Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako nabootovať Galaxy S20 do režimu obnovenia alebo do režimu sťahovania «Android :: Gadget Hacks

Vedieť, ako nabootovať do režimu obnovenia alebo do režimu sťahovania, je užitočné nielen pri moddingovaní, ale môže sa vám hodiť aj v štipke. Zavádzanie do režimu obnovy na obnovenie továrenských nastavení alebo vymazanie súborov vyrovnávacej pamäte si môže uložiť váš Galaxy S20 z mäkkej tehly a vstup do režimu sťahovania vám umožní nainštalovať firmvér pomocou nástrojov ako Odin a Smart Switch,

Galaxy S20, S20 + a S20 Ultra vykopali vyhradený kláves Bixby, takže teraz máte len pár tlačidiel na ovládanie hlasitosti a „bočný kláves“. Našťastie tieto zmeny nezťažili prístup do režimu obnovenia ani do režimu sťahovania. V skutočnosti je teraz tento proces omnoho ľahší zvyknúť si na to, že tlačidlo Bixby je preč, ako vám ukážeme nižšie.

Zavádzanie do režimu obnovenia

Ak sa chcete zaviesť do režimu obnovenia, začnite úplne vypnutím S20. Odtiaľ súčasne stlačte a podržte tlačidlo na zvýšenie hlasitosti a bočné tlačidlo (tlačidlo napájania) a tlačidlá pustite, až budete na obrazovke obnovy.

Ako nabootovať Galaxy S20 do režimu obnovenia alebo režimu sťahovania

Ak to chcete zopakovať, nenechajte prepínať hlasitosť a bočné tlačidlá, kým neprejdete za úvodnú úvodnú obrazovku a animácie Android, ktoré nasledujú, a uvoľnite ju až po zobrazení ponuky na obnovenie, ako je uvedené v GIF vyššie.

Zavádzanie do režimu sťahovania

Existujú dva spôsoby, ako sa dostať do režimu sťahovania. Najskôr môžete spustiť obnovenie systému, ako je uvedené vyššie, potom vyberte možnosť „Reštartovať do bootloadera“ stlačením tlačidiel hlasitosti, aby ste zvýraznili možnosť, potom výberom bočného klávesu (tlačidlo napájania). Prípadne môžete telefón vypnúť, stlačte a podržte tlačidlá na zvýšenie a zníženie hlasitosti a potom na pripojenie Galaxy do počítača pomocou kábla USB-C.

Ako nabootovať Galaxy S20 do režimu obnovenia alebo režimu sťahovania
Ako nabootovať Galaxy S20 do režimu obnovenia alebo režimu sťahovania

(1) Zavádzanie do režimu sťahovania z obrazovky obnovenia. (2) Zavádzanie do režimu sťahovania pomocou kábla USB-C.

Bez ohľadu na to, ktorú metódu zvolíte, váš S20 sa čoskoro zavedie do režimu sťahovania. Odtiaľ stlačte ešte raz tlačidlo na zvýšenie hlasitosti, aby ste spustili režim sťahovania, aby ste mohli začať blikať súbory firmvéru pomocou Odin alebo Smart. Switch, Keď skončíte, stlačte tlačidlo na zníženie hlasitosti, aby ste ukončili režim sťahovania a reštartovali svoje zariadenie obvyklým spôsobom.

Titulný obrázok a GIF od Amboy Manalo /