Ako môžete zakázať miniatúru snímky obrazovky v počítačoch Mac?

Ako môžete zakázať miniatúru snímky obrazovky v počítačoch Mac? 1

Všetci musíme používať funkciu snímky obrazovky, niekedy sa však s miniatúrou snímky obrazovky môžeme frustrovať. Premýšľali ste niekedy o zakázaní ukážky snímky obrazovky v počítači Mac. Vždy sa vyskytuje takmer dve sekundy v pravom dolnom rohu obrazovky. Medzitým môžete spolupracovať s miniatúrou, zdá sa však, že sa trochu spomaľuje a zdá sa, že vygenerovanie snímky obrazovky v počítači Mac bude nejaký čas trvať.

Dnes sa podelíme o určité znalosti o tom, ako zakázať náhľad miniatúry na vašom zariadení Mac. Zároveň sa predpokladá, že je to celkom praktický a plynulý zážitok pre všetky miniatúrne zariadenia a modely Mac, aby si mohli prezerať miniatúry v počítačoch Mac?

pozoruhodný

Túto metódu môžete použiť vo všetkých verziách makier. Na uchopenie musíte prepísať pomocou príkazu Terminál. Použite predvolený príkaz na vykonanie zmien vo formáte súboru obrazovky. Podobný náhľad miniatúry sa zobrazuje aj na zariadeniach iPhone a iPad, ktoré sa dajú ľahšie povoliť alebo zakázať v aplikácii Nastavenia.

Ako zakážem obrazovku miniatúry v počítači Mac?

Zdá sa, že je to celkom jednoduché a praktické vedieť, postupujte podľa pokynov nižšie.

    Najprv musíte otvoriť aplikáciu „Finder“ v systéme MacOS. Potom choďte do / Application / Folder, a potom musíte ísť do /Utilities/.There musíte otvoriť “Screenshot.app” aplikácie. Teraz kliknite na ponuku „Možnosti“ umiestnenú v pravom dolnom rohu panela nástrojov. Po vymazaní ponuky „Zobraziť plávajúcu miniatúru. „To je všetko a teraz môžete opustiť vyhľadávací nástroj, keď budete hotoví s vašimi nastaveniami.

Keďže je teraz zakázaná, miniatúra snímky obrazovky sa už nebude zobrazovať.

zakázať ukážku obrazovky

Ako povoliť obrazovku Náhľad miniatúry v systéme Mac

Ak ste ochotní znova povoliť ukážku snímky obrazovky po deaktivácii, keď je predvolene nastavená, postupujte podľa pokynov nižšie.

    Najskôr otvorte aplikáciu „Screenshot.app“ na vašom počítači Mac zo systému Spotlight, alebo môžete použiť Finder a sledovať adresu ako priečinok Application / Utilities / Utility. Teraz musíte kliknúť na ponuku „Options“ a potom zaškrtnúť možnosť „Show Floating thumbnail“ . “ To je všetko, znova ste povolili ukážku snímky obrazovky a teraz môžete dokončiť ako zvyčajne.

Keď ju aktivujete, pri najbližšom snímaní snímok obrazovky uvidíte ukážku.

Dúfame, že veríme, že ste vo svojom počítači Mac povolili alebo zakázali miniatúru snímky obrazovky. Chceme vedieť váš názor a spätnú väzbu, ak sa v nižšie uvedených komentároch zdieľa otázka.