Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako nahrávať filmy, seriály a programy Movistar + pomocou Vocal Controller

Viete si predstaviť, že obsah Movistar + na vašom televízore ich budete môcť sledovať kedykoľvek budete chcieť? Ak stlačíte červené tlačidlo s červeným kruhom v dolnej časti ovládača hlasu Movistar + alebo ovládača Movistar +, môžete nahrávať filmy, relácie a programy vysielané na televíznej platforme a užívať si ich kedykoľvek budete chcieť.

Udržať krok so všetkými filmami alebo byť fanúšikmi série nie je ľahká práca. Prekonať "Neviditeľnú líniu", utiecť od "Mor", alebo neprestať smiať s "odpor" Broncano berie jeho záväzok. Ak ste tiež trpeli spojlermi „Game of Thrones“, sledujte tento trik, kde vám hovoríme ako nahrávať filmy, komiksy a predstavenia jediným stlačením tlačidla s funkciou Vocal Control, ktorá vám tiež umožňuje hovoriť s Aurou a ovládať Movistar +. Musíte len mať Dekodér UHD používať. S aplikáciou Movistar + Remote môžete tiež použiť túto funkciu.

všetko Movistar + zákazníci má do 350 hodín záznamového priestoru súčasne. Takže môžu vyberte si presný okamih, aby ste si ich užilia uvidíme ich toľkokrát, koľkokrát chcú, v nasledujúcich šiestich mesiacoch. Pokiaľ nie sú zahrnuté do ponuky kontraktu Movistar +, neexistuje žiadne obmedzenie pre druh programu alebo kanál, na ktorom sa vysiela.

Vezmite preto svoj hlasový ovládač Movistar + a čítajte ďalej, aby ste to zistili ako nahrávať filmy, komiksy a predstavenia veľmi jednoduchým spôsobom čo vám umožní vychutnať si obľúbený obsah Movistar +, kedykoľvek budete chcieť.

Ako nahrávať filmy, seriály a programy pomocou hlasového ovládania

Nahrávanie obsahu ponuky Movistar + je s Movistar + Vocal Control veľmi ľahké a je k dispozícii každému. Existujú tri rôzne spôsoby, ako to urobiť – tiež použiteľné pre Movistar + Controller.

▶ Nahrajte obsah z aplikácie Movistar + Guide

lis Tlačidlo „Sprievodca“ na ovládači hlasu alebo v sekcii „Sprievodca“ hlavnej ponuky Movistar + môžete otvorte sprievodcu programovaním, Prehliadajte iný obsah, kým sa nezaujímate o obsah, ktorý vás zaujíma. Stlačením červeného tlačidla na ovládači hlasu naplánujte nahrávanie. Nezáleží na tom, či sa obsah už začal, pretože vysielanie sa bude zaznamenávať od začiatku. Môžete súčasne zaznamenať požadovaný obsah, Tiež, ak sa rozhodnete zaznamenať obsah, ktorý má kontinuitu, Movistar + vám dáva možnosť „Zaznamenávať série“, to znamená každú z kapitol tejto série alebo programu.

▶ Nahrávajte obsah z Sprievodcu obsahom Mini TV

Naplánovanie nahrávania bez toho, aby ste opustili to, čo sledujete, je možné vďaka sprievodcovi mini-TV zobrazeným v dolnej časti obrazovky po stlačení tlačidla „OK“. Stlačením červeného tlačidla môžete zaznamenať, čo práve hrajú alebo pomocou šípok prechádzať inými kanálmi alebo obsahom, ktorý sa zobrazí nižšie, aby ste vybrali, čo chcete nahrať.

▶ Zaznamenávajte obsah z karty pre každý obsah

Každý obsah vysielaný v službe Movistar + má súbor, ktorý zbiera najdôležitejšie informácie: kanál, na ktorom sa vysiela, deň a čas, názov, rola, režisér … Tu nájdete voľbu „Záznam“. Na naplánovanie nahrávania stačí stlačiť tlačidlo „OK“ na ovládači.

nahrať Movistar + film

Ako spravovať "Nahrávky" pomocou Movistar +

V hornom menu Movistar + nájdete sekciu „nahrávky" Tu si môžete užiť všetok obsah 180 dní a spravovať obsadený priestor– Vymažte dokončené nahrávky, pozrite si naplánované nahrávky a zrušte ich. Aj keď ste zaberali 350 hodín voľného miesta, nahrávka sa nikdy nevystrihne. Movistar + vás samozrejme požiada o odstránenie obsahu, ktorý vás už nezaujíma.

Nahrávanie filmov, relácií a programov je veľmi jednoduché vďaka technológii Movistar + Vocal Control. Len pomocou tlačidla REC s červeným kruhom môžete uložiť svoj obľúbený obsah, aby ste si ho mohli vychutnať v perfektnom čase. Pomocou hlasového ovládania nájdete v hlavnej ponuke aj sekciu „Aplikácie“, v ktorej sa zhromažďujú aplikácie Movistar, zábavné programy, ktoré vám umožňujú žiť jedinečné zážitky vo vašej domácnosti. Nemôžete im chýbať.