Ako nain┼ítalova┼ą Flash Player pre Android 4.1 pozera┼ą bez ob├ív

Radi sledujete vide├í a hr├íte flash hry na svojom telef├│ne alebo tablete s Androidom? Sk├║sili ste vyh─żada┼ą Adobe Flash Player v obchode Google Play, ale nena┼íli ste prehr├íva─Ź Flash Player pre svoje zariadenie?

Spolo─Źnos┼ą Adobe ukon─Źila svoju aplik├íciu Flash Player pre verzie Android 4.1 a vy┼í┼íie, ─Źo znamen├í, ┼że ho nem├┤┼żete z├şska┼ą z Obchodu Play. Aj ke─Ć je aplik├ícia st├íle dostupn├í v Obchode Play, podporuje iba predch├ídzaj├║ce modely Androidu s verziami ni┼ż┼í├şmi ako 4.1.

Zistite, ako si m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą prehr├íva─Ź Flash Player pre Android 4.1.

Krok 1

Prejdite do aplik├ície Nastavenia a klepnite na Zabezpe─Źenie. Uistite sa, ┼że je na karte Spr├íva zariadenia za─Źiarknut├ę pol├ş─Źko Nezn├íme zdroje. Je to potrebn├ę pre in┼ítal├íciu s├║boru APK, preto┼że v obchode Google Play nen├íjdete prehr├íva─Ź Flash Player.

Povolen├ę nezn├íme zdroje

Krok 2

Stiahnite si s├║bor apk Adobe Flash Player. Tu m├┤┼żete z├şska┼ą najnov┼í├ş s├║bor APK. Po stiahnut├ş presu┼łte s├║bor apk z po─Ź├şta─Źa do zariadenia Android pomocou k├íbla micro USB.

Krok 3

Ak vo svojom zariaden├ş nem├íte nain┼ítalovan├Ż ┼żiadny spr├ívca s├║borov, stiahnite si ES File Explorer alebo in├ęho spr├ívcu s├║borov z obchodu Google Play.

Krok 4

Otvorte spr├ívcu s├║borov, prejdite do prie─Źinka, do ktor├ęho ste s├║bor apk presunuli z po─Ź├şta─Źa, a klepnite na┼ł. Teraz by sa mal otvori┼ą in┼ítal├ítor. Stla─Źte tla─Źidlo In┼ítalova┼ą a po─Źkajte, k├Żm sa in┼ítal├ícia nedokon─Ź├ş. In┼ítal├ícia programu Flash Player na zariadenie Android je dokon─Źen├í!

Inštalácia programu Flash Player

Krok 5

Je nepravdepodobn├ę, ┼że by v├í┼í predvolen├Ż prehliada─Ź podporoval flash, obzvl├í┼í┼ą ak pou┼ż├şvate Android Jelly Bean. Predvolen├ę prehliada─Źe, ako napr├şklad Chrome, nebud├║ s prehr├íva─Źom Flash Player fungova┼ą. Na pou┼ż├şvanie prehr├íva─Źa Flash Player m├┤┼żete pou┼żi┼ą Firefox, ktor├Ż je mo┼żn├ę stiahnu┼ą pomocou tla─Źidla Google Play ni┼ż┼íie.

Stiahnu┼ą na Google Play

Krok 6

Otvorte Firefox, klepnite na tla─Źidlo Ponuka a kliknite na polo┼żku Nastavenia.

Krok 7

Klepnite na Doplnky a vyberte mo┼żnos┼ą Povolen├ę. Je to nevyhnutn├ę pre na─Ź├ştanie obsahu vo form├íte Flash a bez jeho povolenia nebude prehr├íva─Ź Flash Player fungova┼ą. Teraz si m├┤┼żete vo svojom zariaden├ş s Androidom u┼ż├şva┼ą svoje ob─ż├║ben├ę vide├í a flash hry.

Doplnky Firefoxu povolen├ę

Záver

Ak pou┼ż├şvate Android 4.1 alebo vy┼í┼í├ş, potom je to jedin├Ż sp├┤sob, ako si m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą prehr├íva─Ź Flash Player do svojho zariadenia Android. Na niektor├Żch zariadeniach s Androidom to nemus├ş fungova┼ą perfektne a m├┤┼żete sa stretn├║┼ą s chybami, preto┼że flash player nie je ofici├ílne dostupn├Ż pre Android 4.1 alebo vy┼í┼íie. To znamen├í, ┼że by ste mali by┼ą schopn├ş vykon├íva┼ą v├Ą─Ź┼íinu vec├ş vo svojom prehliada─Źi s nain┼ítalovan├Żm prehr├íva─Źom Flash. Dbajte na to, aby ste spr├ívne dodr┼żiavali v┼íetky pokyny, a k─żudne sa p├Żtajte ni┼ż┼íie uveden├ę ot├ízky. V├Ą─Ź┼íina ─żud├ş, ktor├ş chc├║ pou┼ż├şva┼ą prehr├íva─Ź Flash Player, chce sledova┼ą vide├í, tak┼że si m├┤┼żete pozrie┼ą aj najlep┼íie filmov├ę a telev├şzne aplik├ície pre Android.