Ako individu├ílne upravi┼ą hlasitos┼ą ka┼żdej aplik├ície

Vie┼í, ─Źo sa ti stalo. Ke─Ć ste BAM, ste v ─Źak├írni alebo dokonca v pr├íci a pokojne si prezer├íte svoj mobiln├Ż telef├│n! Otvorte jednu zo svojich aplik├íci├ş a zvuk je n├íhle hlasn├Ż. Niektor├ę aplik├ície v telef├│ne s├║ tich┼íie ako in├ę. Pri otv├íran├ş aplik├ície mus├şte zv├Ż┼íi┼ą hlasitos┼ą, aby ste ju po─Źuli, a naopak; Mus├şte ho odmietnu┼ą, preto┼że zvuk je ve─żmi nepr├şjemn├Ż. Na┼í┼ąastie existuj├║ odpovede na v┼íetko a dnes v├ím vysvetl├şme, ako m├┤┼żete Nastavte hlasitos┼ą pre ka┼żd├║ jednotliv├║ aplik├íciu na va┼íom mobilnom zariaden├ş.

Ovl├ídanie hlasitosti aplik├ície je tu na ulo┼żenie d┼ła a opravte t├║to nerovnov├íhu medzi r├┤znymi aplik├íciami vo va┼íom smartf├│ne, To v├ím umo┼ż┼łuje individu├ílne upravova┼ą a upravova┼ą hlasitos┼ą pre ka┼żd├║ aplik├íciu. Hlasitos┼ą m├┤┼żete upravi┼ą tak, aby ka┼żd├í aplik├ícia fungovala ur─Źit├Żm sp├┤sobom, ke─Ć ju otvor├şte na svojom zariaden├ş.

Ako individu├ílne upravi┼ą hlasitos┼ą ka┼żdej aplik├ície 1

Ke─Ć in┼ítalujete a otvor├şte n├ístroj, aplik├ícia Volume Volume Control v├ís vyzve, aby ste tak urobili. da┼ą nejak├ę povolenie a potom sa zobraz├ş zoznam v┼íetk├Żch aplik├íci├ş, ktor├ę ste do zariadenia nain┼ítalovali. Ak vyberiete jednu, zobraz├ş sa v├ím nieko─żko mo┼żnost├ş na ├║pravu hlasitosti. M├┤┼żete si vybra┼ą, ktor├Ż profil hlasitosti chcete pou┼żi┼ą, ke─Ć je spusten├í konkr├ętna aplik├ícia. Vo v┼íeobecnosti m├┤┼żete upravova┼ą hlasitos┼ą multim├ędi├ş, zvonenia, bud├şky, upozornenia a syst├ęm.

Po vykonan├ş ├║prav sa dotknete ikony ulo┼żenia v pravom hornom rohu obrazovky. A tam je. Ulo┼ż├ş sa profil zv├Ązku pre t├║to aplik├íciu.

Ke─Ć otvor├şm aplik├íciu v bud├║cnosti, Nastavenia hlasitosti zariadenia sa zmenia pod─ża toho, ─Źo ste nakonfigurovali v ovl├ída─Źi hlasitosti aplik├ície, ako uvid├şte v rozba─żovacom okne zobrazenom na obrazovke. Napr├şklad, ak je to hra a nechcete, aby v├ís zvuk alebo ─żudia okolo v├ís ob┼ąa┼żovali, m├┤┼żete upravi┼ą hlasitos┼ą a zn├ş┼żi┼ą ├║rove┼ł zvuku. ozn├ímenia.

Ako individu├ílne upravi┼ą hlasitos┼ą ka┼żdej aplik├ície 2

Hlasitos┼ą ka┼żdej aplik├ície m├┤┼żete upravi┼ą pod─ża svojich prian├ş alebo potrieb. Ke─Ć ukon─Ź├şm pr├şslu┼ín├║ ┼żiados┼ą, objem zariadenia sa vr├íti na svoju norm├ílnu ├║rove┼ł. V takom pr├şpade sa tie┼ż zobraz├ş upozornenie, ┼że objem bol resetovan├Ż pomocou ovl├ídania hlasitosti aplik├ície, aby sa vr├ítil na predch├ídzaj├║cu ├║rove┼ł.

Toto je ve─żmi u┼żito─Źn├í aplik├ícia, ak ju napr├şklad pou┼ż├şvate YouTube a Chcete ignorova┼ą prich├ídzaj├║ci hovor. Zv├Ż┼íenie hlasitosti multim├ędi├ş a nastavenie hlasitosti zvonenia na minimum pri ka┼żdom otvoren├ş YouTube aplik├ície v telef├│ne, m├┤┼żete po─Ź├║va┼ą vide├í vo vysokej hlasitosti. Ak prijmete hovor, zvuk bude tich├Ż alebo tich├Ż, aby ste pri sledovan├ş videa neru┼íili.

To je tie┼ż ve─żmi u┼żito─Źn├ę, ak v predvolenom nastaven├ş pracujete a otv├írate ┼ąa┼żk├ę hry. Pomocou ovl├ídania hlasitosti aplik├íci├ş m├┤┼żete toto pravidlo resetova┼ą a zmeni┼ą hlasitos┼ą. Ke─Ć teda otvor├şte hru alebo aplik├íciu v situ├ícii, ke─Ć je hlasn├Ż hluk nevhodn├Ż, nikto to nebude vedie┼ą.

Vyberte spr├ívny ─Źas

Jednou z mnoh├Żch ─Ćal┼í├şch funkci├ş je, ┼że si m├┤┼żete vybra┼ą, kedy chcete nastavi┼ą tieto pravidl├í pre ka┼żd├║ aplik├íciu: pri pou┼ż├şvan├ş reproduktorov, sl├║chadiel alebo Bluetooth. M├┤┼żete robi┼ą tri r├┤zne objemov├ę profily pre ka┼żd├║ aplik├íciu v z├ívislosti od pripojenia, ktor├ę pr├íve pou┼ż├şvate na po─Ź├║vanie zvuku.

Ak chcete zmeni┼ą pravidl├í, sta─Ź├ş otvori┼ą aplik├íciu Ovl├ídanie hlasitosti aplik├íci├ş a upravi┼ą zvukov├Ż profil. A ak sa chcete zbavi┼ą pravidiel riadenia hlasitosti aplik├ície, je to tie┼ż jednoduch├ę. Sta─Ź├ş otvori┼ą aplik├íciu na va┼íom zariaden├ş a vybra┼ą aplik├íciu, ktor├║ chcete odstr├íni┼ą z pravidiel. Potom jednoducho klepnite na tla─Źidlo Odstr├íni┼ą, ktor├ę sa zobrazuje ved─ża tla─Źidla Ulo┼żi┼ą.

Aplik├ícia na kontrolu hlasitosti pre Android v Uptodown (APK) | Stiahnu┼ą Ôľ╝