Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako nain┼ítalova┼ą Facebook Messenger Jednoduch├ę ┼íetrenie bat├ęrie pri zvy┼íovan├ş v├Żkonu

Ako nain┼ítalova┼ą Facebook Messenger Jednoduch├ę ┼íetrenie bat├ęrie pri zvy┼íovan├ş v├Żkonu 1

V snahe spr├şstupni┼ą svoje slu┼żby pou┼ż├şvate─żom, ktor├ş ┼żij├║ v rozvojov├Żch krajin├ích, Facebook vydala zjednodu┼íen├║ verziu svojej aplik├ície Messenger. Messenger Lite, pri menej ako 5 MB, je ove─ża men┼í├ş ako jeho be┼żn├Żch 25 MB n├íprotivok a bol vyvinut├Ż na pou┼żitie na star┼í├şch a ni┼ż┼í├şch telef├│noch. Nakoniec je aplik├ícia teraz k dispoz├şcii na stiahnutie v USA.

Aj ke─Ć s├║ zameran├ę predov┼íetk├Żm na ─żud├ş, ktor├ş ┼żij├║ v oblastiach s pomalou a ┼íkvrnitou ┼í├şrkou p├ísma, Messenger Lite m├í st├íle nieko─żko v├Żhod, ktor├ę by si u┼żil ka┼żd├Ż. Aplik├ícia pon├║ka v porovnan├ş s ├║pln├Żm zjednodu┼íen├ę rozhranie Facebook Messenger, a jeho ├║─Źinnos┼ą m├┤┼że pom├┤c┼ą s v├Żdr┼żou a v├Żkonom bat├ęrie, aj ke─Ć m├íte vlajkov├ę zariadenie.

Inštaluje sa Facebook Messenger Lite

Facebook Messenger Lite je teraz k dispoz├şcii v americkej verzii Google Play Store, tak┼że bu─Ć zamierte tam alebo ho jednoducho nain┼ítalujte klepnut├şm na odkaz ni┼ż┼íie.

In┼ítal├ícia Facebook Messenger  Jednoduch├ę ┼íetrenie bat├ęrie pri zvy┼íovan├ş v├Żkonu

Hne─Ć ako ju budete ma┼ą nain┼ítalovan├║, jednoducho otvorte aplik├íciu, prihl├íste sa do svojej novej aplik├ície na odosielanie spr├ív bez spr├ív a u┼ż├şvajte si! Niektor├ę funkcie z ├║pln├ęho Messenger T├íto aplik├ícia, ako napr├şklad Chat Heads a podpora GIF, ch├Żba, je v┼íak podstatne r├Żchlej┼íia a ┼íetrnej┼íia k zdrojom, tak┼że kompromis je viac ne┼ż spravodliv├Ż.

O ko─żko je r├Żchlej┼í├ş Messenger Lite v porovnan├ş s origin├ílom Messenger? Pode─żte sa o svoje n├ízory zanechan├şm koment├íra ni┼ż┼íie.

Nenechajte si ujs┼ą: ─Äal┼íie tipy a triky, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu vy┼ąa┼żi┼ą maximum Facebook