Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako nahr├íva┼ą s vypnutou obrazovkou pomocou funkcie Black & Off v syst├ęme Android

Existuje ve─ża d├┤vodov, pre─Źo budete chcie┼ą nahr├íva┼ą s telef├│nom, ke─Ć je obrazovka vypnut├í. Niektor├ş m├┤┼żu ma┼ą na mysli neprimeran├ę ├║─Źely, ale existuje ve─ża legit├şmnych d├┤vodov na zaznamenanie konverz├ície alebo inej ─Źinnosti.

Nech s├║ va┼íe d├┤vody ak├ęko─żvek, nahr├ívanie s vypnutou obrazovkou sa d├í vykona┼ą nieko─żk├Żmi r├┤znymi met├│dami, na ktor├ę sa pozrieme v tomto n├ívode.

leg├ílnos┼ą

Nahr├ívanie kohoko─żvek, ─Źi u┼ż osobne alebo telefonicky, m├í svoj spravodliv├Ż podiel na pr├ívnych d├┤sledkoch, ak si ned├íte pozor na z├şskanie s├║hlasu a dodr┼żiavate feder├ílne aj ┼ít├ítne z├íkony t├Żkaj├║ce sa z├íznamov o verejnom a s├║kromnom vlastn├şctve.

Z├íkony o s├║hlase sa zvy─Źajne vz┼ąahuj├║ na s├║kromn├ę ÔÇőÔÇővlastn├şctvo, tak┼że na z├şskanie s├║hlasu musia obe strany – vr├ítane vlastn├şka nehnute─żnosti alebo z├ístupcu – s├║hlasi┼ą so zaznamen├ívan├Żm videom (nezabudnite tie┼ż zaznamena┼ą s├║hlas).

Ak chcete s├║hlasi┼ą so z├íznamom, jednoducho za─Źnite s nahr├ívan├şm a po┼żiadajte druh├║ stranu. Pre v├Ą─Ź┼íinu ofici├ílnych stretnut├ş, ako s├║ rozhovory, to nie je neo─Źak├ívan├í prax. Ak druh├í osoba odmietne s├║hlas, zastavte a zo┼írotujte nahr├ívku.

Pokia─ż ide o verejn├ę vlastn├şctvo, m├┤┼żete tam vo─żne nahr├íva┼ą, ale ka┼żd├Ż, kto sa zobrazuje vo va┼íom videu, by mal st├íle po┼żiada┼ą o s├║hlas. Nie sme pr├ívnici, tak┼że ak sa ob├ívate svojich z├íkonn├Żch pr├ív t├Żkaj├║cich sa nahr├ívania a nahr├ívania, nezabudnite sa pozrie┼ą na obe strany feder├ílne a ┼ít├ítne z├íkony vo va┼íej oblasti a pozrite sa sem My┼ílienky projektu Digital Media Law o nahr├ívan├ş videa a inom digit├ílnom obsahu.

Ako nahr├íva┼ą, ke─Ć je obrazovka vypnut├í v syst├ęme Android

Androidy v├ím nedovolia zaznamen├íva┼ą filmy s vypnutou obrazovkou. Bez toho, aby ste pou┼żili n├ístroj tretej strany, zatvoren├şm toho, ─Źo m├┤┼żete dosiahnu┼ą, je zn├ş┼żenie ─Źo najni┼ż┼íieho jasu. Toto samozrejme nie je tak├ę ├║─Źinn├ę, ako je to v skuto─Źnosti, ┼że je mo┼żn├ę skry┼ą obrazovku.

Aby ste to urobili o krok ─Ćalej, mus├şte pou┼żi┼ą aplik├íciu tretej strany. Tu je nieko─żko aplik├íci├ş, ktor├ę m├┤┼żu zaznamen├íva┼ą, ke─Ć je obrazovka syst├ęmu Android vypnut├í.

pozadie videorekord├ęry

T├íto aplik├ícia rob├ş presne tak, ako je inzerovan├ę: umo┼ż┼łuje v├ím pou┼ż├şva┼ą ak├ęko─żvek funkcie v telef├│ne pri nahr├ívan├ş vide├ş na pozad├ş. V─Ćaka mo┼żnosti zak├íza┼ą zvuky a uk├í┼żky z fotoapar├ítu nikto nem├┤┼że poveda┼ą, ┼że skuto─Źne filmujete namiesto hrania hry alebo robenia nie─Źoho rovnako p├║tav├ęho.

Aplik├ícia tie┼ż prich├ídza s ─Ćal┼í├şmi u┼żito─Źn├Żmi funkciami. M├┤┼żete pokra─Źova┼ą v nahr├ívan├ş videa, aj ke─Ć je obrazovka vypnut├í, m├┤┼żete napl├ínova┼ą telef├│n na spustenie nahr├ívania v ur─Źitom ─Źase a skry┼ą ho na vhodnom mieste. K dispoz├şcii je skratka s kliknut├şm na okam┼żit├ę spustenie filmovania at─Ć. A po dokon─Źen├ş nahr├ívania m├┤┼żete pomocou aplik├ície tie┼ż oreza┼ą video na ve─żkos┼ą a u┼íetri┼ą ├║lo┼żn├Ż priestor zachovan├şm iba pr├şslu┼ín├Żch ─Źast├ş.

Ako nahr├íva┼ą s vypnutou obrazovkou pomocou funkcie Black & Off v syst├ęme Android 1

Tajn├Ż videorekord├ęr (SVR)

Tajn├ę videorekord├ęr (SVR) je ─Ćal┼íia aplik├ícia, ktor├í dok├í┼że po─Źas nahr├ívania skry┼ą z├íznam. Zap├şna alebo vyp├şna aj nahr├ívanie pomocou tla─Źidla hlasitosti, tak┼że ho m├┤┼żete aktivova┼ą, ke─Ć je zapnut├Ż z├ímok obrazovky. Aplik├ícia zobraz├ş spr├ívu po─Źas nahr├ívania, ale ak ju spust├şte, ke─Ć je telef├│n uzamknut├Ż, neuvid├şte ju.

T├íto aplik├ícia m├┤┼że tie┼ż nahr├íva┼ą hovory a m├┤┼że ich prekona┼ą 4 GBlimit v syst├ęme Android s trochou vylep┼íenia. Aplik├ícia tie┼ż stlm├ş zvuky sp├║┼íte a umo┼żn├ş v├ím sn├şma┼ą fotografie bez varovania ostatn├Żch ─żud├ş alebo rozpty─żovania. SVR je zadarmo pri n├íkupoch v aplik├ícii.

Ako nahr├íva┼ą s vypnutou obrazovkou pomocou funkcie Black & Off v syst├ęme Android 2

pozadie videorekord├ęry

background VCR je pribli┼żne rovnak├í ako ostatn├ę. M├┤┼że potla─Źi┼ą zvuk uz├ívierky, nahr├íva┼ą na pozad├ş namiesto na hlavn├║ obrazovku, pomocou in├ęho tla─Źidla spusti┼ą nahr├ívanie a m├┤┼że nahr├íva┼ą v plnom vysokom rozl├ş┼íen├ş. Pou┼ż├şva rovnak├Ż dizajn, u┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie a n├ístroje ako t├şto in├ş a dobre konkuruje v ka┼żdom po─Źte.

T├íto aplik├ícia obsahuje reklamy, ktor├ę m├┤┼żu by┼ą ru┼íiv├ę, ale funguj├║ dos┼ą dobre. M├┤┼że pou┼ż├şva┼ą bu─Ć kameru, a tak svoju pr├ícu len dokon─Ź├ş. Aplik├ícia je bezplatn├í a podporuje reklamu.

Ako nahr├íva┼ą s vypnutou obrazovkou pomocou funkcie Black & Off v syst├ęme Android 3

Skryt├Ż videorekord├ęr

Skryt├Ż videorekord├ęr je ─Ćal┼í├şm sp├┤sobom nahr├ívania, ke─Ć je obrazovka v syst├ęme Android vypnut├í. T├íto aplik├ícia tie┼ż nahr├íva vo vysokom rozl├ş┼íen├ş, vyp├şna zvuk sp├║┼íte a zaznamen├íva na pozad├ş. T├íto aplik├ícia na┼íla sp├┤sob, ako ob├şs┼ą limit 4 GB pre syst├ęm Android a hovor├ş, ┼że dok├í┼że nahr├íva┼ą neobmedzen├ę mno┼żstvo vide├ş, a┼ż k├Żm sa ├║lo┼żisko napln├ş. Nemal som to vysk├║┼ía┼ą tak ─Ćaleko, tak┼że nem├┤┼żem poveda┼ą, ─Źi je to pravda alebo nie.

V obidvoch pr├şpadoch je dizajn jednoduch├Ż, plynul├Ż a umo┼ż┼łuje kr├ítke nastavenie z├íznamu. Aplik├ícia je bezplatn├í a podporuje reklamu.

Z├ívere─Źn├ę my┼ílienky

Existuje ve─ża legit├şmnych d├┤vodov, pre─Źo by ste mohli skry┼ą skuto─Źnos┼ą, ┼że nie─Źo nahr├ívate, a ak ste v poz├şcii, kde to mus├şte urobi┼ą, m├íte k dispoz├şcii mno┼żstvo zdrojov.

Pou┼żite tieto aplik├ície, ktor├ę pova┼żujete za vhodn├ę, a v┼żdy pred zaznamenan├şm ak├Żchko─żvek povolen├ş z├şskajte povolenie!