Ako m├┤┼żu aplik├ície LinkedIn propagova┼ą va┼íe podnikanie

Keby som bol stabiln├Ż na akejko─żvek str├ínke soci├ílnych m├ędi├ş, musel by som zavola┼ą LinkedIn moje prim├írne uchopenie.

Ahhh áno, krásny LinkedIn.

Zahreje ma. Do absurdn├ęho mno┼żstva mojich webov├Żch str├ínok sa mi usmieva. A ona si vezme ve─ża s ─Źiastkou, ktor├║ mi d├í.

M├íme digit├ílnu romantiku a svoju l├ísku k nej budem vyzn├íva┼ą a┼ż do konca ─Źasu. ­čśë

So v┼íetkou v├í┼żnos┼ąou som ve─żk├Żm fan├║┼íikom LinkedIn kv├┤li priamemu podnikaniu, ktor├ę z neho z├şskam. A hoci som p├şsal knihy na LinkedIn, poskytol webin├íre a prezent├ície na t├║to t├ęmu a ─Źl├ínky nap├şsan├ę ako Las 5 Najlep┼íie sp├┤soby, ako preda┼ą svoje podnikanie na LinkedIn, som nikdy neurobil ┼ípecializovan├Ż ─Źl├ínok o … a┼ż doteraz.

Z├şskajte viac pomocou aplik├íci├ş LinkedIn

V tomto ─Źl├ínku sa chcem s vami podeli┼ą najlep┼íie aplik├ície, ktor├ę m├┤┼żete vyu┼żi┼ą, aby ste z├şskali viac potenci├ílnych z├íkazn├şkov, prev├ídzku, predaj produktov, rozpozn├ívanie zna─Źiek, predaj l├şstkov, investorov, sponzorov, konzulta─Źn├ę z├íkazky a ─Ćal┼íie,

Pozrime sa na niektor├ę z mojich ob─ż├║ben├Żch aplik├íci├ş a na to, ako z nich vy┼ąa┼żi┼ą viac.

Pridajte svoj blog na LinkedIn

Prekvapivo som videl, ako niektor├ş z najlep┼í├şch blogerov na svete min├║ pr├şle┼żitos┼ą uk├íza┼ą t├║to aplik├íciu. Nezahrnutie tejto aplik├ície WordPress do v├í┼ího profilu je ve─żk├í chyba, preto┼że v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą zv├Ż┼íi┼ą n├ív┼ítevnos┼ą a ukazuje t├Żm, ktor├ş prich├ídzaj├║ do v├í┼ího profilu, ako z├şska┼ą viac inform├íci├ş o svojich sk├║senostiach.

wordpress
Toto je jednoduch├í aplik├ícia, ktor├║ by mal ma┼ą ka┼żd├Ż blogger vo svojom profile.

Automatick├ę prehr├ívanie videa!

Predstavte si, ┼że niekto pristane na va┼íom profile a namiesto toho, aby videl rovnak├Ż nudn├Ż profil ako v┼żdy, po─Źu┼ą hlas, Tento hlas poch├ídza od v├ís alebo od nad┼íen├ęho fanatika, ktor├Ż vyd├íva svedectvo. T├íto technika sa pou┼ż├şva tak zriedka, ┼że ─żudia nem├┤┼żu pom├┤c┼ą, ale m├┤┼żu by┼ą prekvapen├ş, ke─Ć za─Źuj├║ hlas a pozeraj├║ video na svojom profile.

Pridajte Aplik├ícia SlideShare.net v├ím to umo┼ż┼łuje zobrazi┼ą prezent├ície, ktor├ę m├íte, ale tie┼ż v├ím umo┼ż┼łuje prida┼ą video, ktor├ę sa automaticky prehr├í, ke─Ć ─żudia dosiahnu v├í┼í profil. V s├║─Źasnosti mus├ş by┼ą video zapnut├ę YouTube aby to fungovalo, ale ur─Źite to dod├íva pekn├Ż dojem. Viac inform├íci├ş o tom, ako pridajte video do svojho profilu na LinkedIn tu.

Zobrazte svoje knihy alebo knihy in├Żch

Mnoho blogerov kontroluje svoje vlastn├ę knihy, ale zab├║daj├║ na cenn├Ż zdroj, ktor├Ż im pom├íha propagova┼ą a pred├íva┼ą viac: ich profily na LinkedIn! Zoznam ─Źitate─żov Amazon je to skvel├ę, preto┼że v├ím to pom├┤┼że vynikn├║┼ą a z├írove┼ł zvy┼íova┼ą svoju d├┤veryhodnos┼ą,

Aj ke─Ć nem├íte publikovan├║ knihu v Amazonst├íle prida┼ą t├║to aplik├íciu a Uve─Ćte najlep┼íie knihy, ktor├ę pr├íve ─Ź├ştate, aby ste ostatn├Żm poskytli lep┼íiu predstavu o va┼íich z├íujmoch a ─Ćal┼íom vzdel├ívan├ş.,

Amazonka
Takto m├┤┼żete na svoju str├ínku prida┼ą obr├ízok svojej knihy.

Synchronizácia s Twitter na Linkedin

Synchronizoval som svoj Twitter ├Ü─Źet pre LinkedIn pri prvom spusten├ş tejto aplik├ície. Niektor├ş hovorili, ┼że boli na┼ítvan├ş, ke─Ć videli v┼íetko Twitter aktualiz├ície sa dostan├║ do ich dom├íceho krmiva, ale asi po t├Ż┼żdni si na to ─żudia zvykli.

Zd├í sa mi, ┼że ─Źasto dost├ívam to─żko alebo viac interakci├ş od seba Twitter aktualiz├ície, ktor├ę sa synchronizuj├║ s LinkedIn, a tie ist├ę aktualiz├ície Twitter, Va┼íe spr├ívy sa v informa─Źnom kan├íli LinkedIn nestratia to─żko a s├║ podobn├ę z├ímkov├ę konverz├ície Facebook tak m├┤┼żete pokra─Źova┼ą v dial├│gu cel├ę dni nesk├┤r.

Ak to rob├şte, odpor├║─Źam v├ím to Twitter preto┼że sa zd├í, ┼że na LinkedIn komunikujete a budete pokra─Źova┼ą zosta┼łte na vrchole mysle v├í┼ího pripojenia na LinkedIns, aj ke─Ć nepou┼ż├şvate LinkedIn ve─żmi ─Źasto.


Skvel├Ż sp├┤sob, ako zosta┼ą v spojen├ş a aktu├ílne.

Zv├Żraznite svoje udalosti na LinkedIn

Usporiadajte v├Żznamn├║ priemyseln├║ konferenciu, region├ílnu sie┼ąov├║ udalos┼ą alebo mo┼żno trochu TweetUp a chcete z├şskajte viac expoz├şcie a predaja l├şstkov? Ak ├íno, neh─żadajte ni─Ź in├ę ako naj├║─Źinnej┼í├ş online n├ístroj na propag├íciu udalost├ş dnes: Aplik├ícia udalosti LinkedIn.

diania
Pr├şklad ve─żk├ęho profesion├ílneho podujatia Garyho Vaynerchuk.

rsvp aplikácia
Tu je pr├şklad toho, ako siln├í m├┤┼że by┼ą propag├ícia va┼íich udalost├ş vo va┼íom profile.

M├┤┼żete pozrite sa, ko─żko ─żud├ş potvrdilo svoju ├║─Źas┼ą pre va┼íu akciu, kto m├í z├íujem a kto vystavuje. M├┤┼żete tie┼ż vidie┼ą obr├ízok ├║─Źastn├şkov alebo zainteresovan├Żch str├ín, ich odvetvie, ako ste k nim pripojen├ş, pre ktor├║ spolo─Źnos┼ą a pre ktor├║ pracuj├║.

Prial by som si, aby sa pridali niektor├ę funkcie, ktor├ę pom├┤┼żu organiz├ítorom udalost├ş lep┼íie sa propagova┼ą (napr├şklad pridanie funkcie zasielania spr├ív v┼íetk├Żm zainteresovan├Żm ─Źlenom), ale okrem toho milujem sp├┤sob, ak├Żm m├┤┼żete pomocou tejto aplik├ície ┼í├şri┼ą slovo. , mimo va┼íich udalost├ş.

Pokro─Źilej┼íie aplik├ície od spolo─Źnosti LinkedIn

Existuje nieko─żko ─Ćal┼í├şch aplik├íci├ş, ktor├ę som nespomenul a ktor├ę pom├íhaj├║ mnoh├Żm odborn├şkom v odbore.

Obchodn├ę aplik├ície:

Existuje mnoho v┼íeobecn├Żch obchodn├Żch aplik├íci├ş. Medzi moje ob─ż├║ben├ę patria s├║bory Box.net, Tripit Travel, Prezent├ícia Google, Huddle Workspaces a Centro.

Právne uplatnenie:

Existuj├║ dve aplik├ície osobitne pre pr├ívnikov. Aplik├ícia Legal Updates v├ím umo┼ż┼łuje ÔÇ×prij├şma┼ą pr├ívne spr├ívy, ktor├ę s├║ pre v├ís a va┼íu firmu d├┤le┼żit├ę. (Pr├ívnici, odovzdajte svoje ─Źl├ínky a in├Ż obsah. N├íjdite svoje sk├║senosti na LinkedIn).ÔÇť

Aplik├ícia Attorney Rating Application v├ím umo┼ż┼łuje ÔÇ×predvies┼ą va┼íe hodnotenia Martindale-Hubbell┬« Peer Review Ratings Ôäó a Client Review Ratings Ôäó s cie─żom ─Ćalej overi┼ą va┼íe deklarovan├ę poverenia a pom├┤c┼ą v├ím pri vytv├íran├ş spr├ívnych kontaktov.ÔÇť

Dizajn├ęrska aplik├ícia:

Kreat├şvne portf├│liov├ę zobrazenie v├ím umo┼ż┼łuje "predvies┼ą svoju tvoriv├║ pr├ícu vo va┼íom profile LinkedIn pomocou Kreat├şvne zobrazenie portf├│lia aplik├ície. Bezplatn├Ż, ─żahko spravovate─żn├Ż a podporuje neobmedzen├Ż multimedi├ílny obsah. ÔÇť

Existuje nieko─żko ─Ćal┼í├şch aplik├íci├ş, ktor├ę m├┤┼żete alebo nemus├şte pova┼żova┼ą za u┼żito─Źn├ę zahrn├║┼ą do svojho profilu LinkedIn, ale m├┤j n├ívrh je vysk├║┼íajte niektor├ę a zistite, ako sa v├ím p├í─Źia,

Od uvedenia sekcie roz┼í├şren├Żch aplik├íci├ş na LinkedIn sa z ─Źasu na ─Źas na─Ćalej vyd├ívaj├║ nov├ę aplik├ície. Nezabudnite si pozrie┼ą bud├║ce sekcie v sekcii aplik├íci├ş alebo sa dozvedie┼ą viac pomocou blogu LinkedIn.

Vysk├║┼íali ste vo svojom profile niektor├║ z pokro─Źil├Żch aplik├íci├ş na LinkedIn? Ak ├íno, ktor├Ż z nich sa v├ím najviac p├í─Źi a pre─Źo? Rada by som si pre─Ź├ştala va┼íe my┼ílienky v okienku s koment├írmi ni┼ż┼íie.