Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako m├┤┼żem aktualizova┼ą obchod Play v syst├ęme Android?

Ako m├┤┼żem aktualizova┼ą obchod Play v syst├ęme Android?

Google Play Store v syst├ęme Android spolu s r├Żchlym prehliada─Źom je u┼ż mnoho rokov partnerom mnoh├Żch pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu Android a pom├íha im vy┼ąa┼żi┼ą maximum zo svojich zariaden├ş. Ak chcete pou┼ż├şva┼ą dostupn├ę aplik├ície na optim├ílnej ├║rovni, mus├şte z ─Źasu na ─Źas aktualizova┼ą svoj Obchod Play v syst├ęme Android.

Google Play je ako komplexn├í aplik├ícia pre Android. Pomocou tejto aplik├ície m├┤┼żete pristupova┼ą a s┼ąahova┼ą ve─ża aplik├íci├ş, ktor├ę s├║ ┼ípeci├ílne pre v├í┼í telef├│n s Androidom.

Nie je to ├║┼żasn├ę?

Spusten├ę v marci 6 z roku 2012 je slu┼żba Google Play kombin├íciou b├Żval├Żch trhov s Androidom vr├ítane slu┼żieb Android Market, Google eBookstore a Google Music. Teraz je Google Play ofici├ílnou aplik├íciou syst├ęmu Android, kde m├┤┼żete z├şska┼ą ─Ćal┼íie aplik├ície a slu┼żby.

Moment├ílne je v slu┼żbe Google Play ve─ża aplik├íci├ş a tieto aplik├ície maj├║ ┼íirok├║ ┼ík├ílu kateg├│ri├ş. Niektor├ę aplik├ície v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą s va┼í├şm vzdelan├şm, zdrav├şm, pr├ícou, z├íbavou a mnoh├Żmi ─Ćal┼í├şmi.

teraz:

Ak chcete z├şska┼ą najlep┼íie aplik├ície, slu┼żby a zabezpe─Źenie zo slu┼żby Google Play, odpor├║─Źame aktualizova┼ą aplik├íciu. Aktualiz├ície niekedy poskytuj├║ nov├Ż obsah a opravuj├║ chyby, probl├ęmy a chyby, ktor├ę mohla ma┼ą predch├ídzaj├║ca verzia.

Aj ke─Ć zariadenia Android zvy─Źajne aktualizuj├║ Google Play automaticky, niektor├ę z nich nemaj├║ najnov┼íiu verziu. Niektor├ş pou┼ż├şvatelia tie┼ż mohli omylom alebo ├║myselne deaktivova┼ą svoju aplik├íciu Google Play a nem├┤┼żu ju okam┼żite aktualizova┼ą.

Mo┼żno v├ís zauj├şma:

Ako spr├ívne aktualizujem Obchod Play v syst├ęme Android?

Nemus├şte sa u┼ż viac ─Źudova┼ą, preto┼że sme zostavili tohto praktick├ęho sprievodcu, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że zisti┼ą to. T├íto pr├şru─Źka v├ím umo┼żn├ş bezprobl├ęmov├║ a bezprobl├ęmov├║ aktualiz├íciu slu┼żby Google Play v priebehu nieko─żk├Żch min├║t.

Ak v├ís zauj├şma, ako zak├íza┼ą otravn├ę aplik├ície, pre─Ź├ştajte si n├í┼ího sprievodcu o tom, ako deaktivova┼ą aplik├ície automatick├ęho sp├║┼í┼ąania v syst├ęme Android.

metóda 1: Automatická aktualizácia

Mnoho z nov├ę telef├│ny s Androidom dnes poskytnite najnov┼íiu verziu pri k├║pe. Mus├şte len skontrolova┼ą, ak├║ verziu m├íte.

 1. Vo svojom smartf├│ne otvorte ikonu Obchodu Play. Zd├í sa, ┼że ide o aktovku s farebn├Żm tla─Źidlom prehr├ívania v strede.

  Ikona obchodu Play

  Ikona obchodu Play

 2. Na ─żavej strane obrazovky Obchod Play kliknite na tla─Źidlo pos├║va─Źa (tri vodorovn├ę ─Źiary). Potom sa zobraz├ş rozba─żovacia ponuka.

  Posu┼łte tla─Źidlo ponuky

  Posu┼łte tla─Źidlo ponuky

 3. V ponuke vyh─żadajte a kliknite na polo┼żku Nastavenia.

  nastavenie

  nastavenie

 4. Pos├║vajte sa nadol po obrazovke, k├Żm neuvid├şte ─Źas┼ą About. Kliknut├şm na verziu Obchodu Play zist├şte, ak├í je aktu├ílna verzia Obchodu Play.

  Verzia obchodu Play

  Verzia obchodu Play

  Obchod Play v├ís tie┼ż bude informova┼ą, ┼że je po kliknut├ş na neho aktu├ílny.

  Obchod Play je aktuálny

  Obchod Play je aktuálny

metóda 2: Manuálna aktualizácia

Ak m├íte telef├│n s Androidom automaticky sa neaktualizuje aplik├ície vo va┼íom smartf├│ne vr├ítane Google Play Store, m├┤┼żete to urobi┼ą manu├ílne.

 1. Je to podobn├ę ako v Krokoch 1-3 met├│dy automatickej aktualiz├ície. Mus├şte otvori┼ą aplik├íciu Obchod Play, kliknite na tla─Źidlo ponuky sn├şmky a vyberte polo┼żku Nastavenia, vyh─żadajte ─Źas┼ą Inform├ície a skontrolujte, ─Źi je k dispoz├şcii aktualiz├ícia.

 2. Po zobrazen├ş kontextovej spr├ívy kliknite na tla─Źidlo OK, ktor├í nazna─Źuje, ┼że sa stiahne a nain┼ítaluje nov├í verzia Obchodu Play. Ak je s┼ąahovanie pomal├ę, zr├Żchlite telef├│n ktor├ę v├ím pom├┤┼żu r├Żchlej┼íie a ─żah┼íie stiahnu┼ą.

  Stiahnite si nov├║ verziu

  Stiahnite si nov├║ verziu

Stiahnite si aplikácie

Stiahnite si aplikácie

Stiahnite si aplikácie

Ak m├íte najnov┼íiu verziu Obchodu Play, m├┤┼żete si do telef├│nu jednoducho stiahnu┼ą najnov┼íie aplik├ície alebo aktualizova┼ą tie star┼íie. Aplik├ície, ktor├ę s├║ teraz k dispoz├şcii na internete, sa l├ş┼íia od vzdel├ívania, podnikania, vo─żn├ęho ─Źasu a dokonca pom├íhaj├║ s ka┼żdodenn├Żmi ─Źinnos┼ąami ─żud├ş.

Aplik├ície si m├┤┼żete stiahnu┼ą a aktualizova┼ą ru─Źne prihl├ísen├şm svojej e-mailovej adresy a hesla do svojho ├║─Źtu Google. Na druh├║ stranu, ve─ża z smartphones dnes aktualizujte tieto aplik├ície automaticky, m├┤┼żete vypnite to v nieko─żk├Żch krokoch.

S├║visiace ot├ízky Ostatn├ş ─żudia sa p├Żtaj├║

─îo s├║ s├║bory APK?

APK znamen├í bal├şk Android a je to typ s├║boru, ktor├Ż Android pou┼ż├şva na distrib├║ciu a in┼ítal├íciu aplik├íci├ş.

S├║ aplik├ície zo slu┼żby Google Play bezpe─Źn├ę?

├üno, Google zais┼ąuje, ┼że aplik├ície, ktor├ę pon├║kaj├║, s├║ pre pou┼ż├şvate─żov bezpe─Źn├ę.

Potrebujete na pou┼ż├şvanie slu┼żby Google Play ├║─Źet Google?

├üno. Ak chcete pou┼ż├şva┼ą slu┼żbu Google Play, mus├şte sa prihl├ísi┼ą do svojho ├║─Źtu.


záver

Vedie┼ą, ako s telef├│nom manipulova┼ą vr├ítane s┼ąahovania a aktualiz├ície aplik├íci├ş, ┼íetr├ş v├í┼í ─Źas a ├║silie. Nau─Źte sa, ako aktualizova┼ą obchod Play v syst├ęme Android, nemus├şte by┼ą technick├Ż.

Ak pozn├íte ─Ćal┼íie sp├┤soby aktualiz├ície obchodu Play, povedzte n├ím, ako v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch a potom zdie─żajte tento pr├şspevok na svojej ob─ż├║benej platforme soci├ílnych m├ędi├ş, aby svojim priate─żom pomohol z├şska┼ą najnov┼íiu verziu Google Play Store,

Odpor├║─Źan├Ż obr├ízok.