Ako hra┼ą s├║bory VOB na Windows 10?

U┼ż ste niekedy narazili na s├║bor VOB a prem├Ż┼í─żali ste, ako otvori┼ą s├║bory VOB v Windows 10? Ak ├íno, ste na spr├ívnom mieste, preto┼że sa budeme ve─ża rozpr├íva┼ą o s├║boroch VOB a tie┼ż sa podel├şme o sp├┤soby, ako ich hra┼ą na po─Ź├şta─Źi Window 10.

Predt├Żm, ako sa podel├şme o sp├┤soby prehr├ívania s├║borov VOB Windows 10, najsk├┤r si povedzme nie─Źo o s├║boroch VOB.

─îo je s├║bor VOB?

S├║bor VOB je medi├ílny s├║bor s pr├şponou .vob. V ide├ílnom pr├şpade je s├║bor VOB v├Żhodne s├║bor video objektu. Tento s├║bor je v skuto─Źnosti medi├ílnym s├║borom a obsahuje mno┼żstvo video s├║borov.

S├║bor VOB m├┤┼że obsahova┼ą video aj zvukov├ę ├║daje. Obsahuje tie┼ż obsah s├║visiaci s filmom, ako s├║ titulky, ponuky a ─Ćal┼íie d├ítov├ę s├║bory. Tieto s├║bory VOB s├║ umiestnen├ę v kore┼łovom prie─Źinku DVD. Zistili by ste, ┼że s├║bor VOB sa nach├ídza vo vn├║tri s├║boru VIDEO_TS prie─Źinok.

E┼íte ─Ćal┼íou oblas┼ąou, kde by ste na┼íli s├║bor VOB, by boli 3D modely s n├ízvom Objekty Vue. Zistili by ste, ┼że tieto s├║bory vytv├íra Program 3D modelovania E-on Vue. Dokonca aj nieko─żko z├ívodn├Żch hier a ─Ćal┼í├şch podobn├Żch hier m├í rovnak├ę s├║bory VOB.

Ako otvori┼ą s├║bory VOB v Windows 10?

Existuje nieko─żko softv├ęrov├Żch programov, ktor├ę zvl├ídaj├║ s├║bory VOB a umo┼ż┼łuj├║ v├ím ich ─żahk├ę otvorenie. V skuto─Źnosti tieto programy mo┼żno efekt├şvne pou┼żi┼ą na otv├íranie a ├║pravu s├║borov VOB. Niektor├ę z t├Żchto programov m├┤┼żu zah┼Ľ┼ła┼ą Windows Medi├ílny prehr├íva─Ź, Windows Player Classic a prehr├íva─Ź m├ędi├ş VLC, aby sme vymenovali aspo┼ł niektor├ę.

Ak h─żad├íte ─Ćal┼íie funkcie, m├┤┼żete si vysk├║┼ía┼ą nieko─żko platen├Żch mo┼żnost├ş na otvorenie s├║borov VOB Windows 10. V skuto─Źnosti si m├┤┼żete dokonca vysk├║┼ía┼ą nieko─żko programov na ├║pravu videa, ktor├ę m├┤┼żu pri ├║prave s├║borov VOB fungova┼ą ├║┼żasne.

Ako prehr├íva┼ą s├║bory VOB vo form├íte Windows 10?

Ako sme u┼ż uviedli, VOB s├║bory ─Ćalej Windows 10 je mo┼żn├ę otvori┼ą a hra┼ą nieko─żk├Żmi sp├┤sobmi. Samozrejme, neexistuje sp├┤sob, ak├Żm by ste ho mohli otvori┼ą priamo zo ┼ítandardn├ęho rozhrania v├í┼ího Windows 10. Budete sa musie┼ą spo─żahn├║┼ą na n├ístroj tretej strany, ktor├Ż dok├í┼że pr├ícu vykona┼ą.

M├┤┼żete si vysk├║┼ía┼ą nieko─żko u┼żito─Źn├Żch n├ístrojov na ├║pravu videa a hra┼ą v bezplatn├Żch aj platen├Żch kateg├│ri├ích. Pozrime sa na nieko─żko z t├Żchto mo┼żnost├ş, ktor├ę v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą zisti┼ą, ako otv├íra┼ą s├║bory VOB Windows 10.

Ak h─żad├íte inform├ície o tom, ako prehr├íva┼ą s├║bory VOB Windows 10, VLC Media Player by mal by┼ą hlavnou mo┼żnos┼ąou, s ktorou m├┤┼żete ├şs┼ą. Bezplatn├Ż a open source prehr├íva─Ź m├ędi├ş je ve─żmi popul├írny a je jedn├Żm z predvolen├Żch prehr├íva─Źov m├ędi├ş vo v├Ą─Ź┼íine na┼íich syst├ęmov.

Je to jedna z vysoko odpor├║─Źan├Żch mo┼żnost├ş otv├írania a prehr├ívania s├║borov VOB Windows 10 alebo ak├Żko─żvek in├Ż opera─Źn├Ż syst├ęm. Je schopn├Ż prehr├íva┼ą ┼íirok├║ ┼ík├ílu m├ędi├ş, ako s├║ disky DVD, VCD, zvukov├ę disky CD, webov├ę vide├í, M3P, MP4 a samozrejme s├║bory VOB. Tento n├ístroj je dokonca schopn├Ż ─żahko prehr├íva┼ą po┼íkoden├ę medi├ílne s├║bory.

Po in┼ítal├ícii prehr├íva─Źa m├ędi├ş prehrajte s├║bory VOB pod─ża t├Żchto pokynov. Predpoklad├íme, ┼że ste s├║bory VOB skop├şrovali alebo skop├şrovali do po─Ź├şta─Źa alebo sa k nim pok├║┼íate pristupova┼ą priamo z disku DVD alebo in├ęho m├ędia.

  • Spustite VLC Media Player.
  • Kliknite na M├ędi├í v hlavnom rozhran├ş
  • Potom vyberte mo┼żnos┼ą Otvorte zlo┼żku
  • Prejdite na s├║bory VOB. Ak sa pok├║┼íate prehra┼ą s├║bor VOB z disku DVD, mal by by┼ą umiestnen├Ż v kore┼łovom prie─Źinku v├í┼ího disku DVD.
  • Kliknite na s├║bor

To by malo sta─Źi┼ą. VLC Player za─Źne prehr├íva┼ą va┼íe s├║bory VOB takmer okam┼żite. Z├şskava pr├şstup ku v┼íetk├Żm va┼íim medi├ílnym s├║borom v prie─Źinku VOB a prehr├íva ich pod─ża ur─Źenia.

Ak v├ís zauj├şma, ako otvori┼ą s├║bory VOB z Windows 10 a h─żad├í ─Ćal┼íie alternat├şvy k VLC Media Player, GOM Player m├┤┼że by┼ą jednou z najlep┼í├şch mo┼żnost├ş prehr├ívania s├║borov VOB. Prehr├íva─Ź podporuje ┼íirok├║ ┼ík├ílu medi├ílnych s├║borov, ktor├ę zah┼Ľ┼łaj├║ AVI, MP4, MKV, FLV, WMV, MOV, DVD, Audio CD a VOB.

Rovnako ako VLC Media Player, GOM Player je tie┼ż platforma s otvoren├Żm zdrojov├Żm k├│dom a mala by by┼ą jednou z vynikaj├║cich mo┼żnost├ş pre va┼íe po┼żiadavky. Postup prehr├ívania s├║borov VOB Windows 10 pomocou GOM Player by bolo rovnak├ę ako v pr├şpade VLC. Sta─Źilo by len n├íjs┼ą s├║bor a GOM Player sa postar├í o zvy┼íok ├║lohy.

Tento prehr├íva─Ź v├ím pon├║ka mno┼żstvo pokro─Źil├Żch funkci├ş, ako je automatick├ę vyh─żad├ívanie, synchroniz├ícia titulkov po─Źas prehr├ívania videa, sn├şmanie obrazovky, video efekty a ovl├ídanie r├Żchlosti prehr├ívania.

  • Microsoft Windows Medi├ílny prehr├íva─Ź

Windows Media Player je predvolen├Ż prehr├íva─Ź m├ędi├ş Windows opera─Źn├Ż syst├ęm. Aj ke─Ć prehr├íva─Ź m├ędi├ş podporuje ve─żk├ę mno┼żstvo medi├ílnych form├ítov a s├║borov, jedn├Żm z najvplyvnej┼í├şch faktorov v jeho prospech je mo┼żnos┼ą prehr├ívania s├║borov VOB.

Ak zist├şte, ┼że prehr├íva─Ź nedok├í┼że otv├íra┼ą alebo prehr├íva┼ą s├║bory VOB, budete si musie┼ą stiahnu┼ą doplnky alebo kodeky pre s├║bor. Mali by ste to zvl├ídnu┼ą zvn├║tra Windows Rozhranie Media Player. Windows Media Player poskytuje pln├Ż pr├şstup k prehr├ívaniu s├║borov VOB a podporuje tie┼ż ┼íirok├║ ┼ík├ílu form├ítov titulkov.

Ak ste vo svojom ├║lo┼żisku narazili na s├║bor VOB a prem├Ż┼í─żate, ako otvori┼ą s├║bory VOB na Windows 10 alebo ako prehr├íva┼ą s├║bory VOB Windows 10, vy┼í┼íie uveden├ę tipy a n├ívody by mali by┼ą pri spr├ívnom v├Żbere ve─żmi n├ípomocn├ę.

V ka┼żdom pr├şpade by sme VLC Media Player pova┼żovali za jednu z najlep┼í├şch mo┼żnost├ş na otvorenie s├║borov VOB vo va┼íom Windows 10 po─Ź├şta─Ź. Je to v├Żkonn├Ż prehr├íva─Ź m├ędi├ş a rozhodne je to hodnotn├Ż doplnok k va┼íim n├ístrojom.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/2TdRHT3