Ako na v├ís povoli┼ą mo┼żnosti pre v├Żvoj├írov Galaxy ozn├ímenia 9 “Android …

To, ┼że mo┼żnosti v├Żvoj├íra s├║ predvolene skryt├ę, neznamen├í, ┼że ich nem├┤┼żete otvori┼ą. Pokia─ż ide o root, v├Żhody s├║ jasn├ę, dokonca aj pre priemern├ęho pou┼ż├şvate─ża otv├íra dvere n├ístrojom, ktor├ę zlep┼íuj├║ ich sk├║senosti. Od r├Żchlosti anim├ície a┼ż po vylep┼íenie hernej grafiky, mo┼żnosti pre v├Żvoj├írov maj├║ pre ka┼żd├ęho nie─Źo.

Pr├íve teraz sa mo┼żno p├Żtate, pre─Źo je skryt├Ż. D├┤vod je ten, ┼że ak neviete, ─Źo rob├şte, m├┤┼żete v tom urobi┼ą v├í┼żne zmeny. Galaxy ozn├ímenia 9 ktor├ę m├┤┼żu vy┼żadova┼ą zru┼íenie tov├írensk├Żch nastaven├ş. Nenechajte sa v┼íak vystra┼íi┼ą, aby ste ju otvorili. Otv├íranie mo┼żnost├ş pre v├Żvoj├írov je ritu├íl prechodu od priemern├Żch pou┼ż├şvate─żov k siln├Żm pou┼ż├şvate─żom, ─Źo v├ím umo┼ż┼łuje upravi┼ą Pozn├ímka 9 zo ┼ítandardn├Żch mo┼żnost├ş.

Povoli┼ą mo┼żnosti v├Żvoj├íra

Ak chcete za─Źa┼ą, prejdite do hlavnej ponuky Nastavenia v ponuke Galaxy ozn├ímenia 9 a vyberte ÔÇ×Inform├ície o telef├│neÔÇť. Vyberte ÔÇ×Inform├ície o softv├ęriÔÇť a sedemkr├ít klepnite na ÔÇ×Zostavi┼ą ─Ź├şsloÔÇť. Zobraz├ş sa spr├íva o pr├şpitku, ktor├í po─Ź├şta, ko─żkokr├ít zost├íva pred odomknut├şm funkcie.

Po dosiahnut├ş siedmich zobrazen├ş sa zobraz├ş v├Żzva na zadanie k├│du PIN, gesta alebo pr├şstupov├ęho k├│du. Po zadan├ş tejto polo┼żky sa zobraz├ş nov├í spr├íva o pr├şpitku s inform├íciou o tom, ┼że bol aktivovan├Ż re┼żim pre v├Żvoj├írov.

Ako na v├ís povoli┼ą mo┼żnosti pre v├Żvoj├írov Galaxy ozn├ímenia  9

Po dokon─Źen├ş sa nov├í ponuka zobraz├ş ako posledn├í mo┼żnos┼ą na hlavnej obrazovke nastaven├ş. Vyberte, ak chcete vst├║pi┼ą do ponuky a zobrazi┼ą v┼íetky skryt├ę funkcie.

Ako na v├ís povoli┼ą mo┼żnosti pre v├Żvoj├írov Galaxy ozn├ímenia  9
Ako na v├ís povoli┼ą mo┼żnosti pre v├Żvoj├írov Galaxy ozn├ímenia  9

S povolen├Żmi mo┼żnos┼ąami pre v├Żvoj├írov m├┤┼żete vyu┼żi┼ą mo┼żnosti prisp├┤sobenia. Ak h─żad├íte nejak├ę n├ípady na brainstorming, pozrite si ni┼ż┼íie uveden├ę odkazy, kde n├íjdete tipy a ─Ćal┼íie skryt├ę funkcie t├Żkaj├║ce sa pou┼ż├şvania opera─Źn├ęho syst├ęmu Android.

Tituln├Ż obr├ízok a sn├şmka obrazovky Jon Knight /