Ako mi Android m├┤┼że pom├┤c┼ą urobi┼ą si dom├ícu ├║lohu

Pokia─ż si pam├Ąt├ím, dom├íce ├║lohy boli pre m┼ła obrovsk├í pr├íca. Preto som v ┼íkole zostal neskoro, aby som v┼íetko dokon─Źil, k├Żm p├┤jdem domov. To bolo takmer pred desa┼ąro─Ź├şm, v t├Żchto d┼łoch sa zlep┼íila nielen kvalita dom├ícich ├║loh, ale m├┤┼żete z├şska┼ą aj extern├║ podporu. V─Ćaka kombin├ícii internetu a Androidu zvl├ídnete dom├ícu ├║lohu vo ve─żmi kr├ítkom ─Źase a absorbujete ove─ża viac inform├íci├ş ako be┼żn├í kniha. Zameranie do kni┼żnice a pr├íca s fyzick├Żmi knihami je dobr├Ż sp├┤sob, ako sa zozn├ími┼ą s ur─Źit├Żm predmetom, ale ke─Ć ste na vysokej ┼íkole a m├íte term├şny, internet je z├íchranca.

Po─Źas svojho 16 -ro─Źn├ęho vzdel├ívania som splnil ve─ża ├║loh, absolvoval mno┼żstvo sk├║┼íok a odovzdal tis├şce str├ín dom├ícich ├║loh. Ke─Ć sa pozriem sp├Ą┼ą, keby som mal po svojom boku Android spolu s pripojen├şm 4G, trvalo by mi ove─ża menej ─Źasu dosiahnu┼ą v┼íetko. Za─Źal som sa u─Źi┼ą 3-D modelovanie a ├║plne prv├Ż kr├ít ma ve─żmi bav├ş robi┼ą dom├íce ├║lohy, a to nielen preto, ┼że milujem prestavbu, ale aj Android mi stoj├ş za chrbtom. Android mi pomohol by┼ą viac organizovan├Ż a tr├ívi┼ą ─Źas zameran├Ż na u─Źenie, ne┼ż na h─żadanie materi├ílu na u─Źenie. Tu je teda nieko─żko najlep┼í├şch sp├┤sobov, ak├Żmi v├ím Android m├┤┼że pom├┤c┼ą pri dom├ícich ├║loh├ích.

1. Usporiada┼ą

V─Ćaka slu┼żbe Google budete m├┤c┼ą lep┼íie zvl├ídnu┼ą svoje dom├íce ├║lohy a zvl├ídnu┼ą ich aj v dostato─Źnom predstihu. Aj ke─Ć ste najlep┼í├ş prokrastin├ítor na svete, najlep┼íie alarmov├ę aplik├ície pre Android v├ís prebudia z opusten├ęho sp├ínku. Bud├şky som nastavoval tak, aby ma lep┼íie motivovali k dobre organizovanej pr├íci nieko─żko dn├ş pred term├şnmi.

Ako mi Android m├┤┼że pom├┤c┼ą urobi┼ą si dom├ícu ├║lohu 2

Jednou z dobr├Żch vec├ş, ktor├ę Android pon├║ka, s├║ aplik├ície na zoznam ├║loh, ktor├ę v├ím tie┼ż pom├┤┼żu skuto─Źne dobre zvl├ídnu┼ą pracovn├ę za┼ąa┼żenie. Navy┼íe m├íte v├Żhodu v tom, ┼że cel├║ dom├ícu ├║lohu rozdel├şte na men┼íie k├║sky, tak┼że sa nenech├íte odradi┼ą, ke─Ć uvid├şte kopec dom├ícich ├║loh. Uprednostnenie pr├íce, ktor├║ je potrebn├ę vykona┼ą ako prv├ę, je najlep┼í├şm sp├┤sobom, ako zvl├ídnu┼ą ve─żk├║ dom├ícu ├║lohu. Takto si najsk├┤r urob├şte dom├ícu ├║lohu z ch├ęmie, preto┼że je napl├ínovan├í na nieko─żko dn├ş, a nie na to, aby ste robili pr├şjemn├║ angli─Źtinu len preto, ┼że v├ís to bav├ş.

Ako mi Android m├┤┼że pom├┤c┼ą urobi┼ą si dom├ícu ├║lohu 3

2. Spravova┼ą ─Źas

Odstr├ínenie mal├Żch k├║skov v priebehu nieko─żk├Żch dn├ş v├ím umo┼żn├ş dokon─Źi┼ą dom├ícu ├║lohu dostato─Źne dlho pred term├şnom. Ch├ípem, ┼że je ve─żmi l├íkav├ę odlo┼żi┼ą pr├ícu a pok├║si┼ą sa ju odpracova┼ą v posledn├Żch d┼łoch, ale d├┤razne v├ím odpor├║─Źam, aby ste sa v pr├íci od┼ítiepili a ne─Źakali na obdobie ÔÇ×z├íniku a tmyÔÇť.

Ako mi Android m├┤┼że pom├┤c┼ą urobi┼ą si dom├ícu ├║lohu 4

V─Ćaka Androidu m├┤┼żete riadi┼ą ─Źas mnoh├Żmi r├┤znymi sp├┤sobmi. M├┤┼żete pou┼żi┼ą najlep┼íie aplik├ície pre kalend├ír pre Android, aplik├ície pre bud├şky pre Android alebo dokonca najlep┼íie aplik├ície pre zoznam pre Android. Ak v┼íak m├íte Google Assistant na va┼íom smartf├│ne je nastavenie pripomenut├ş ve─żmi jednoduch├ę;

Aktivujte vysloven├şm pr├şkazu OK Google alebo dlh├Żm stla─Źen├şm tla─Źidla Domov Google Assistant.Povedzte Google Assistant nastavi┼ą pripomenutie dom├ícich ├║loh. Sp├Żta sa v├ís, kedy v├ím to m├í pripomen├║┼ą, nastavte realistick├Ż ─Źas. To je v┼íetko, Google v├ím pripomenie, aby ste si v nastavenom ─Źase za─Źali ├║lohy.

3. Google Assistant

Ako mi Android m├┤┼że pom├┤c┼ą urobi┼ą si dom├ícu ├║lohu 5

Vykon├ívate ├║lohu z fyziky a potrebujete iba defin├şciu nie─Źoho mal├ęho. V d├ívnych dob├ích budete musie┼ą otvori┼ą Google, vyh─żada┼ą v├Żraz a z├şska┼ą odpovede. Na┼í┼ąastie ┼żijeme v modernej dobe, kde Google Assistant existuje. Teraz sta─Ź├ş poveda┼ą ÔÇ×Dobre GoogleÔÇť a polo┼żi┼ą ot├ízku. Nemus├şte ani nikam klika┼ą, Google Assistant zobraz├ş najvhodnej┼í├ş v├Żsledok priamo na obrazovke. Ak potrebujete viac inform├íci├ş, m├┤┼żete klepn├║┼ą na odpove─Ć a niektor├ę z├şska┼ą. Toto je jeden z najlep┼í├şch sp├┤sobov, ako u┼íetri┼ą ─Źas s u─Źebnicami a Wikip├ędiou. Vrelo odpor├║─Źam, aby ste za─Źali pou┼ż├şva┼ą Google Assistant ako v├í┼í osobn├Ż asistent dom├ícich ├║loh.

4. Z├şskajte dom├ícu aplik├íciu

Ako mi Android m├┤┼że pom├┤c┼ą urobi┼ą si dom├ícu ├║lohu 6

Aby sme v├ím pomohli s dom├ícimi ├║lohami, na webe je k dispoz├şcii ve─ża skvel├Żch aplik├íci├ş na spr├ívu dom├ícich ├║loh Google Play Store. Tu je nieko─żko z nich, ktor├ę v├ím ur─Źite pom├┤┼żu dokon─Źi┼ą pr├ícu v kr├ítkom ─Źase:

Vrelo odpor├║─Źam prv├Ż v tomto malom zozname, preto┼że je ve─żmi dobre navrhnut├Ż a pon├║ka dobr├║ rovnov├íhu medzi mana┼żmentom a pr├ícou. Ak potrebujete trochu viac ne┼ż len spr├ívcu dom├ícich ├║loh, druh├í aplik├ícia je pre v├ís najlep┼íia.

5. Spolupracova┼ą

Ako mi Android m├┤┼że pom├┤c┼ą urobi┼ą si dom├ícu ├║lohu 7

Na tej istej ├║lohe pracuje viac ─żud├ş? Spolupr├íca sa stane fu┼íkou, najm├Ą ke─Ć sa vr├ítite domov. Iste m├┤┼żete pou┼żi┼ą niektor├ę z najlep┼í├şch aplik├íci├ş na volanie pre Android na telefonovanie ka┼żd├ęmu, ale nie v┼żdy je to efekt├şvne. Preto odpor├║─Źam tieto aplik├ície na epick├║ spolupr├ícu:

Trello

Google Keep

Fl├íka─Ź

Ka┼żd├Ż bude m├┤c┼ą pomocou t├Żchto aplik├íci├ş v hre prispieva┼ą rovnomerne. Ak ste s nie─Ź├şm hotov├ş, m├┤┼żete ─żahko aktualizova┼ą v┼íetk├Żch naraz, bez toho, aby ste museli odosiela┼ą jednotliv├ę spr├ívy. V┼íetok pokrok sa zobrazuje pre v┼íetk├Żch, tak┼że nebudete musie┼ą opakova┼ą ni─Ź, ─Źo u┼ż v├í┼í priate─ż urobil.

Záver

Toto je nieko─żko skvel├Żch sp├┤sobov, ako v├ím Android m├┤┼że pom├┤c┼ą pri dom├ícich ├║loh├ích. D├║fam, ┼że s t├Żmito n├ívrhmi dok├í┼żete zabali┼ą produktivitu a doda┼ą v┼żdy pred term├şnom. Ak m├íte ─Ćal┼íie n├ívrhy, ktor├ę m├┤┼żu ─żu─Ćom pom├┤c┼ą vynikn├║┼ą pri dom├ícich ├║loh├ích, pode─żte sa o ne s nami.

Osobne by som r├íd po─Źul, ─Źo hovor├şte, preto┼że st├íle c├ştim, ako sa moja myse─ż ─Źasto t├║la. Do bud├║cna sa dr┼żte nad dom├ícimi ├║lohami.

Kredity za obrázok