Ako importova┼ą a exportova┼ą po┼ítov├ę schr├ínky v Mail na Mac

Ak ste v po─Ź├şta─Źi Mac pr├íve za─Źali pou┼ż├şva┼ą aplik├íciu Mail, m├┤┼żete importova┼ą s├║bory po┼ítovej schr├ínky z inej aplik├ície. To v├ím m├┤┼że poskytn├║┼ą dobr├Ż prv├Ż krok pri sledovan├ş a odpovedan├ş na e-maily po─Źas prechodu.

Z├írove┼ł m├┤┼żete exportova┼ą po┼ítov├ę schr├ínky po┼ítov├Żch schr├ínok na pou┼żitie inde. Mo┼żno testujete nov├║ e-mailov├║ aplik├íciu a chcete ├║plne vyu┼żi┼ą existuj├║ce spr├ívy.

─îoko─żvek to je, po┼ítov├í aplik├ícia v po─Ź├şta─Źi Mac u─żah─Źuje import a export po┼ítov├Żch schr├ínok a tento tutori├íl v├ím uk├í┼że, ako na to.

Importujte po┼ítov├ę schr├ínky

M├┤┼żete importova┼ą po┼ítov├ę schr├ínky z Apple Po┼íta alebo ako s├║bor, ktor├Ż m├┤┼że alebo nemus├ş by┼ą uveden├Ż vo form├íte MBOX.

1] Otvor to List a kliknite na tla─Źidlo OK arch├şv > Importujte po┼ítov├ę schr├ínky z ponukovej li┼íty.

Importujte po┼ítov├ę schr├ínky Mac

2] Skontrolujte tie┼ż Apple List alebo S├║bor vo form├íte mbox a kliknite na tla─Źidlo OK pokra─Źova┼ą,

Mo┼żnosti importu po┼ítovej schr├ínky Mac

3] Potom budete po┼żiadan├ş o n├íjdenie s├║boru a potom kliknite na tla─Źidlo zvoli┼ą,

Bez oh─żadu na vybrat├║ mo┼żnos┼ą importovania sa po na─Ź├ştan├ş ├║dajov zobraz├ş potvrdenie. Potom budete ma┼ą nov├║ po┼ítov├║ schr├ínku ozna─Źen├║ import vn├║tri Na mojom po─Ź├şta─Źi Mac ─żav├Ż bo─Źn├Ż panel

Mac Importujte po┼ítov├ę schr├ínky

Exportova┼ą po┼ítov├ę schr├ínky

Nezabudnite, ┼że cel├║ po┼ítov├║ schr├ínku exportujete vo form├íte MBOX. Ak uprednost┼łujete export ur─Źit├Żch e-mailov vo form├íte PDF z aplik├ície Mail, je to in├Ż proces a na┼íe ─Ćal┼íie sp├┤soby v├ím s t├Żm m├┤┼żu pom├┤c┼ą.

1] Otvor to List aplik├ície a prav├Żm tla─Źidlom my┼íi alebo podr┼żte Control a kliknite na do po┼ítovej schr├ínky, ktor├║ chcete exportova┼ą.

2] Z kontextovej ponuky vyberte polo┼żku Exportova┼ą po┼ítov├ę schr├ínky,

Exportova┼ą po┼ítov├║ schr├ínku pre Mac

3] Vyberte cie─żov├ę miesto pre s├║bor MBOX vo va┼íej po┼ítovej schr├ínke a kliknite na zvoli┼ą,

Miesta exportu poštovej schránky Mac

Potom sa vo vybranom umiestnen├ş zobraz├ş s├║bor MBOX. Odtia─ż ho m├┤┼żete importova┼ą do in├Żch kompatibiln├Żch aplik├íci├ş.

Zabalte to

Pri pres├║van├ş ├║dajov, ako s├║ e-maily a po┼ítov├ę schr├ínky, do a z po┼ítovej aplik├ície nie je ni─Ź jednoduch┼íie ako funkcia importu / exportu.

Vid├ş┼í nie─Źo na sebe? Ak ├íno a vyskytol sa probl├ęm, uve─Ćte koment├ír ni┼ż┼íie alebo ping n├ís Twitter,

Ak potrebujete ─Ćal┼íiu pomoc s aplik├íciou Mail na po─Ź├şta─Źi Mac, pre─Ź├ştajte si, ako nastavi┼ą viac e-mailov├Żch podpisov a ako zmeni┼ą rozlo┼żenie doru─Źenej po┼íty.