Ako nain┼ítalova┼ą CyanogenMod na Samsung Galaxy S3

CyanogenMod je jednou z najob─ż├║benej┼í├şch ROM pre Android a ak si ju chcete nain┼ítalova┼ą do svojho Samsungu Galaxy S3, potom pokra─Źujte v ─Ź├ştan├ş a zistite, ako naj─żah┼íie nain┼ítalova┼ą ROM do telef├│nu. In┼ítal├ícia ROM je ve─żmi riskantn├Ż proces, preto┼że vy┼żaduje aj rootovanie, av┼íak s najnov┼í├şm in┼ítal├ítorom CyanogenMod nebola in┼ítal├ícia ROM nikdy jednoduch┼íia. Ak ste nikdy nemali odvahu nain┼ítalova┼ą do svojho po─Ź├şta─Źa vlastn├║ ROM Galaxy S3 kv├┤li v┼íetk├Żm komplik├íci├ím, potom som si ist├Ż, ┼że t├íto pr├şru─Źka zmen├ş v├í┼í n├ízor a nain┼ítalujete CyanogenMod na Samsung Galaxy S3.

Pre─Źo nain┼ítalova┼ą CyanogenMod do svojho Galaxyy S3?

Ak si nie ste ist├ş, ─Źi by ste si mali nain┼ítalova┼ą CyanogenMod na Samsung Galaxy S3, potom zv├í┼żte tieto faktory.

CyanogenMod prin├í┼ía mno┼żstvo nov├Żch funkci├ş. Ak chcete funkcie, ako s├║ skratky na uzamknutej obrazovke, li┼íta RAM a pokro─Źil├í ponuka nap├íjania, potom je CyanogenMod pre v├ís ako stvoren├Ż. Ve─ża drobn├Żch vylep┼íen├ş. CyanogenMod obsahuje drobn├ę vylep┼íenia v r├┤znych oblastiach firmv├ęru a tieto vylep┼íenia boli navrhnut├ę tak, aby v├ím u─żah─Źili ┼żivot. Zah┼Ľ┼łaj├║ r├Żchle odpovedanie na spr├ívy a pou┼ż├şvanie telef├│nu na prebudenie pomocou kl├ívesu hlasitosti. ┼Ąa┼żk├ę prisp├┤sobenie. CyanogenMod je jedn├Żm z najprisp├┤sobite─żnej┼í├şch ROM a m├┤┼żete veci meni┼ą tak, aby vyhovovali va┼íim preferenci├ím. R├Żchlos┼ą a plynulos┼ą. CyanogenMod je zn├ímy svojou r├Żchlos┼ąou a ke─Ć┼że je to ─żahk├í ROM, va┼ía Galaxy S3 sa bude c├şti┼ą ove─ża lep┼íie reagova┼ą. DSP mana┼ż├ęr. Jednou z mojich ob─ż├║ben├Żch aplik├íci├ş CyanogenMod je DSP Manager. Je to ove─ża viac, ne┼ż len jednoduch├Ż zvukov├Ż ekvaliz├ęr a zmen├ş to sp├┤sob, ak├Żm budete hudbu po─Ź├║va┼ą Galaxy S3.

Predpoklad

Pred pokra─Źovan├şm v procese in┼ítal├ície sa uistite, ┼że v├í┼í Galaxy S3 je nabit├Ż najmenej 70%. Napriek tomu, ┼że pou┼ż├şvanie tejto met├│dy in┼ítal├ície CyanogenMod je bezpe─Źnej┼íie a jednoduch┼íie ako tradi─Źn├í met├│da, mali by ste to urobi┼ą iba na vlastn├║ zodpovednos┼ą. Nepotrebujete rootova┼ą svoje Galaxy S3 alebo si do telef├│nu nain┼ítalujte ak├ęko─żvek vlastn├ę obnovenie.

Vytvorte si z├ílohu v┼íetk├Żch d├┤le┼żit├Żch s├║borov bu─Ć pomocou aplik├ície tretej strany z obchodu Google Play, alebo prostredn├şctvom predvolenej funkcie z├ílohovania v telef├│ne. Ak neviete o dobr├Żch z├ílohovac├şch aplik├íci├ích, m├┤┼żete si pre─Ź├şta┼ą n├í┼í zoznam desiatich najlep┼í├şch z├ílohovac├şch aplik├íci├ş pre Android.

Ako nain┼ítalova┼ą CyanogenMod

T├íto met├│da pou┼ż├şva nov├Ż in┼ítal├ítor CyanogenMod na nain┼ítalovanie pam├Ąte ROM do v├í┼ího Galaxy S3. Budete potrebova┼ą a Windows PC a k├íbel micro USB, aby ste mohli pou┼żi┼ą t├║to met├│du. In┼ítala─Źn├Ż program podporuje v├Ą─Ź┼íinu modelov Samsung Galaxy Varianty S3, ale sk├┤r ako budete pokra─Źova┼ą v procese in┼ítal├ície, mali by ste sa pozrie┼ą na zoznam kompatibiln├Żch zariaden├ş.

Krok 1

Prejdite do aplik├ície Nastavenia, klepnite na Mo┼żnosti v├Żvoj├íra a uistite sa, ┼że je povolen├í mo┼żnos┼ą ladenia USB. Ak sa v├ím v Nastaveniach mo┼żnosti v├Żvoj├íra nezobrazuj├║, prejdite na polo┼żku Inform├ície o zariaden├ş a klepajte na ─Ź├şslo zostavy, k├Żm sa nezobraz├ş kontextov├í spr├íva Teraz ste v├Żvoj├ír. Teraz sa v├ím v aplik├ícii Nastavenia zobrazia mo┼żnosti pre v├Żvoj├írov.

ladenie USB

Krok 2

V aplik├ícii Nastavenia prejdite na Zabezpe─Źenie a uistite sa, ┼że je povolen├í mo┼żnos┼ą Nezn├íme zdroje.

neznáme zdroje

Krok 3

Stiahnite si a nain┼ítalujte aplik├íciu CyanogenMod OneClick do svojho Galaxy S3. Aplik├ícia bohu┼żia─ż nie je k dispoz├şcii na serveri Google Play Store ni─Ź viac. Ak si chcete stiahnu┼ą s├║bor APK, nav┼ít├şvte str├ínku http://get.cm na svojom Galaxy Prehliada─Ź S3. Po stiahnut├ş s├║boru apk ho nain┼ítalujte ako ka┼żd├║ in├║ aplik├íciu.

Krok 4

Otvorte aplik├íciu a pre─Ź├ştajte si pokyny na obrazovke.

Krok 5

Stiahnite si in┼ítal├ítor CyanogenMod do svojho Windows PC. Aplik├íciu si m├┤┼żete stiahnu┼ą tu.

Krok 6

Otvorte aplik├íciu a chv├ş─żu po─Źkajte, a┼ż sa zobraz├ş spr├íva Aktualiz├ícia in┼ítal├ítora.

aktualizácia cyanogenmod

Krok 7

Po dokon─Źen├ş aktualiz├ície sa zobraz├ş hl├ísenie Zis┼ąuje sa zariadenie. Pripojte svoj Galaxy S3 k po─Ź├şta─Źu pomocou k├íbla micro USB a po─Źkajte, k├Żm aplik├ícia zist├ş v├í┼í telef├│n.

detekcia kyanog├ęnnych modov

Krok 8

Akon├íhle je v├í┼í telef├│n detekovan├Ż, uvid├şte Pokra─Źova┼ą v in┼ítal├ícii v Windows spr├ívu v aplik├ícii CyanogenMod OneClick na va┼íom Galaxy S3.

cyanogenmod pokra─Źova┼ą

Krok 9

In┼ítal├ítor CyanogenMod teraz za─Źne s┼ąahova┼ą niektor├ę s├║bory a m├┤┼że to chv├ş─żu trva┼ą. Po dokon─Źen├ş sa zobraz├ş spr├íva V┼íetko je pripraven├ę.

Krok 10

Uistite sa, ┼że je v├í┼í telef├│n z├ílohovan├Ż, preto┼że v┼íetky va┼íe ├║daje bud├║ teraz odstr├ínen├ę. Ke─Ć ste pripraven├ş, kliknite na tla─Źidlo In┼ítalova┼ą.

inštalácia cyanogenmod

Krok 11

Teraz sa za─Źne in┼ítala─Źn├Ż proces a v├í┼í Galaxy S3 sa nieko─żkokr├ít re┼ítartuje. Toto je norm├ílne. Po─Źas in┼ítal├ície skontrolujte, ─Źi je pripojenie micro USB stabiln├ę.

inštalácia cyanogenmod

Krok 12

Ke─Ć je v┼íetko hotov├ę, zobraz├ş sa spr├íva In┼ítal├ícia je dokon─Źen├í. Kliknite na tla─Źidlo Ukon─Źi┼ą. To je v┼íetko! Tvoj Galaxy S3 sa teraz re┼ítartuje s firmv├ęrom CyanogenMod a budete si m├┤c┼ą vychutna┼ą v┼íetky dobroty od CyanogenMod.

v├Żjazd cyanogenmod

Záver

Ak ste sa v┼żdy b├íli in┼ítal├ície vlastn├Żch ROM na zariadenie Android, m├┤┼że to by┼ą va┼ía jedin├í ┼íanca na prekonanie tohto strachu a nain┼ítalovanie jedn├ęho z najpopul├írnej┼í├şch vlastn├Żch ROM na v├í┼í Samsung Galaxy S3. Ak vlastn├şte a Galaxy S3, potom som si ist├Ż, ┼że chcete za┼żi┼ą nie─Źo in├ę a lep┼íie. CyanogenMod je ten firmv├ęr, ktor├Ż v├ím m├┤┼że poskytn├║┼ą svie┼żi a zauj├şmav├Ż z├í┼żitok z v├í┼ího Galaxy S3.

Met├│da uveden├í vy┼í┼íie je naj─żah┼í├şm sp├┤sobom in┼ítal├ície programu CyanogenMod na v├í┼í po─Ź├şta─Ź Galaxy S3, preto┼że nepotrebujete ani rootova┼ą telef├│n. Dbajte na to, aby ste spr├ívne dodr┼żali v┼íetky pokyny, a v pr├şpade ot├ízok o in┼ítal├ícii programu CyanogenMod do spolo─Źnosti Samsung nev├íhajte polo┼żi┼ą ot├ízky Galaxy S3 ni┼ż┼íie. Ak v├ís zauj├şma viac vlastn├Żch ROM, m├┤┼żete si pre─Ź├şta┼ą n├í┼í zoznam desiatich najlep┼í├şch vlastn├Żch ROM pre Galaxy S3.