

Ak vlastn├şte Sony Xperia Z (C6603), Xperia Z1 (C6903), Xperia Z2 (D6503), Xperia Z3 (D6603), Xperia Z3 Compact (D5803), Xperia Z3 Dual (D6633), potom bu─Ć ┼í┼ąastn├Ż. Preto┼że m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą Flyme 6 v telef├│ne Sony. Mysl├şte si, ┼że ide o nat├şvnu in┼ítal├íciu tohto opera─Źn├ęho syst├ęmu, dokonca aj na nov├║ Nokia 6,

Rozhranie Meizu Flyme je skuto─Źne jedn├Żm z najosobnej┼í├şch, naj├║spe┼ínej┼í├şch a najuzn├ívanej┼í├şch rozhran├ş pre telef├│ny s Androidom a nikdy ako doteraz ani v Eur├│pe, ktor├ş ho nech├ívaj├║ nain┼ítalovan├ę na zariadeniach Meizu ofici├ílne pred├ívan├Żch aj v Taliansku.

Ako jeden z najviac prisp├┤sobite─żn├ęho firmv├ęru na svete Android ste sa dobre zamysleli nain┼ítalujte si sistema operativo Flyme do telef├│nu Sony, Obzvl├í┼í┼ą ak ste hlup├ík. Pred za─Źat├şm in┼ítal├ície si vytvorte z├ílohu telef├│nu, aby bola pokojnej┼íia. ─î├ştajte tu, aby ste vedeli, ako na to.

Fly me 6 OS na zariadeniach Sony

Pam├Ątajte tie┼ż na to nain┼ítalujte Flyme na Sonymus├şte ma┼ą nain┼ítalovan├ę vlastn├ę obnovenie a na svojom zariaden├ş mus├şte ma┼ą opr├ívnenia typu root. Ak m├íte tieto po┼żiadavky, m├┤┼żeme pokra─Źova┼ą.

Prejdite na t├║to str├ínku a stiahnite si vhodn├Ż firmv├ęr pre svoj telef├│n. Potom re┼ítartujte telef├│n pomocou vlastn├ęho resetovania. Chceme v├ís upozorni┼ą, ┼że ste v├Żhradne zodpovedn├ş za to, ─Źo rob├şte s telef├│nom,

Po re┼ítarte telef├│nu vyberte ÔÇ×WIPEÔÇť, potom ÔÇ×AVANCED WIPEÔÇť a odtia─ż vyberte ÔÇ×DALVIK CACHEÔÇť a ÔÇ×CACHEÔÇť. Teraz m├┤┼żeme urobi┼ą “SWIPE” a prejs┼ą k in┼ítal├ícii Flyme OS.

Po vy─Źisten├ş prejdite na In┼ítal├ícia, pomocou tla─Źidiel na nastavenie hlasitosti vyberte s├║bor Flyme, ktor├Ż ste skop├şrovali do telef├│nu, a nain┼ítalujte ho pomocou vyp├şna─Źa nap├íjania.

Po─Źkajte nieko─żko min├║t. Potom re┼ítartujte telef├│n. Pri re┼ítarte by ste mali ma┼ą nain┼ítalovan├Ż Flyme 6 v telef├│ne Sony. V tomto ─Źl├ínku sme videli ako nain┼ítalova┼ą Flyme 6 OS na zariadeniach Sony,