Ako identifikova┼ą falo┼ín├ę aplik├ície v syst├ęme Android

Takto n├íjdete falo┼ín├ę aplik├ície Google Play Store a vyhnite sa ich in┼ítal├ícii. Android je zn├ímy svojou rozsiahlou kni┼żnicou aplik├íci├ş a navy┼íe svoj├şm pr├şstupom s otvoren├Żm zdrojom. Spolo─Źnos┼ą Google spravidla u─żah─Źila v├Żvoj a publikovanie aplik├íci├ş pre Android v Obchode Play, ─Ź├şm podporila celkov├Ż rast platformy. V├Żvoj├íri so zl├Żmi ├║myslami v┼íak bohu┼żia─ż t├║to iniciat├şvu vyu┼żili vo svoj prospech vytvoren├şm falo┼ín├Żch aplik├íci├ş. T├íto pr├şru─Źka vysvet─żuje z├íklady identifik├ície falo┼ín├Żch aplik├íci├ş, aby sa predi┼ílo probl├ęmom a probl├ęmom.

Google m├í pr├şsne kontroly, ┼że vet v┼íetky aplik├ície zverejnen├ę v Obchode Play. Zatia─ż ─Źo sa kontroly zameriavaj├║ na bezpe─Źnos┼ą, v├Żvoj├íri m├┤┼żu zverejni┼ą aplik├íciu, ktor├í napodob┼łuje in├║ aplik├íciu s mierne odli┼ín├Żm n├ízvom. To je miesto, kde probl├ęm za─Ź├şna, pre nezasv├Ąten├ęho pou┼ż├şvate─ża, falo┼ín├ę aplik├ície sa m├┤┼żu ─żahko zamaskova┼ą za skuto─Źn├ę rie┼íenie. V ka┼żdom pr├şpade tu n├íjdete r├Żchly n├ívod, ako ─żahko identifikova┼ą falo┼ín├ę aplik├ície. M├┤┼żete si stiahnu┼ą najnov┼íie (a star├ę verzie) Google Play Store tu.

Ako identifikova┼ą falo┼ín├ę aplik├ície, Google Play Store

Skontrolujte a identifikujte falo┼ín├ę aplik├ície Google Play Store

Neexistuje ┼żiadny priamy sp├┤sob, ako ur─Źi┼ą, ktor├í aplik├ícia sa sna┼ż├ş napodobni┼ą p├┤vodn├║, ale existuje nieko─żko sp├┤sobov, ktor├ę m├┤┼żu pou┼ż├şvatelia implementova┼ą, aby sa ubezpe─Źili. Odpor├║─Źame ka┼żd├ęmu pre─Ź├şta┼ą, aby ste si boli vedom├ş, ke─Ć sa pok├║┼íate nain┼ítalova┼ą nov├║ aplik├íciu z internetu Google Play Store,

S┼ąahovanie pomocou automatick├ęho navrhovania obchodov Google Play

Google si v┼íimol tento probl├ęm napodob┼łovania a aby ho vyrie┼íil, spolo─Źnos┼ą pri┼íla s vlastn├Żm jedine─Źn├Żm pr├şstupom, ktor├Ż budeme ozna─Źova┼ą ako N├ívrhy, na boj proti probl├ęmu. N├ívrhy funguj├║ tak, ┼że ak zad├íte n├ízov aplik├ície spr├ívne alebo polospr├ívne, Obchod Play uvedie spr├ívnu aplik├íciu ako ve─żk├Ż zoznam hore. Ak sa pos├║vate nadol, iba potom by ste mohli vyh─żada┼ą ─Ćal┼íie zoznamy.