Ako môžem odstrániť svoj účet Epic Games?

Ako môžem odstrániť svoj účet Epic Games? 1

Epic Games, Inc. súvisí s videohrami, ktorá bola založená v roku 1991 1991 Potomac, Maryland, USA. Epické hry, ktoré začal Tim Sweeney so sídlom, sú v Cray v Severnej Karolíne. Epic Games ponúka prvotriedne služby na celom svete. Hlavnými produktmi sú Unreal Engine, Epic Game Store, Unreal Series, Gears Of War Series, Fortnite,

Unreal engine, vyvinutý spoločnosťou Epic Games, je komerčne dostupný herný engine. Neplatný motor tiež riadi interne vyvinuté videohry, ako je Fortnite ako aj nereálne zariadenia s vojnovými a nekonečnými čepeľami. Epic Games je najlepšie známy pre svoju fantastickú hru, napríklad ZZT, vyvinutú jej zakladateľom.

Ako môžem odstrániť svoj účet Epic Games? 2

Čo je to účet EPIC? Prečo je to povinné?

Je to bezplatný účet, ktorý vám poskytuje prístup k rôznym službám, ktoré ponúkajú hry EPIC. Niektoré hry sú zadarmo, zatiaľ čo iné nie. Jediný spôsob, ako môžete hrať, je, ak máte epický herný účet, Fortnite Na to, aby bolo možné hrať na účet, potrebujú epické hry, pretože využíva epické hry a služby API.

Ako funguje účet Epic Games Fortnite

Ak chcete hrať Fortnite Battle Royale, hráči sa musia najprv zaregistrovať na účet Epic Games. Používatelia sa môžu zaregistrovať buď na webovej stránke hry Epic, alebo pravdepodobne prostredníctvom hry Epic. Musíte stlačiť registračné tlačidlo a dostanete sa na stránku registrácie. Mnohým používateľom je však ťažké deaktivovať účet pre epické hry. Keď vymažú svoj účet, epické hráčske konto sa vygeneruje automaticky, keď začnú hrať Fortnite na Nintendo Switch, XBOX ONE alebo play station a mnoho ďalších herných zariadení.

Ako odstránim váš účet Epic Games?

Je trochu mätúce odstrániť e-mailový herný účet Fortnite, pretože Fortnite laň nemá svoj účetový systém. V ideálnom prípade záleží na epickom hernom účte, ktorý ukladá hry, pokrok používateľov, nákupy atď.

Pri prvom hraní Fortnite, museli ste sa prihlásiť do epického herného účtu ako všetci ostatní Fortnite player. Ak teda naozaj chcete svoje odstrániť Fortnite dát a von, potom musíte tiež znížiť účet epického hrania.

Povinná poznámka:

Trvalá úloha je odstrániť epický účet, keď ho odstránite, keď ho musíte vytvoriť nový, keď ho chcete používať. Pred odstránením epického herného účtu sa preto uistite. Ak chcete iba výbuch, nepoužívajte svoj epický herný účet a neprihlasujte sa, keď chcete hrať.

Postup odstránenia účtu Epic Games

Odstránenie účtu je teraz jednoduché a jednoduché, ale v minulosti ste spoločnosti museli poslať e-mailom priamo žiadosť o vymazanie účtu.

Najprv musíte navštíviť stránku epic games.com vo všetkých prehľadávačoch. Prihláste sa teraz do svojho herného účtu Epic. Potom umiestnite kurzor myši na názov účtu v pravom hornom rohu a v rozbaľovacej ponuke vyberte položku Účet. Teraz prejdite nadol do dolnej časti stránky a kliknite na VISIT ACCOUNT DELETE. Od služby Epic Gaming Service, ktorá má bezpečnostný kód na potvrdenie odstránenia účtu, dostanete e-mail. Potom musíte zadať tento bezpečnostný kód a kliknúť na potvrdenie žiadosti o odstránenie. Po kliknutí na HOTOVO sa na obrazovke zobrazí potvrdzovacia správa. Čas na odstránenie vášho účtu môže trvať až 2 Týždňov.

Čo sa stane, keď znížite svoj účet Epic Games?

Všetok pokrok nižšie Fortnite sa zníži. Nebudete môcť hrať žiadnu hru, ktorú ste si zakúpili od spoločnosti Epic Games. Zoznam epických hier vášho priateľa bude odstránený alebo odstránený. Ak máte akýkoľvek obsah, ktorý je možné stiahnuť, napríklad Fortnites V-Bucks, bude tiež odstránený.

Týmto spôsobom môžete rýchlo odstrániť svoj účet EPIC. Ak máte nejaké návrhy, obráťte sa na komentár nižšie.