Ako mi Android môže pomôcť schudnúť (Príručka pre začiatočníkov)

Ak chcete schudnúť, neexistuje jednoduchý spôsob, ako to dosiahnuť, ak sa chcete dlhodobo udržať. Vyžaduje si to odhodlanie a odhodlanie a je nepravdepodobné, že výsledky uvidíte okamžite.

Nabrať na váhe je zvyčajne dosť jednoduché, ale často je oveľa ťažšie sa z toho všetkého dostať. Či už ide o životný štýl alebo diétu, vždy môžete urobiť niečo, aby ste boli zdravší.

Bez ohľadu na to, v akom ste štádiu, môžete urobiť veľa, aby ste počas cesty zhodili niekoľko kíl.

Jedným z problémov je obrovské množstvo protichodných informácií o chudnutí. Mnoho ľudí chce, aby ste si kúpili produkt alebo si predplatili službu, a je ťažké vedieť, čo robiť.

S ohľadom na to sme vytvorili jednoduchého sprievodcu so všetkým, čo potrebujete vedieť, ako schudnúť s pomocou zariadenia Android.

Začíname

Začnite

Začiatok je často najľahšia časť. Ak naozaj chcete schudnúť, držať sa svojich plánov z dlhodobého hľadiska môže byť náročné. Kľúčové je aj zmiernenie vašich očakávaní. Bez ohľadu na to, čo ľudia hovoria, nie je zdravé schudnúť príliš rýchlo a nemá zmysel čakať zázraky.

Stabilné chudnutie je vždy najlepšia voľba a disciplína vám pomôže udržať si ju v budúcnosti, ak ste v priebehu rokov bojovali s problémami s hmotnosťou.

Existuje veľa ľudí, ktorí sľúbia čokoľvek a všetko v snahe vziať vaše peniaze, a mnoho ľudí sa chytilo podvodov, pretože sa tak veľmi snažia rýchlo schudnúť.
Diétny podvod

(Dávajte si pozor a nekúpte len to, čo sa vám páči. Pred investovaním peňazí do služby, ktorá môže byť k dispozícii zadarmo, si všetko preštudujte.)

V prvom rade si musíte zaobstarať niekoľko aplikácií a služieb, ktoré vám na ceste pomôžu. Vyberte si telefón a prezrite si Obchod Play.

Je z čoho vyberať, takže zatiaľ počkajte, ale pripravte sa na neskoršie stiahnutie v tomto zozname.

Viac sme uviedli v sekcii nižšie, ale najskôr musíte zistiť, čo musíte urobiť, aby ste schudli.

Identifikácia toho, čo musíte urobiť

ID

Niekedy sa dá jednoduchšie povedať, ako urobiť, ale musíte zistiť, čo sa snažíte zlepšiť. Či už je to zmena vášho metabolizmu, alebo jete príliš veľa, musíte presne identifikovať, čo vám bráni schudnúť práve teraz.

Ak sa napríklad pri práci príliš občerstvujete pri stole, mohlo by byť dobré použiť počítadlo kalórií, aby ste získali približnú predstavu o tom, koľko by ste museli cvičiť, aby ste sa zbavili prebytku. Nasleduje odkaz na obľúbenú aplikáciu.

Ikona CC

Calorie Counter je jednou z najobľúbenejších aplikácií v obchode a pomôže vám sledovať veci. Stojí to za stiahnutie.

Ak nejete toľko, možno budete musieť trochu viac cvičiť, alebo urobte niekoľko zmien v tom, čo si vlastne vkladáte do úst. Ovocie a zelenina budú pre vás vždy lepšie ako dvojité cheeseburgery, takže ak je to možné, vyskúšajte zdravé jedlá.

Ronaldo Donaldo

Nadváha má na svedomí predovšetkým váš životný štýl. Je to dobré, pretože to znamená, že máte schopnosť vykonať potrebné zmeny. Počas celého dňa budete pravdepodobne musieť obetovať niekoľko dobrôt, ale je to možné, ak to naozaj chcete urobiť.

Ak chcete pomôcť s chudnutím, tu je zoznam s 5 z najlepších aplikácií, ktoré vám pomôžu. Od aplikácie na sedemminútové cvičenie až po nástroj na sledovanie chudnutia existuje množstvo aplikácií, ktoré vám môžu pomôcť, hneď ako zistíte veci, ktoré chcete zmeniť.

Diéta a kontrola kalórií

Simpsonova diéta

Módne diéty mali zomrieť so Šialenou žabou a všetkým ostatným, čo bolo na začiatku roku 2000 hrozné. Stále je z čoho vyberať, aj keď sa lekári a odborníci na výživu stále nevedia zhodnúť na tom, čo je pre vás najlepšie.

Tak či onak, niektoré z ich rád sú v zásade všeobecne akceptované, takže uvádzame niektoré z hlavných bodov, ktoré je potrebné mať na pamäti:

Chirurgička pre chudnutie, doktorka Sally Nortonová, urobila v denníku Daily Mail skvelú poznámku:

“Výskum ukazuje, že najmä keď chcú ženy schudnúť, začnú držať diétu.” Výskum bohužiaľ ukazuje, že je veľmi nepravdepodobné, že by to viedlo k dlhodobému chudnutiu. Do roka po diéte sa viac ako 85 percent ľudí vráti k všetkej svojej stratenej hmotnosti a ešte viac. To potom môže viesť k utrpeniu pri jo-jo diéte, ktoré viedlo mnoho žien k tomu, že stratili zo zreteľa bežné stravovacie návyky. A čo viac, môže to mať vplyv aj na vaše telo, pretože najnovšie dôkazy naznačujú zvýšené riziko cukrovky nad rámec skutočnej telesnej hmotnosti. “

Jej rada je cvičiť, obmedziť občerstvenie medzi jedlami a viac spať. Znie to ako dobrá kombinácia, ak chcete byť zdravší, ale niekedy sa to dá jednoduchšie povedať, ako urobiť.

Ak chcete začať regulovať spánkový režim, existuje mnoho aplikácií, s ktorými si môžete pomôcť.

Ikona SB

SleepBot je bezplatná možnosť s mnohými nastaveniami a funkciami, s ktorými sa dá hrať. K dispozícii je veľa, tak sa pozrite do obchodu.

Často som príliš zaneprázdnený na to, aby som počas dňa jedol v bežných časoch jedla, a viním sa z toho, že neustále občerstvujem. Ak by som chcel schudnúť, bolo by to prvé miesto, kde by som začal, a ak by som si zaznamenal, koľko toho zjem, pomohlo by mi to regulovať a efektívnejšie to zvládať. (Pravdepodobne by som na to použil aplikáciu.)

Stiahnutie si diétneho denníka je užitočné, ak sa snažíte schudnúť alebo sa snažíte niečo schudnúť! Tu je jedna z najlepších aplikácií diétneho diára, ktorú si môžete stiahnuť.

Malé a jednoduché kroky, ako sú tieto, často začnú časom ťažiť a nakoniec sa stanú druhou prirodzenosťou. (Dúfajme.)

Výhody cvičenia

Niekedy je ťažké pochopiť, prečo ľudia milujú cvičenie. V hĺbke duše sa to dosť opakuje a je nudné robiť to dlhší čas. Ľudia samozrejme vždy spomínajú endorfíny …

Wiki endorfín

Je vedecky dokázané, že cvičením sa budete cítiť dobre, pretože endorfíny sa vyrábajú tak, aby blokovali bolesť. Je to veľká prírodná maxima a často môže byť aj návyková. Preto každý pozná niekoho, kto zrazu urobil z telocvične druhý domov, pretože jeho život sa teraz točí okolo cvičenia.

Ron Anchor

Nemusíte byť takí, aby ste cítili pozitíva zdravšieho tela, a dokonca aj päť minút sem a tam počas celého dňa môže znamenať rozdiel.

Ak je to všetko, čo môžete mať, vyskúšajte túto skvelú aplikáciu na päťminútové cvičenie pre Android.

5  Min

Je pravda, že na chudnutie nepotrebujete cvičiť, ale často idú ruka v ruke. Ak sa snažíte schudnúť, môžete jesť menej, ale cvičenie vám pomôže posilniť a nabrať svaly.

Ak hľadáte novú fitness aplikáciu, tu je zoznam s desiatimi najlepšími, ktoré sú v obchode k dispozícii. (Platené verzie majú spravidla viac funkcií, takže ak ich chcete brať obzvlášť vážne, stojí za to minúť pár dolárov.)

Význam spánku

Spánok je tiež dôležitejší, než za aký ho zvykneme pripisovať.

Umožňuje nám zotaviť sa a dokonca spaľuje kalórie, ale vedeli ste, že vám tiež pomáha schudnúť nepriaznivejšími spôsobmi?

Unavení ľudia majú tendenciu jesť viac a štúdie ukazujú, že nedostatočný spánok zvyšuje dennú aktivitu len zhruba 5 percent.

Účastníci štúdie jedli viac jedla, pretože boli unavení, a „zistenia poskytujú dôkaz, že spánok hrá kľúčovú úlohu v energetickom metabolizme. Dôležité je, že demonštrujú fyziologické a behaviorálne mechanizmy, pomocou ktorých môže nedostatočný spánok prispievať k nadváhe a obezite. “

Frink

Inými slovami, dobrý spánok by mohol byť rozdiel, ak nevidíte žiadne výsledky iba z diéty a cvičenia a neskoré neskoré vstávanie zvýši celkovú spotrebu kalórií.

Nadmernému používaniu mobilného telefónu sa pripisuje aj nedostatok spánku, pretože sa v noci nevieme odtrhnúť od obrazovky. Skúste si na hodinu ľahnúť a odložiť telefón. Umelé svetlo môže poškodiť váš mozog a únava vás bude dlhodobo ovplyvňovať.

Ak si nie ste istí, koľko spánku by ste mali spať, snažte sa zaistiť pravidelný spánok. (Väčšinou sa prebúdzam tesne pred spustením budíka, a to je vo všeobecnosti dobré znamenie.)

Aké aplikácie mám používať?

Diéta

Vzhľadom na veľký počet dostupných možností môže byť ťažké nájsť tie najlepšie v Obchode Play. Väčšina aplikácií v nižšie uvedených zoznamoch je úplne bezplatná, preto si ich prezrite, ak nájdete niečo, čo sa vás týka.

V minulosti sme na túto tému vykonali dosť práce, takže tu nájdete niekoľko odkazov, ak hľadáte konkrétnu aplikáciu.

Ak potrebujete návrh na niečo, o čom sme nehovorili, dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie!

Komunity a iná pomoc
Komunity

Nemali by ste sa spoliehať iba na to, že vás zariadenie dostane tam, kde potrebujete. Existuje toľko skupín online (a vonku v skutočnom svete), ktoré vám môžu pomôcť, keď sa cítite na dne, alebo ak máte pocit, že máte pokušenie zbaliť to všetko, ak nevidíte skvelé výsledky.

Chudnutie s priateľom alebo partnerom môže byť tiež skvelým spôsobom, ako sa ho držať, a niekedy je dobré pridať k chudnutiu alebo cvičeniu priateľský súťaživý prvok. Chodiť do posilňovne môže byť prvý krát strašidelný zážitok a vždy existuje istota.

Ak si nie ste istí, kde začať, môžete sa vždy obrátiť na svojho lekára. Na internete sú k dispozícii špecializované fóra, kde sa môžete opýtať, zistiť viac alebo dokumentovať svoj pokrok.

Aplikáciu, ako je Feedly, môžete používať, aby ste držali krok s najnovšími trendmi a článkami o cvičeniach, a môže vám pomôcť každý deň sa inšpirovať prispôsobenými spravodajskými kanálmi.

Feedly

Aplikácia vás dostane len tak ďaleko a mali by ste v nej vidieť niečo, čo vám pomôže zaznamenať alebo doplniť váš postup pri chudnutí. Musíte dosiahnuť svoje ciele a nie je dôvod sa znepokojovať, ak nevidíte okamžité výsledky.

Záver

Ak chcete schudnúť, je to možné, pokiaľ budete správne plánovať a urobíte maximum, aby ste to dodržali. Ak chcete vidieť rozdiely, často budete musieť svoj životný štýl tak trocha zmeniť, takže nemá zmysel investovať čas a peniaze, ak vás skutočne neobťažuje držať sa ho dlhodobo.

Tak či onak, viac spánku a lepšia diéta vám vždy zaistí dobrý pocit, takže ak máte pocit, že ste trochu skleslí, vyskúšajte to. Chvíľu môže trvať, kým si všimnete rozdiely, ale bude to stáť za to.

Udržať si váhu môže byť rovnako ťažké, takže si nemyslite, že práca bude dokončená, keď dosiahnete svoj cieľ. Údržba je jednoduchšia ako opakovanie všetkého a jojo diéta môže byť pre vaše zdravie mimoriadne škodlivá.

Pomohli sme vás inšpirovať k tomu, aby ste začali chudnúť? Máte nejaké tipy pre ostatných, ktorí sa pokúšajú schudnúť? Dajte nám vedieť svoje myšlienky v nižšie uvedených komentároch!

Pripojte sa a vyjadrite svoj názor s radosťou z používateľského účtu Android!

Ako mi Android môže pomôcť schudnúť (Príručka pre začiatočníkov) 2

Odporúčaný kredit obrázku