Ako minimalizova┼ą program Outlook pre Office 365 v akt├şvnom paneli ├║loh Windows 10

Na odosielanie a prij├şmanie e-mailov mus├ş by┼ą spusten├Ż program Outlook, rovnako ako ak├Żko─żvek e-mailov├Ż klient pre stoln├ę po─Ź├şta─Źe. To by nemal by┼ą probl├ęm, ale zd├í sa, ┼że ke─Ć minimalizujete aplik├íciu Outlook, nejde do syst├ęmovej li┼íty. Namiesto toho je minimalizovan├í, napr├şklad v in├Żch aplik├íci├ích. Chrome alebo Pozn├ímkov├Ż blok, kde je okno minimalizovan├ę, ale st├íle otvoren├ę a aplik├ícia sa vykon├íva na paneli ├║loh. Toto je predvolen├ę spr├ívanie aplik├ície, ale program Outlook for Office 365 na syst├ęmovej li┼íte m├┤┼żete minimalizova┼ą zmenou mal├Żch a dobre skryt├Żch nastaven├ş. To by ste mali urobi┼ą.

Minimalizujte program Outlook do syst├ęmovej li┼íty

Otvorte program Outlook a minimalizujte ho. T├Żmto sa na paneli ├║loh zobraz├ş ikona na z├íklade predvolen├ęho spr├ívania.

Otvorte syst├ęmov├║ li┼ítu a otvorte ponuku prete─Źenia ikon. Uvid├şte tam ikonu programu Outlook. Ak je program Outlook zanepr├ízdnen├Ż, m├┤┼żete vidie┼ą r├┤zne typy ikon, napr. ikona s dvoma ob├ílkami ozna─Źuj├║ca, ┼że spr├íva sa odosiela / prij├şma, alebo nie─Źo in├ę v z├ívislosti od toho, ─Źo rob├ş aplik├ícia. Kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi na modr├║ ikonu programu Outlook alebo ak vid├şte in├║ ikonu, kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi na ikonu.

Z kontextovej ponuky vyberte mo┼żnos┼ą ÔÇ×Skry┼ą pri minimaliz├íciiÔÇť.

Ikona programu Outlook zmizne z panela ├║loh a objav├ş sa iba na paneli ├║loh. T├íto ikona ozna─Źuje, ┼że aplik├ícia st├íle be┼ż├ş, a preto m├┤┼że odosiela┼ą a prij├şma┼ą spr├ívy. Ak dvakr├ít kliknete, aplik├ícia sa maximalizuje. To je v┼íetko

Upozor┼łujeme, ┼że ak chcete aplik├íciu odosla┼ą na syst├ęmov├║ li┼ítu, mus├şte klikn├║┼ą na tla─Źidlo minimalizova┼ą. Ak kliknete na tla─Źidlo Zavrie┼ą na hlavnom rozhran├ş aplik├ície, aplik├ícia sa zatvor├ş. Program Outlook nerozli┼íuje medzi akciami zatv├írania a zatv├írania.

Minimalizujte iba efekty hlavn├ęho okna aplik├ície. Ak m├íte otvoren├ę okno e-mailu kompil├ítora a kliknete na tla─Źidlo minimalizova┼ą, v tomto okne sa minimalizuje sp├┤sob pou┼żitia in├Żch aplik├íci├ş pre stoln├ę po─Ź├şta─Źe. Na paneli ├║loh sa zobraz├ş ikona ozna─Źuj├║ca, ┼że je okno otvoren├ę. Kliknut├şm na ikonu m├┤┼żete okno maximalizova┼ą a pomocou kl├ívesovej skratky Alt + Tab m├┤┼żete prepn├║┼ą do okna.

Ide o to, ┼że ak o─Źak├ívate, ┼że pomocou tla─Źidla minimalizova┼ą v okne na p├şsanie spr├ívy r├Żchlo a ├║─Źinne skryjete e-mail, ktor├Ż p├ş┼íete, v skuto─Źnosti to nebude pr├şli┼í chr├íni┼ą. Ak m├íte nieko─żko nov├Żch spr├ív windows, alebo jednoducho dostan├║ otvoren├ę spr├ívy, v┼íetky bud├║ nalo┼żen├ę rovnak├Żm sp├┤sobom a nebud├║ pr├şstupn├ę zo syst├ęmovej li┼íty.