Ako m├┤┼żu aplik├ície LinkedIn propagova┼ą va┼íe podnikanie

Keby som bol stabiln├Ż na akejko─żvek str├ínke soci├ílnych m├ędi├ş, musel by som zavola┼ą LinkedIn moje hlavn├ę ┼ąa┼żkosti.

Ahhh ├íno, n├ídhern├Ż LinkedIn.

Otepieva ma. Usmieva sa na moju tv├ír pri absurdnom mno┼żstve mojich str├ínok. A ona ide dlh├í cesta s ─Źiastkou, ktor├║ mi d├íva.

M├íme digit├ílnu romantiku a prizn├ím sa k nej, a┼ż k├Żm neuplynie ─Źas. ­čśë

V├í┼żne, som ve─żk├Żm fan├║┼íikom LinkedIn kv├┤li priamej ponuke, ktor├║ z toho dostanem. A hoci som p├şsal knihy na LinkedIn, poskytol som webin├íre a prezent├ície na t├║to t├ęmu a ─Źl├ínky nap├şsan├ę ako Las 5 Najlep┼íie sp├┤soby, ako propagova┼ą svoje podnikanie na LinkedIn, som nikdy neurobil ┼ípecializovan├Ż ─Źl├ínok o … a┼ż doteraz.

Z├şskajte viac pomocou aplik├íci├ş LinkedIn

V tomto ─Źl├ínku sa chcem s vami podeli┼ą najlep┼íie aplik├ície, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na z├şskanie ─Ćal┼í├şch potenci├ílnych z├íkazn├şkov, prem├ívky, predaja produktov, rozpozn├ívania zna─Źiek, vstupeniek, investorov, sponzorov, poradensk├Żch ├║loh a ─Ćal┼í├şch inform├íci├ş,

Pozrime sa na niektor├ę z mojich ob─ż├║ben├Żch aplik├íci├ş a na to, ako z nich vy┼ąa┼żi┼ą viac.

Pridajte svoj blog na LinkedIn

Prekvapivo som videl, ┼że niektor├Żm z najlep┼í├şch blogerov na svete ch├Żba pr├şle┼żitos┼ą zobrazi┼ą t├║to aplik├íciu. Nezahrnutie tohto programu WordPress do v├í┼ího profilu je ve─żk├í chyba, preto┼że v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą zv├Ż┼íi┼ą n├ív┼ítevnos┼ą a ukazuje t├Żm, ktor├ş prich├ídzaj├║ do v├í┼ího profilu, ako z├şskaj├║ viac inform├íci├ş o svojej sk├║senosti.

Toto je jednoduch├í aplik├ícia, ktor├║ by mal ma┼ą ka┼żd├Ż blogger vo svojom profile.

Automatick├ę prehr├ívanie videa!

Predstavte si, ┼że niekto pristane na va┼íom profile a namiesto toho, aby videl rovnak├Ż nudn├Ż profil ako v┼żdy, po─Źu┼ą hlas, Tento hlas poch├ídza od v├ís alebo od nad┼íen├ęho fanatika, ktor├Ż vyd├íva svedectvo. T├íto technol├│gia sa pou┼ż├şva tak zriedka, ┼że ─żudia nem├┤┼żu pom├┤c┼ą, ale by┼ą prekvapen├ş, ke─Ć za─Źuj├║ hlas a pozeraj├║ video na svojom profile.

Prida┼ą Aplik├ícia SlideShare.net v├ím to umo┼ż┼łuje zobrazi┼ą prezent├ície, ktor├ę m├íte, ale umo┼ż┼łuje v├ím tie┼ż prida┼ą video, ktor├ę sa automaticky prehr├í, ke─Ć ─żudia dosiahnu v├í┼í profil. V s├║─Źasnosti mus├ş by┼ą video zapnut├ę YouTube aby to fungovalo, ale ur─Źite to d├íva pekn├Ż n├ídych. Pre─Ź├ştajte si viac o tom, ako pridajte video do svojho profilu na LinkedIn tu.

Prezrite si svoje knihy alebo knihy in├Żch ─żud├ş

Mnoho blogerov sa pozer├í na svoje vlastn├ę knihy, ale zabudli na cenn├Ż zdroj, ktor├Ż pom├íha propagova┼ą a pred├íva┼ą viac: ich profily na LinkedIn! Zoznam vy┼í┼íie Amazon je to skvel├ę, preto┼że v├ím to pom├┤┼że vynikn├║┼ą a z├írove┼ł zvy┼íova┼ą svoju d├┤veryhodnos┼ą,

Aj ke─Ć e┼íte nem├íte knihu zverejnen├║ v Amazonii prida┼ą t├║to aplik├íciu a Zahr┼łte najlep┼íie knihy, ktor├ę ─Ź├ştate, aby ste ostatn├Żm poskytli lep┼íiu predstavu o va┼íich z├íujmoch a ─Ćal┼íom vzdel├ívan├ş.,

Takto m├┤┼żete na svoju str├ínku prida┼ą obr├ízok svojej knihy.

Synchronizova┼ą s Twitter na Linkedin

Synchronizoval som svoju Twitter ├Ü─Źet pre LinkedIn pri prvom spusten├ş tejto aplik├ície. Niektor├ş hovorili, ┼że boli na┼ítvan├ş, ke─Ć videli v┼íetk├Żch Twitter aktualiz├ície sa dostan├║ do ich dom├íceho krmiva, ale asi po t├Ż┼żdni sa na to ─żudia obr├ítili.

Zd├í sa mi, ┼że ─Źasto dost├ívam to─żko alebo viac interakci├ş od seba Twitter aktualiz├ície, ktor├ę sa synchronizuj├║ s LinkedIn ako rovnak├ę aktualiz├ície v syst├ęme Twitter, Va┼íe spr├ívy sa v informa─Źnom kan├íli LinkedIn pr├şli┼í nestratia a existuj├║ vz├íjomne prepojen├ę konverz├ície, ktor├ę s├║ podobn├ę Facebook tak m├┤┼żete Pokra─Źujte v dial├│gu nieko─żko dn├ş nesk├┤r.

Odpor├║─Źam v├ím to urobi┼ą, ak ste akt├şvny v Twitter preto┼że sa zd├í, ┼że na LinkedIn komunikujete a pokra─Źujete dajte si pozor na svoje pripojenie na LinkedInaj ke─Ć LinkedIn ─Źasto nepou┼ż├şvate.

twitterov├í aplik├íciaSkvel├Ż sp├┤sob, ako zosta┼ą v spojen├ş a aktu├ílne.

Ozna─Źte svoje udalosti na LinkedIn

Usporiadajte ve─żk├║ priemyseln├║ konferenciu, region├ílnu sie┼ąov├║ udalos┼ą alebo mo┼żno mal├║ TweetUp a chcete z├şskajte viac expoz├şcie a predaja l├şstkov? Ak je to tak, neh─żadajte ni─Ź in├ę ako naj├║─Źinnej┼í├ş online n├ístroj pre udalosti dnes: aplik├íciu pre udalosti LinkedIn.

Pr├şklad ve─żk├ęho profesion├ílneho podujatia v Gary Vaynerchuk.

aplik├ícia RSVPTu je pr├şklad toho, ako siln├Ż marketing va┼íich udalost├ş m├┤┼że by┼ą vo va┼íom profile.

M├┤┼żete pozrite sa, ko─żko ─żud├ş potvrdilo svoju ├║─Źas┼ą pre va┼íu akciu, kto m├í z├íujem a kto vystavuje. M├┤┼żete tie┼ż vidie┼ą obr├ízok ├║─Źastn├şkov alebo zainteresovan├Żch str├ín, ich odvetvie, ako ste s nimi spojen├ş, pre ktor├║ spolo─Źnos┼ą a pre ktor├║ pracuj├║.

Prial by som si, aby sa pridali niektor├ę funkcie, ktor├ę pom├┤┼żu organiz├ítorom udalost├ş lep┼íie sa propagova┼ą (napr├şklad pridanie funkcie zasielania spr├ív v┼íetk├Żm zainteresovan├Żm ─Źlenom), ale okrem toho m├ím rada sp├┤sob, ktor├Żm m├┤┼żete pomocou tejto aplik├ície roz┼í├şri┼ą slovo. , , mimo va┼íich udalost├ş.

Pokro─Źilej┼íie aplik├ície od spolo─Źnosti LinkedIn

Existuje nieko─żko ─Ćal┼í├şch aplik├íci├ş, ktor├ę som nespomenul a ktor├ę pom├íhaj├║ r├┤znym ─żu─Ćom v priemysle.

Obchodn├ę aplik├ície:

Existuje mnoho v┼íeobecn├Żch obchodn├Żch aplik├íci├ş. Medzi moje ob─ż├║ben├ę patria s├║bory Box.net, Tripit Travel, Prezent├ícia Google, Huddle Workspaces a Centro.

Právne uplatnenie:

Existuj├║ dve aplik├ície ┼ípeci├ílne pre advok├ítov. Aplik├ícia Legal Updates v├ím umo┼ż┼łuje ÔÇ×z├şska┼ą pr├ívne spr├ívy, ktor├ę s├║ pre v├ís a va┼íu firmu d├┤le┼żit├ę. (Pr├ívnici, odovzdajte svoje ─Źl├ínky a in├Ż obsah. Dostupn├ę z va┼íej sk├║senosti na LinkedIn).ÔÇť

Aplik├ícia Hodnotenie Aplik├ícia umo┼ż┼łuje zobrazi┼ą va┼íe hodnotenie Martindale-Hubbell┬« Peer Review Ôäó a hodnotenie z├íkazn├şkov Ôäó ─Ćalej potvrdzova┼ą va┼íe deklarovan├ę poverenia a pom├íha┼ą v├ím pri vytv├íran├ş spr├ívnych spojen├ş. ÔÇťÔÇť

Designer Pou┼żitie:

Pomocou kreat├şvneho portf├│liov├ęho displeja m├┤┼żete ÔÇ×predvies┼ą svoju tvoriv├║ pr├ícu vo svojom profile LinkedIn pomocou Zobrazenie kreat├şvneho portf├│lia aplik├ície. Zdarma, ─żahko sa ovl├ída a podporuje neobmedzen├Ż multimedi├ílny obsah. "

Existuje nieko─żko ─Ćal┼í├şch aplik├íci├ş, ktor├ę m├┤┼żete alebo nemus├şte pova┼żova┼ą za u┼żito─Źn├ę zahrn├║┼ą do svojho profilu na LinkedIn, ale m├┤j n├ívrh je sk├║s to a uvid├ş┼í, ako sa ti p├í─Źia,

Od spustenia tejto sekcie o pokro─Źil├Żch aplik├íci├ích na LinkedIn neust├íle vyd├ívaj├║ nov├ę aplik├ície. Nezabudnite si pozrie┼ą bud├║ce sekcie v sekcii aplik├ície alebo sa dozvedie┼ą viac pomocou blogu LinkedIn.

Vysk├║┼íali ste vo svojom profile niektor├║ z pokro─Źil├Żch aplik├íci├ş na LinkedIn? Ak ├íno, ktor├ę sa v├ím najviac p├í─Źia a pre─Źo? Rada by som si pre─Ź├ştala va┼íe my┼ílienky v okienku s koment├írmi ni┼ż┼íie.