Ako môžem vyriešiť problém strateného pripojenia Terraria?

Ako môžem vyriešiť problém strateného pripojenia Terraria? 1

Za posledných deväť dlhých rokov spoločnosť Re-Logic vyvinula a vydala videohru s pieskom na terase s názvom Terraria, ktorá je takmer podobná najpopulárnejšej hre Minecraft. Za zmienku stojí, že deväťročná cesta sa skončila, keď vývojári vydali poslednú aktualizáciu opráv v1.4 pre hru „Journey’s End“ nedávno. V každom prípade, Windows používatelia majú problémy s aktualizáciou hry. Vyskytol sa problém spojenia Terraria Lost Connection, ktorý môžete vyriešiť pomocou tejto príručky.

Táto konkrétna chyba pripojenia sa môže objaviť, keď sa pripájate k inej hre. Najdôležitejšie je, že uvedená chyba sa vyskytuje iba dňa Windows plošina. Zatiaľ čo ostatní používatelia platformy nemajú po aktualizácii žiadne problémy až doteraz. Našťastie existuje niekoľko možných príčin alebo opráv, ktoré môžete skúsiť vyriešiť sami. Poďme sa na to rýchlo pozrieť.

Ako môžem vyriešiť problém strateného pripojenia Terraria?

Ako môžem vyriešiť problém strateného pripojenia Terraria?

Jedným z hlavných problémov so stratou chyby v tomto pripojení je nesprávna verzia. Napríklad, ak sa pokúsite pripojiť ľudí alebo svojho priateľa k hre a ak váš alebo niekto iný neaktualizoval hru na najnovšiu verziu, tento problém sa môže vyskytnúť na klientovi Steam.

V súčasnosti neexistujú žiadne známky toho, že by mali rovnaké problémy s pripojením pre prehrávače s jedným režimom v Steam. To znamená, že režim pre viacerých hráčov má iba túto verziu, ktorá je nesprávne upravená.

1, Overte herné súbory

Najprv musíte overiť herné súbory na klientovi Steam, aby ste opravili chýbajúce alebo poškodené herné súbory.

Spustite program Steam> Prejsť do knižnice> Pravým tlačidlom myši kliknite na hru Terraria zo zoznamu hier (ľavá strana). Ďalej kliknite na položku Vlastnosti> Prejsť na kartu Miestne súbory. Vyberte možnosť Overiť súbory ochrany osobných údajov hry. Počkajte na proces overenia a reštartujte klienta Steam. Teraz znova spustite hru Terraria a skontrolujte, či je problém s multiplayerom vyriešený alebo nie.

2, Preinštalujte hru

Môže sa tiež stať, že vaše herné súbory boli počas procesu aktualizácie nejakým spôsobom poškodené alebo chýbali. V takom prípade vám odporúčame hru odinštalovať a znova nainštalovať.

Otvorte klienta Steam> Prejsť do knižnice. Pravým tlačidlom myši kliknite na hru Terraria> Kliknite na položku Spravovať> Vybrať odinštalovať. Môže to chvíľu trvať, pretože budete musieť reštartovať počítač. Otvorte klienta Steam a preinštalujte hru Terraria.

To je všetko, chlapci. Dúfame, že táto príručka bola pre vás užitočná a vykonaním týchto krokov sa nám podarilo vyriešiť problém s pripojením vo vašej hre Terraria. Ak máte akékoľvek otázky, komentár nižšie.