Ako na vás povoliť možnosti pre vývojárov Galaxy Poznámka 9 “Android…

To, že možnosti vývojára sú predvolene skryté, neznamená, že ich nemôžete otvoriť. Pokiaľ ide o root, výhody sú jasné, dokonca aj pre priemerného používateľa, ktorý otvára dvere nástrojom, ktoré zlepšujú ich skúsenosti. Od rýchlosti animácie po vylepšenie grafiky v hre majú možnosti pre vývojárov niečo pre každého.

V súčasnosti sa možno pýtate, prečo je skrytý. Dôvod je ten, že ak neviete, čo robíte, môžete urobiť vážne zmeny. Galaxy Poznámka 9 ktoré môžu vyžadovať zrušenie továrenských nastavení. Nenechajte sa však vystrašiť, aby ste ju otvorili. Otváranie možností pre vývojárov je rituál prechodu od bežných používateľov k pokročilým používateľom, ktorý vám umožňuje upraviť Poznámka 9 zo štandardných možností.

Povoliť možnosti vývojára

Ak chcete začať, prejdite do hlavnej ponuky Nastavenia v ponuke Galaxy Poznámka 9 a vyberte „Informácie o telefóne“. Vyberte „Informácie o softvéri“ a sedemkrát klepnite na „Zostaviť číslo“. Zobrazí sa bezplatná darčeková správa, ktorá počíta, koľkokrát zostáva pred odomknutím funkcie.

Po siedmich prípadoch sa zobrazí výzva na zadanie kódu PIN, gesta alebo prístupového kódu. Po jeho zadaní sa zobrazí nová darčeková správa s nápisom „Režim vývojára bol aktivovaný“.

Ako na vás povoliť možnosti pre vývojárov Galaxy Poznámka 9
Ako na vás povoliť možnosti pre vývojárov Galaxy Poznámka 9

Po dokončení sa nová ponuka zobrazí ako posledná možnosť na hlavnej obrazovke nastavení. Vyberte si z ponuky a zobrazte všetky skryté funkcie.

Ako na vás povoliť možnosti pre vývojárov Galaxy Poznámka 9
Ako na vás povoliť možnosti pre vývojárov Galaxy Poznámka 9

S povolenými možnosťami pre vývojárov môžete využiť možnosti prispôsobenia. Ak hľadáte nejaké nápady na brainstorming, pozrite si nižšie uvedené odkazy, kde nájdete tipy a ďalšie skryté zdroje na používanie operačného systému Android.

Obrázok obálky Jon Knight a snímka obrazovky /

Related Articles

Back to top button