Ako môžeš vidieť YouTube Webové stránky vášho telefónu

Mobilná verzia YouTube V posledných rokoch prešla dlhá cesta. Väčšina funkcií dostupných vo verzii na vašom počítači alebo notebooku je k dispozícii na mobilných zariadeniach. Od mobilných komentárov a zoznamov skladieb po anotácie a tmavé režimy YouTube vyzerá skutočne dobre vedľa mobilnej aplikácie. Vo svojej najnovšej aktualizácii umožnila ľahšiu prácu s dotykovou obrazovkou. Niekedy potrebujete použiť webovú stránku pre stolné počítače, aby ste čo najlepšie využili streamované video. Aj keď sa na mobilných zariadeniach teraz vyskytuje viac ako polovica všetkého internetového prenosu, občas je potrebné prepnúť na počítačovú verziu YouTube niečo urobiť Naučte sa sťahovať verziu pre počítač YouTube na telefóne alebo tablete.

pozri YouTube Stránka pre stolné počítače z telefónu s Androidom

Naše snímky obrazovky používajú prehliadač Chrome, ale to by malo fungovať bez ohľadu na prehliadač používaný na vašom zariadení.

Prvým spôsobom je spustenie prehľadávania YouTube Potom kliknite na ikonu ponuky s tromi bodkami v pravom hornom rohu mobilného prehliadača a vyberte položku Desktop. Ak ste však do svojho zariadenia nainštalovali mobilnú aplikáciu, zistíte, že systém Android vás presmeruje na mobilnú aplikáciu bez ohľadu na to, koľkokrát kliknete na plochu. To sa stane, keď použijete vyhľadávacie pole Google, ktoré sa zvyčajne zobrazuje na domovskej obrazovke. Ak tomu chcete zabrániť, na telefóne sa dotknite aplikácie Google Chrome a načítať YouTube odtiaľ.

Ako môžeš vidieť YouTube Webové stránky vášho telefónu 1

Ďalšou možnosťou je kliknúť na ikonu ponuky Chrome a otvoriť nastavenia prehliadača Chrome

Ako môžeš vidieť YouTube Webové stránky vášho telefónu 2

V tejto rozbaľovacej ponuke nájdete začiarkavacie políčko pre webovú stránku pre stolné počítače. Na rozdiel od YouTube Táto voľba vás presmeruje na verziu pre počítač YouTube vnútorný chróm.

Teraz by ste mali vidieť webovú stránku pracovnej plochy, ale v miniatúre. Mali by ste mať tiež prístup k všetkým navigačným funkciám, prezerať svoje obľúbené položky a všetky tie dobré veci. Rovnaký postup funguje aj v iných mobilných prehľadávačoch, aj keď možnosť na pracovnej ploche môže byť skrytá v inej ponuke ako v prehliadači Chrome. Nezabudnite vyhľadať možnosť „Webové stránky pre stolné počítače“.

Ako môžeš vidieť YouTube Webové stránky vášho telefónu 3

Akonáhle budete mať prístup YouTube v prehliadači Chrome v telefóne môžete sledovať videá rovnako ako v telefóne YouTube Aplikácia K svojmu účtu máte prístup aj k mnohým funkciám.

Zobrazenie histórie prezerania a vyhľadávania

Na svojom webe si môžete zobraziť všetky pozerané videá a históriu vyhľadávania YouTube v režime pracovnej plochy

 1. Dotknite sa Knižnica v pravom dolnom rohu obrazovky. Ako môžeš vidieť YouTube Webové stránky vášho telefónu 4
 2. Dotknite sa položky História.
 3. Odtiaľ môžete zobraziť svoju históriu vyhľadávania a svoju históriu vyhľadávania. Ako môžeš vidieť YouTube Webové stránky vášho telefónu 5

Zobrazte na svojom telefóne s Androidom ľubovoľnú webovú stránku pre stolné počítače

Vyššie popísaný postup funguje s akoukoľvek webovou stránkou, ktorú chcete navštíviť. Rovnaký výber môžete vykonať aj v iných mobilných prehľadávačoch. V prehliadači Firefox vyberte ponuku a „Vyžiadať webovú stránku“. Prejdite v ponuke Opera do ponuky Nastavenia a používateľský agent a potom prepnite z telefónu na plochu.

Ak používate iný prehliadač, pravdepodobne máte rovnaký typ možnosti. Keďže väčšina z nich je založená na prehliadači Chrome, pravdepodobne je podobná prehliadaču Chrome.

Ako môžeš vidieť YouTube Webové stránky vášho telefónu 6

pozri YouTube Webová stránka pre stolný počítač pre váš iPhone

Používatelia IPhone a iOS zažívajú to isté. Vďaka aplikácii Mobile Safari je vykresľovanie webových stránok pre mobilné zariadenia veľmi dobré, ale nie vždy to, čo chceme. Tak ako v prípade systému Android, aj tu existuje spôsob, ako to vidieť YouTube Webová stránka pre stolný počítač pre váš iPhone so Safari.

V závislosti od toho, ako nastavujete telefón, bude možno potrebné najprv povoliť JavaScript.

 1. Prejdite na svojom iPhone na Nastavenia.
 2. Vyberte Safari a potom možnosť Rozšírené. Zmeňte JavaScript na Enabled.

Teraz na prístup použite Safari YouTube,

 1. Otvorte Safari ako obvykle a prejdite na stránku youtube.com.
 2. V ľavom hornom rohu vyberte ikonu ponuky a vyberte položku Desktop.

Ak používate systém iOS 11 alebo novší, môžete zdieľať aj na Safari a vyberte možnosť Vyžiadať web pre počítače. V oboch prípadoch by sa teraz mala zobraziť verzia pre počítač namiesto mobilnej verzie YouTube,

Prezrite si na svojom iPhone ľubovoľnú stránku pre počítače

Podobne ako v prípade systému Android môžete vyššie uvedený postup zopakovať na takmer všetkých webových stránkach, ktoré chcete navštíviť. Ak namiesto prehliadača Safari používate prehliadač Chrome pre iOS alebo iný prehliadač, môžete tiež požiadať o webovú stránku pre počítače.

 1. Otvorte prehliadač Chrome na svojom iPhone
 2. Vyberte ikonu trojbodovej ponuky v pravom hornom rohu.
 3. Začiarknite políčko vedľa lokality pracovnej plochy.
 4. Prejdite na svoju webovú stránku ako obvykle.

To isté platí pre Opera Mini, Dolphin, Firefox Focus alebo jednu z alternatív, ktoré ste nainštalovali. Všetci majú podobné možnosti na výber lokality pracovnej plochy z ponuky.

Teória ponuky mobilného webu v stolnom počítači je zdravá. Sú zjednodušené a redukované, aby ukladali menej údajov a načítali sa oveľa rýchlejšie. Musia byť tiež optimalizované pre menšie obrazovky. Je to dobré, ak samotná webová stránka nezasahuje do prehľadávania a používatelia mobilných zariadení sa dostanú čo najbližšie k pracovnej ploche. Nie je to však vždy tak. v YouTube nie je na obrazovke dostatok miesta na simuláciu práce s počítačom, takže funguje dostatočne dobre na uspokojenie spoločnosti Google. Na druhej strane majú používatelia iné nápady.