Ako k├║pi┼ą najlep┼íiu invertorov├║ bat├ęriu v Indii?

Pot├Żkate sa vo svojom bydlisku s pravideln├Żm zhadzovan├şm z├í┼ąa┼że? V Indii je to bohu┼żia─ż be┼żn├Ż jav. Existuje v┼íak nieko─żko sp├┤sobov, ako m├┤┼żete t├║to situ├íciu napravi┼ą. M├┤┼żete pou┼żi┼ą napr├şklad (naftov├Ż) gener├ítor. Vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov je v┼íak t├íto vo─żba drah├í a n├íro─Źn├í na ├║dr┼żbu.

Existuje v┼íak ─Ćal┼í├ş jednoduch┼í├ş sp├┤sob boja proti probl├ęmu zni┼żovania z├í┼ąa┼że. Odhadol si to spr├ívne. Invertorov├Ż a invertorov├Ż bat├ęriov├Ż syst├ęm

Povedzme, ┼że m├íte meni─Ź. ─îo teraz?

─Äal┼í├şm krokom bude v├Żber najlep┼íej invertorovej bat├ęrie kompatibilnej s va┼íim meni─Źom. A ako to urob├şte? Nebojte sa! Sme tu, aby sme v├ím pomohli.

Ak├ę faktory mus├şte zv├í┼żi┼ą pri k├║pe najlep┼íej invertorovej bat├ęrie?

Nem├┤┼żete si k├║pi┼ą hocijak├║ invertorov├║ bat├ęriu z trhu alebo online. Aby ste dosiahli to najlep┼íie na z├íklade svojich konkr├ętnych po┼żiadaviek, mus├şte ma┼ą na pam├Ąti nieko─żko r├íd. Tu je p├ír tipov od n├ís.

Obr├ízok so s├║hlasom: sveteln├Ż

 • Kompatibilita s va┼íim meni─Źom

Na indickom trhu je k dispoz├şcii nespo─Źetn├ę mno┼żstvo modelov invertorov. Nie v┼íetky s├║ kompatibiln├ę so v┼íetk├Żmi ostatn├Żmi bat├ęriami. Niektor├ę na svoj chod potrebuj├║ ┼ípeci├ílny druh bat├ęrie. Pred k├║pou jednej z najlep┼í├şch invertorov├Żch bat├ęri├ş preto mus├şte porozumie┼ą svojim po┼żiadavk├ím na meni─Ź.

A potom si k├║pte bat├ęriu, ktor├í je kompatibiln├í s va┼íim konkr├ętnym modelom meni─Źa. Existuje nieko─żko invertorov├Żch bat├ęri├ş s invertormi, ktor├ę s├║ univerz├ílne kompatibiln├ę. Ak nechcete tr├ípenie, m├┤┼żete si da┼ą jeden z nich.

Dod├ívka energie sa l├ş┼íi od oblasti k oblasti. Mohlo by by┼ą 4-5 napr├şklad hodiny zhodenia z├í┼ąa┼że v konkr├ętnej oblasti 1-2 hodiny v inom. Tak┼że by ste mali dosta┼ą najlep┼íiu invertorov├║ bat├ęriu pre va┼íu konkr├ętnu situ├íciu, ktor├í v├ím poskytne po┼żadovan├║ z├ílohu bat├ęrie. ─îas z├ílohovania bat├ęrie m├┤┼żete ─żahko zmera┼ą. Tu je postup:

Predpokladajme napr├şklad, ┼że chcete be┼ża┼ą 2 LED ┼żiarovky s v├Żkonom 18 wattov, 1 stropn├Ż ventil├ítor s v├Żkonom 60 wattov a LED telev├şzor s v├Żkonom 50 wattov – a chcete pozna┼ą najoptim├ílnej┼íiu ve─żkos┼ą bat├ęrie pre 6 hodiny v├Żpadok pr├║du. Existuj├║ zna─Źky ako Luminous, ktor├ę v├ím poskytuj├║ ─żahko pou┼żite─żn├║ online kalkula─Źku za┼ąa┼żenia.

Typy invertorov├Żch bat├ęri├ş pre dom├ícnos┼ą

Pre meni─Źe je k dispoz├şcii mno┼żstvo typov bat├ęri├ş. Pod─ża svojich po┼żiadaviek sa mus├şte rozhodn├║┼ą, ktor├Ż typ bat├ęrie si vyberiete.

 1. G├ëLOV├ë bat├ęrie
 2. Bat├ęrie s r├║rkov├Żmi plat┼łami
 3. Ploch├ę bat├ęrie

GELOV├ü bat├ęria

Tieto bat├ęrie pou┼ż├şvaj├║ inovat├şvnu technol├│giu pridan├şm jemn├ęho kremi─Źit├ęho pr├í┼íku do bat├ęrie vo vn├║tri, aby sa vytvoril GEL. Aj ke─Ć s├║ tieto bat├ęrie drah┼íie ako ploch├ę alebo trubicov├ę odrody, vynahr├ídzaj├║ to bez n├íkladov na ├║dr┼żbu elektrolytu, zv├Ż┼íenej ├║─Źinnosti nab├şjania a vy┼í┼íej konzistencie. Na sveteln├║ bat├ęriu INVERGEL IGSTJ 18000 je poskytovan├í z├íruka 48 mili├│nov. Akon├íhle je namontovan├Ż vo va┼íej dom├ícnosti, zabudnete na v├Żpadky pr├║du a probl├ęmy s ├║dr┼żbou bat├ęrie! G├ęlov├í bat├ęria nevy┼żaduje doplnenie vody. Zaru─Źuje a┼ż o 20% vy┼í┼í├ş v├Żkon, dlh┼íiu ┼żivotnos┼ą a konzistentnej┼íie z├ílohovanie ako bat├ęria destilovanej vody V├Żhody:

 • Pri nedostatku tekut├ęho elektrolytu nevyte─Źie z bat├ęrie, ak je prevr├íten├Ż na bok.
 • Vy┼í┼íia tolerancia vo─Źi po┼íkodeniu hlbok├Żm v├Żbojom.
 • Pred─║┼żen├í trvanlivos┼ą, n├şzka r├Żchlos┼ą samovyb├şjania.
 • Stabiln├í kvalita a vysok├í konzistencia.

Nev├Żhody:

 • Drah┼íie ako ploch├ę alebo trubicov├ę bat├ęrie

Bat├ęria s trubicovou doskou

Tieto bat├ęrie maj├║ pokro─Źil├║ kon┼ítrukciu a s├║ odpor├║─Źan├ę do oblast├ş s dlhotrvaj├║cim v├Żpadkom pr├║du. Napriek tomu, ┼że s├║ tieto bat├ęrie drah┼íie ako typy ploch├Żch dosiek, vynahr├ídzaj├║ ich dlh┼íou ┼żivotnos┼ąou, men┼íou ├║dr┼żbou a vy┼í┼íou spo─żahlivos┼ąou. S men┼í├şm kladn├Żm odlupovan├şm do┼íti─Źiek poskytuj├║ r├║rkov├ę bat├ęrie a┼ż o 30% dlh┼íiu ┼żivotnos┼ą ako bat├ęrie s ploch├Żmi plat┼łami.

V├Żhody:

 • Postaven├Ż pre oblasti s dlh├Żmi a ─Źast├Żmi v├Żpadkami pr├║du
 • Vzh─żadom na svoj dizajn vy┼żaduje menej dop─║┼łania vody ako bat├ęrie s ploch├Żmi doskami – jednoduchos┼ą, s ktorou kyselina cirkuluje okolo kon┼ítrukcie r├║rkov├Żch dosiek. Pojme ve─ża destilovanej vody, ─Źo ich teoreticky rob├ş menej n├íchyln├Żmi na r├Żchle vysychanie
 • Spo─żahlivej┼íie ako ploch├ę bat├ęrie
 • Obvykle sa poskytuje dlh┼íia z├íru─Źn├í doba ako odroda ploch├Żch tanierov

Nev├Żhody:

 • Drah┼íie ako ploch├ę bat├ęrie

Na z├íklade celkovej ve─żkosti s├║ trubicov├ę bat├ęrie op├Ą┼ą rozdelen├ę na 2 typy:

 1. Porovnate─żne men┼í├ş a kompaktnej┼í├ş. Pou┼ż├şva sa v oblastiach, kde je obmedzen├Ż priestor.
 2. Vy┼żaduje sa porovnate─żne vy┼í┼íia ├║dr┼żba, pokia─ż ide o dopl┼łovanie vody
 1. Najvhodnej┼íie pre oblasti s dlh├Żm v├Żpadkom pr├║du – Vysoko spo─żahliv├ę
 2. Vy┼żaduje sa minim├ílna ├║dr┼żba, pokia─ż ide o dopl┼łovanie vody
 3. Dlh├í ┼żivotnos┼ą – na LUMINOUS LIFEMAX bat├ęriu je poskytovan├í z├íruka 75M

Ploch├í bat├ęria

Tieto bat├ęrie sa odpor├║─Źaj├║ do oblast├ş s ─Źast├Żm v├Żpadkom pr├║du a do oblast├ş, kde nie je pr├şli┼í dlh├Ż v├Żpadok pr├║du. Aj ke─Ć s├║ tieto bat├ęrie relat├şvne lacn├ę, vy┼żaduj├║ pravideln├║ ├║dr┼żbu (dop─║┼łanie vody), aby udr┼żali optim├ílny v├Żkon.

V├Żhody:

 • Lacn├ę a ─żahk├ę do vrecka

Nev├Żhody:

 • Vy┼żadova┼ą pravideln├║ ├║dr┼żbu
 • Maj├║ krat┼íiu ┼żivotnos┼ą ako r├║rkov├ę bat├ęrie
 • Neodpor├║─Źa sa na dlhodob├ę v├Żpadky pr├║du

M├┤┼żete h─żada┼ą online a z├şska┼ą najlep┼íiu invertorov├║ bat├ęriu pre svoj domov od spo─żahliv├Żch zna─Źiek, ako je Luminous. Pon├║kaj├║ nespo─Źetn├ę mno┼żstvo mo┼żnost├ş invertorov├Żch bat├ęri├ş pre r├┤zne druhy meni─Źov. Ste len jedno kliknutie od z├şskania najlep┼íieho z├ílo┼żn├ęho nap├íjacieho rie┼íenia pre v├í┼í domov.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/2KmpatA