Ako ísť v noci v Persone 4 zlatý

Ako ísť v noci v Persone 4 zlatý 1

Chodiť v noci v Persone 4 Golden vám pomáha robiť niekoľko aktivít vonku. Ak ste v hre nováčikom, možno nebudete vedieť celú vec „chodiť v noci“. Ak to chcete urobiť, musíte si všimnúť určité veci, skôr ako sa v noci pokúsite ísť von. Tým, že idete von, budete tráviť viac času s členmi spoločenských vzťahov, skúmaním krčmy Shiroku a svätyne Tatsuhime.

Keď idete nakupovať, robíte v Persone pár zaujímavých vecí 4 Zlatko, možno vás bude zaujímať, ako sa v noci vysťahujete. Aby sme vám pomohli, pripravili sme tohto sprievodcu, ktorý vás prevedie všetkým, čo musíte urobiť, aby ste v noci chodili von v hre. Takže z iného dôvodu sa pozrime na to, ako ideme v noci v Persone 4 Zlatá.

Ako ísť v noci v Persone 4 zlatý

Ako ísť v noci v Persone 4 zlatý

Ak zúfalo chcete ísť v noci, prvá vec, ktorú musíte urobiť, je odomknúť Yukikoho väzenie. Funkcia ísť von v noci nie je dostupná hráčom, ktorí práve prišli do Persony 4 Zlatá. Bod, keď sa dostanete k prieskumu v noci, je, keď zachránite Chie. Po tomto incidente dostanete telefonický hovor od spoločnosti Morooka, keď sa vrátite domov. V rozhovore vás Morooka informuje o cvičebnom obleku, ktorý môžete zbierať.

Ak ste dosiahli tento bod, tu začína vaša šanca ísť von v noci v hre. Ale v zásade musíte najprv vyliezť z domu. Takže, až kým večer nezískate prácu na čiastočný úväzok, prepašujte sa v noci, keď nie je Dojima doma. Ak je Dojima doma v noci, vaša šanca ísť von v noci končí. Ale ak sa vám podarí získať prácu na čiastočný úväzok vo večerných hodinách, odstránite toto obmedzenie, vďaka ktorému vám bude Dojima dôverovať a v noci pôjdete von, aj keď je Dojima doma.

Tým, že som šiel v noci v Persone 4 Zlatá, musíte urobiť nejaké aktivity. Aj keď nemôžete v skutočnosti klasifikovať sociálne spojenie v noci, je to stále ten pravý čas pre tých hráčov, ktorí chcú stráviť nejaký kvalitný čas s členmi sociálneho prepojenia. Pohybom sa v hre s prácou na čiastočný úväzok vo večerných hodinách získate väčšiu sebadôveru spoločnosti Dojima a v prípade potreby vám umožní ísť von na vlastnú päsť. Ako som už povedal, dúfame, že prečítanie vyššie uvedenej príručky vám poskytlo cenné informácie a pomoc. Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa toho, dajte nám vedieť.

Ak máte nejaké otázky alebo potrebujete pomoc, prečítajte si aj naše tipy a triky pre iPhone, tipy a triky pre PC a tipy a triky pre Android. Vďaka!