Ako kúpiť lacný mobilný telefón Samsung: The Ultimate Guide # 1

Za nový mobilný telefón NEMÁTE VŽDY najvyššiu cenu. V tejto príručke vám ukážeme, ako nakupovať lacné telefóny Samsung …


Vo veku $ $ 1, 000 smartphonesZískať dobrú hodnotu za peniaze je čoraz ťažšie a ťažšie, pokiaľ plánujete svoj telefón v nasledujúcich 10 rokoch používať. Telefóny sú drahšie ako kedykoľvek predtým, takže získanie najnovšej a najlepšej technológie je teraz oveľa ťažšie ako kedykoľvek predtým, najmä ak máte rozpočet.

Existuje však niekoľko možností. Lacnejšia možnosť. A ak po získaní atraktívnej hodnoty za peniaze, # cesta 1 Lacnejší telefón Samsung používa renovovaný model. Prečo môžeš Ušetrite asi 40% pre staršie staršie modely, ako je Samsung Galaxy S9 a Samsung Galaxy poznámka 8,

Aktualizácia NEVYUŽÍVA použité …

Ak si kúpite telefón z druhej ruky prostredníctvom eBay alebo Craigovho zoznamu, pravdepodobne ho bude používať pravdepodobne rok a viac niekto iný. Ak nie je uložený v skrinke, podvozok bude poškriabaný a pri dlhodobom používaní sa zníži všeobecná použiteľnosť mobilného telefónu. To nie je dobré. A to je realita nákupu „použitého“ mobilného telefónu prostredníctvom eBay a Craigovho zoznamu: niekto ho použil VEĽMI.

Batéria sa degraduje, čo znamená, že nie je taká efektívna, ako je táto, a aj keď telefón v puzdre používate po celé obdobie, vo vzhľade a šasi telefónu budú stále nedostatky. Naozaj nemôžete zvládnuť spory a škrabance, a to ani s mimoriadnou starostlivosťou, pretože väčšina z nich ich dobre pozná!

Miesta ako eBay a Craigov zoznam sú tiež predajné trhy. Cena určuje predajca. O tom nemáte čo povedať; ak niekto chce pre krutého človeka 600 dolárov Galaxy S9, toto je váš hovor a môžete si ho vyzdvihnúť. Vo všeobecnosti to je dôvod, prečo VŽDY odporúčame aktualizované telefóny, použité telefóny, pretože existujú rozdiely a to súvisí s kvalitou.

Je telefón aktualizovaný?

Repasované telefóny sú iba telefóny, ktoré boli z akéhokoľvek dôvodu odoslané späť do továrne. Mohlo by to byť nadbytočné zásoby v obchode alebo pri predaji bol malý problém. V oboch prípadoch je telefón odoslaný späť výrobcovi (v tomto kontexte spoločnosť Samsung), opravený a potom predaný spoločnosti, ktorá sa špecializuje na predaj renovovaných telefónov.

Repasované telefóny NIE sú telefóny, ktoré sa používajú tak, ako sa nakupujú od spotrebiteľov online; Neboli už roky používané a nebudú sa poškriabať ani poškriabať. Na všetky účely a účely vyzerajú a fungujú ako nové mobilné telefóny. iba teraz o 40% lacnejšie. A to je dôvod, prečo sú najlepšou voľbou, ak si chcete kúpiť lacné telefóny Samsung: alebo iPhone za tento problém!

Ak ste v USA UU. Alebo vo Veľkej Británii, Gazelle by mohla byť najlepšou voľbou kúpiť lacné telefóny Samsung. Všetky telefóny boli certifikované, čo znamená, že prešli dôkladným 30-bodovým testovacím procesom pred predajom. Platí to pre VŠETKY telefóny a zariadenia predávané spoločnosťou Gazelle. To je tiež dôvod # 1 prečo odporúčame Gazelle všetkým.

Rýchlym príkladom toho, koľko peňazí môžete ušetriť pri používaní služby Gazelle, je spoločnosť Samsung Galaxy poznámka 8 – telefón sa predáva za 950 dolárov, ale prostredníctvom služby Gazelle, Môžete ho nosiť za 369 dolárov! A pamätajte: už sa nepoužíva, takže bude vyzerať a bude fungovať ako nový.

Podobne môžete zober samsung Galaxy S9 stojí 369 dolárov, pod úroveň 750 USD. Niektoré telefóny Gazelle sú uzamknuté operátorom, zatiaľ čo iné sú odomknuté. Ale aj keď nemôžete nájsť odomknutý, odomknutie telefónu je celkom jednoduché: môžete urob to online za menej ako päť minút, A to platí aj pre telefóny iPhone, takže nenechajte sa ujsť, aby vás niektoré snímky operátora udržali v chode. Všetko, čo musíte urobiť, je odomknúť ho, keď ho budete mať, a môžete použiť požadovanú sieť.

Gazelle má dokonca aj novší telefón; že Samsung Galaxy S10 predáva za 649 dolárov – pod úrovňou nových 899 dolárov. Ak chcete za peniaze najlepšiu hodnotu, mali by ste ísť za vlajkovú loď z predchádzajúceho roka; Týmto spôsobom získate všetky potrebné parametre a výkon, iba za oveľa nižšiu cenu, pretože tento telefón nie je najnovší a najlepší.

Kúpte si starú vlajkovú loď spoločnosti Samsung, aby ste ušetrili peniaze

Ako kúpiť lacný telefón Samsung

Od roku 2016 sú špecifikácie a hardvér v mobilných telefónoch trochu mŕtvy. Telefón je teraz výkonnejší ako väčšina notebookov, pretože má veľké množstvo pamäte RAM, sofistikovaný displej OLED a úžasnú kameru. Veľký skok vpred, bez ohľadu na to, čo Apple A spoločnosť Samsung chce, aby ste uverili, NEDOSTATOK každý rok.

Rozdiel medzi, povedzme, Galaxy S9 a Galaxy Koncoví používatelia môžu ignorovať S10, najmä ak všetko, čo robí, je spustenie viacerých aplikácií, surfovanie po webe a fotografovanie. Nepotrebujete poslednú loď; prvý – v tomto prípade Galaxy S9: Bude to v poriadku, pretože má viac ako dosť energie a výkonu.

To je tiež HALF cena Galaxy S10, ale Galaxy S10 určite neponúka dvojnásobný výkon v žiadnej oblasti! To je pre mňa dôvod # 1 prečo by ľudia, ktorí hľadajú dobrú hodnotu, mali používať starší vlajkový model. V tomto prípade Získate vlajkový telefón Samsung 2018 Galaxy S9 (369 $) hore Galaxy S10 (649) a ušetrite tým okolo 300 dolárov.

Ide o to? Každý rok vyjdú nové mobilné telefóny, ale špecifikácie a hardvér (a dizajn) sa takmer nezmenia. Áno, je tu nárast. Jedná sa však o mierne zlepšenie, postupná zmena, ktorá nepridáva hromadné žiadosti o ceny pre tento telefón, takže ak chcete pri kúpe smartfónu získať správnu hodnotu za peniaze, venujte pozornosť tomuto tipu, vydajte aktualizovanú trasu a urobte niečo ako samsung Galaxy S9 alebo Samsung Galaxy poznámka 9 a ušetrite sa v tomto procese!

Môžete zobraziť VŠETKY Samsung Gazelle Galaxy hodnosť tu – a nezabudnite, ušetríte tým približne 40%, čo stačí na nový televízor alebo na spustenie veľmi zdravého sporiaceho účtu!