Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako importova┼ą a exportova┼ą po┼ítov├ę schr├ínky v Mail na Mac

Potvrdi┼ą spr├ívu pre import po┼ítovej schr├ínky Mac

Ak ste v po─Ź├şta─Źi Mac pr├íve za─Źali pou┼ż├şva┼ą aplik├íciu Mail, mo┼żno budete chcie┼ą importova┼ą s├║bor po┼ítovej schr├ínky z inej aplik├ície. To v├ím m├┤┼że poskytn├║┼ą skvel├Ż skok o sledovan├ş a odpovedan├ş na e-maily po─Źas prechodu.

Z├írove┼ł m├┤┼żete chcie┼ą exportova┼ą po┼ítov├║ schr├ínku z aplik├ície Mail na pou┼żitie inde. Mo┼żno sk├║┼íate nov├║ e-mailov├║ aplik├íciu a chcete pou┼ż├şva┼ą svoje existuj├║ce spr├ívy neporu┼íen├ę.

Aplik├ícia Mail v po─Ź├şta─Źi Mac v├ím v ka┼żdom pr├şpade u─żah─Źuje import a export po┼ítov├Żch schr├ínok a tento tutori├íl v├ím uk├í┼że, ako.

Importujte poštovú schránku do aplikácie Mail

M├┤┼żete importova┼ą po┼ítov├║ schr├ínku z Apple Po┼íta alebo ako s├║bor, ktor├Ż m├┤┼że alebo nemus├ş by┼ą pomenovan├Ż vo form├íte MBOX.

1) Otvoren├ę po┼íta a kliknite na tla─Źidlo OK s├║bor > Importova┼ą po┼ítov├ę schr├ínky z ponukovej li┼íty.

Importova┼ą po┼ítov├ę schr├ínky Mail Mac

2) Ozna─Źte tie┼ż Apple po┼íta alebo S├║bory vo form├íte mbox a kliknite na tla─Źidlo OK ─Ćalej,

Mo┼żnosti importu po┼ítovej schr├ínky Mac

3) Potom sa zobraz├ş v├Żzva na n├íjdenie s├║boru a potom kliknite na tla─Źidlo zvoli┼ą,

Bez oh─żadu na to, ktor├║ mo┼żnos┼ą vyberiete pre import, po na─Ź├ştan├ş ├║dajov sa zobraz├ş potvrdenie. Potom bude ozna─Źen├í nov├í po┼ítov├í schr├ínka import v Na My Mac ─Źas┼ą ─żav├ęho bo─Źn├ęho panela.

Importovaná pošta Mail Mac

Exportujte poštovú schránku z e-mailu

Pam├Ątajte, ┼że cel├║ po┼ítov├║ schr├ínku exportujete vo form├íte MBOX. Ak by ste rad┼íej exportovali konkr├ętny e-mail vo form├íte PDF z aplik├ície Mail, je to in├Ż proces a n├í┼í ─Ćal┼í├ş postup v├ím s t├Żm m├┤┼że pom├┤c┼ą.

1) Otvor po┼íta app a kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi alebo podr┼żte Control a kliknite na na schr├ínku, ktor├║ chcete exportova┼ą.

2) V kontextovej ponuke vyberte polo┼żku Exportova┼ą po┼ítov├║ schr├ínku,

Export poštovej schránky Mac

3) Vyberte cie─żov├ę miesto pre s├║bor MBOX pre svoju po┼ítov├║ schr├ínku a kliknite na zvoli┼ą,

Miesto exportu poštovej schránky Mac

Potom by ste mali vidie┼ą, ┼że s├║bor MBOX vo vami vybranom umiestnen├ş. Odtia─ż ho m├┤┼żete importova┼ą do inej podporovanej aplik├ície.

Zabalenie

Pri pres├║van├ş ├║dajov, ako s├║ e-maily a po┼ítov├ę schr├ínky, do a z aplik├ície Mail nie je ni─Ź jednoduch┼íie ako funkcia importu / exportu.

Je to nie─Źo, ─Źo vid├şte sami pou┼ż├şva┼ą? Ak ├íno a naraz├şte na probl├ęmy, komentujte ni┼ż┼íie alebo ping n├ís Twitter,

Ak potrebujete ─Ćal┼íiu pomoc s aplik├íciou Mail na po─Ź├şta─Źi Mac, pre─Ź├ştajte si, ako nastavi┼ą viac e-mailov├Żch podpisov a zmeni┼ą rozlo┼żenie doru─Źenej po┼íty.


Table of Contents